صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 119

موضوع: مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1987 نمایش پست ها
    you must propose yourown interests or your supervisor will specify a topic to you. if you take no response, propose them
    دوست عزیر ممنون از راهنماییتون، یعنی من پروپوزالو با تاپیک خودم بنویسم و سابمیت کنم؟

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

نقل قول نوشته اصلی توسط Parham_PN نمایش پست ها
    دوست عزیر ممنون از راهنماییتون، یعنی من پروپوزالو با تاپیک خودم بنویسم و سابمیت کنم؟
    yes, but be advised that it must be relevant to your supervisor and yourself interests, in fact you must suggest a title in which neither yours nor your supervisor interests are ignored
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

Junior Member

سلام
    ببخشید من یه استادی تو استرالیا تازه جوابم رو داده و فقط سه روز وقت دارم که یه پروپوزال برای UNSW بنویسم. استادم گفته در حد یه صفحه و تو سایت نوشته حداقل 500 کلمه. من تو گوگل گشتم ولی یه نمونه به در بخور پیدا نکردم. میشه کمکم کنید؟ وقتم خیلی کمه و هیچ تجربه ای ندارم تو این زمینه
    استاده گفته تا فردا بفرست برام که بخونمش.
    ممنون میشم اگه نمونه ای دارین لینکشو بذارین یا هر نکته ای که کمکم کنه تو یه صفحه باید چی بنویسم!

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana93 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من یه استادی تو استرالیا تازه جوابم رو داده و فقط سه روز وقت دارم که یه پروپوزال برای UNSW بنویسم. استادم گفته در حد یه صفحه و تو سایت نوشته حداقل 500 کلمه. من تو گوگل گشتم ولی یه نمونه به در بخور پیدا نکردم. میشه کمکم کنید؟ وقتم خیلی کمه و هیچ تجربه ای ندارم تو این زمینه
    استاده گفته تا فردا بفرست برام که بخونمش.
    ممنون میشم اگه نمونه ای دارین لینکشو بذارین یا هر نکته ای که کمکم کنه تو یه صفحه باید چی بنویسم!
    سلام

میتونید از لینک های زیر کمک بگیرید :

http://sydney.edu.au/education_socia...oposal_1.shtml

http://www.uq.edu.au/student-service...g/phfaq01.html

یک استاد از دانشگاه ازم پروپوزال خواسته. من سمپل هایی که دانشگاه سیدنی تو سایتش گذاشته بود رو دیدم. این ها هر کدوم بیش از 10 صفحه بودن و مثل یک مقاله کامل در مورد اون فعالیتی که می خوان بکنن نوشته بودن ! حالا من اصلا نمی دونم می خوام اونجا چی کار کنم که بعدش بیام واسه این استاد پروپوزال بنویسم !!! به نظر تون چی کار کنم ؟ کسی سمپلی داره از نمونه هایی که خودشون واسه دانشگاه فرستادن ؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

A four pages proposal would be fine
    It's not required to provide a well-specified proposal, just outline the main parts of a proposal and take it easy
    Most of my research proposals were less than one page
    Your request is not reasonable also

please do your best and try to prepare a good one

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    یک استاد از دانشگاه ازم پروپوزال خواسته. من سمپل هایی که دانشگاه سیدنی تو سایتش گذاشته بود رو دیدم. این ها هر کدوم بیش از 10 صفحه بودن و مثل یک مقاله کامل در مورد اون فعالیتی که می خوان بکنن نوشته بودن ! حالا من اصلا نمی دونم می خوام اونجا چی کار کنم که بعدش بیام واسه این استاد پروپوزال بنویسم !!! به نظر تون چی کار کنم ؟ کسی سمپلی داره از نمونه هایی که خودشون واسه دانشگاه فرستادن ؟؟؟

Junior Member

با سلام
    دوستان من دارم یک فرم پروپوزال واسه دانشگاه آدلاید آماده میکنم
    اما استادش کمک زیادی نمیکنه
    ممنون میشم اگه واسه قسمت Research plan and timeline و PLAGIARISM AND COLLUSION
    از نمونه های خودتون اینجا بذارین من اساسا بفهمم باید چه شکلی باشه تا خودم یکی بنویسم

یه نظرخواهی هم دارم. این استادم یک دانشجوی ایرانی داره. بنظرتون کار درستیه واسه پروپوزالم ازش کمک بگیرم؟(با ایمیل)
    یعنی میترسم به استاده بگه و بد بشه
    ممنون میشم نظرتونو بدین

Junior Member

سلام دوستان.
    خواستم موضوعی رو خدمت تون بگم. به هیچ عنوان نوشتن یه پروپزال "استاندارد" رو دست کم نگیرید.
    من تونستم رضایت استادی را در دانشگاه ملبورن برای نوشتن پروپزال جلب کنم. در نهایت پروپزال رو ارسال کردم، از gap پیدا شده تعریف کرد و گفت در مطالعات دکتری می تونه خیلی ارزشمند باشه... "ولی" کار شما استاندارد مورد نظر من و دانشگاه را دارا نیست. پس متاسفیم..
    امیدوارم اشتباه من رو نکنید و کسی رو پیدا کنید که باهاش مشورت کنید.

دوستان نوشتن یک پروپوزال دو صفحه ای تقریبا چقدر وقت میگیره؟ بطور نرمال و اغلب! (شرایط خاص و غیر عادی منظورم نیست!)

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    دوستان نوشتن یک پروپوزال دو صفحه ای تقریبا چقدر وقت میگیره؟ بطور نرمال و اغلب! (شرایط خاص و غیر عادی منظورم نیست!)
    با سلام،
    بستگی به تجربه تون در نوشتن پروپوزال و سطح زبانتون داره، برای افراد باتجربه تقریبا چهار پنج روز وقت می گیره نوشتن یه پروپوزال استاندارد و باکیفیت، برای افراد مبتدی ممکنه دو سه روز بیشتر طول بکشه.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)