صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 119

موضوع: مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

ببخشید دوستان
    یه سوال؟؟؟
    اگه یک پروپوزالی رو که در حین مکاتبه با یکی از اساتید آماده کردی میتونی برای دانشگاه های دیگه و اساتید دیگه بفرستی؟

Junior Member

سلام
    ادبیات نوشتن پروپوزال باید مثل مقاله باشه یا معمولی مثل گفتاری خودمون باشه اکی ه؟
    چون ادبیات مقاله فرق میکنه و قونین خاصی داره

ApplyAbroad Superstar

سلام از بین این دو که شما انتخاب کردید روش نوشتن باید "مثل مقاله باشه"

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط bahare8 نمایش پست ها
    سلام
    ادبیات نوشتن پروپوزال باید مثل مقاله باشه یا معمولی مثل گفتاری خودمون باشه اکی ه؟
    چون ادبیات مقاله فرق میکنه و قونین خاصی داره
    ویرایش توسط susighton : July 7th, 2018 در ساعت 03:12 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    من یک پروپوزال اماده کردم ولی استاد دانشگاه استرالیا گفته دقیقتر وجزئی تر بگو
    این بد هست یا خوب ؟
    اگر پروپوزال تو همون ایمیل اول تایید نشه اشکال داره یا طبیعی است؟
    ممنون میشم پاسخ دهید

Junior Member

سلام به همه دوستان. من برای پذیرش دکتری برای یه استاد توی استرالیا CV ایمیل کردم ایشان جواب خیلی امیدوارکننده ای برای پذیرش و اسکولارشیپ دادن و گفتن منو به عنوان سوپروایزر معرفی کن. حالا به نظر شما برای نوشتن پروپوزال از خود ایشان موضوع دقیق رو بپرسم یا خودم یک موضوع با توجه به CV که ارسال کردم بنویسم. ممنونم

[QUOTE=ali728;2369328].
    تا جایی که من می دونم بهتره یه موضوع با توجه به رزومه ی خودتون و علایق استاد بگید. اگر بخوان خودشون تغییرش میدن ولی همینکه ببینن شما به یه موضوعی فکر کردید، خوبه.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

سلام به همه
    من به یه استادی تو دانشگاه تاسمانیا ایمیل دادم و ایشون نظرش مثبت بود راجع به پذیرش من برای دکترا و در مورد اسکالرشیپ هم گفت که اینجا بر اساس ارزشیابی مدارک بورسیه میدن که در این مورد هم خوشبین بود که بتونم بگیرم. بهم ریسرج تایتل هم داد اما از دسامبر که براش ریسرچ پروپوزالمو فرستادم که نظرشو بگه جواب نمیده و ریماندر هم فرستادم حتا. بنظرتون توی تعطیلاتن یا کلا پشیمون شده؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MKCivilEng نمایش پست ها
    سلام به همه
    من به یه استادی تو دانشگاه تاسمانیا ایمیل دادم و ایشون نظرش مثبت بود راجع به پذیرش من برای دکترا و در مورد اسکالرشیپ هم گفت که اینجا بر اساس ارزشیابی مدارک بورسیه میدن که در این مورد هم خوشبین بود که بتونم بگیرم. بهم ریسرج تایتل هم داد اما از دسامبر که براش ریسرچ پروپوزالمو فرستادم که نظرشو بگه جواب نمیده و ریماندر هم فرستادم حتا. بنظرتون توی تعطیلاتن یا کلا پشیمون شده؟
    ممنون
    اینجا از حدود 20 دسامبر تا 14 ژانویه اکثر ملت تعطیلن

به نظرتون بعد از 14 دوباره بهش یه ایمیل follow up بدم یا صبر کنم تا فبریه و اون موقع بدم؟
    یا اینکه کلا با توجه به اینکه بهم ریسرچ تایتل داده خودش، دیگه اپلای کنم تو سایت دانشگاه و نظرش رو درمورد پروپوزال نپرسم؟ آخه شنیدم که پروپوزال یه حالت فورمالیته ای داره

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر میکنم حتما قبل از اپلیکیشن رسمی پروپوزال را با استاد بحث کنید و ایراداتش را برطرف و نظرشان را بگیرید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط MKCivilEng نمایش پست ها
    به نظرتون بعد از 14 دوباره بهش یه ایمیل follow up بدم یا صبر کنم تا فبریه و اون موقع بدم؟
    یا اینکه کلا با توجه به اینکه بهم ریسرچ تایتل داده خودش، دیگه اپلای کنم تو سایت دانشگاه و نظرش رو درمورد پروپوزال نپرسم؟ آخه شنیدم که پروپوزال یه حالت فورمالیته ای داره

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)