صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 119

موضوع: مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

سلام دوستان، يه استادي تو استراليا گفته كه اپلاي كن و من هم اپلاي كردم، موقع پر كردن قسمت پروپوزال تو فرم اپلاي خودش همه چيزشو نوشته و بهم داده، به نظر شما اين همون پروپوزال نهاييه و كارم براي پذيرش تمومه؟ آيا با اين حساب بهم فاند ميده؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    سلام دوستان، يه استادي تو استراليا گفته كه اپلاي كن و من هم اپلاي كردم، موقع پر كردن قسمت پروپوزال تو فرم اپلاي خودش همه چيزشو نوشته و بهم داده، به نظر شما اين همون پروپوزال نهاييه و كارم براي پذيرش تمومه؟ آيا با اين حساب بهم فاند ميده؟
    دوست عزیز این که فرمودین استاد خودشان لطف کردند و پروپوزال شما را اصلاح کردند خیلی عالیه! این مورد برای من هم در دانشگاه UTS اتفاق افتاد ولی یادمان باشد در استرالیا یک گروه هستند که مشخص می کنند چه کسانی بورس شوند و چه کسانی نه! من با داشتن سوپر وایزر اونم 2 تا و ساپورتشان از Wolongong فقط پذیرش گرفتم! در مورد پذیرش هم نکته مهم اول معدل لیسانس بعد نمره زبان در درجه اهمیت هست مگر دانشگاه هایی خاص که نمره کارهای پژوهشی را بالا تر ارزیابی کنند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز این که فرمودین استاد خودشان لطف کردند و پروپوزال شما را اصلاح کردند خیلی عالیه! این مورد برای من هم در دانشگاه UTS اتفاق افتاد ولی یادمان باشد در استرالیا یک گروه هستند که مشخص می کنند چه کسانی بورس شوند و چه کسانی نه! من با داشتن سوپر وایزر اونم 2 تا و ساپورتشان از Wolongong فقط پذیرش گرفتم! در مورد پذیرش هم نکته مهم اول معدل لیسانس بعد نمره زبان در درجه اهمیت هست مگر دانشگاه هایی خاص که نمره کارهای پژوهشی را بالا تر ارزیابی کنند
    دوست عزيز ممنونم از جوابت، معدل ليسانس من 15.48 هستش ولي فوقم 19.3، يعني واسه ليسانس ممكنه بورس نگيرم؟ آيلتس 7 دارم، U of Queensland

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    دوست عزيز ممنونم از جوابت، معدل ليسانس من 15.48 هستش ولي فوقم 19.3، يعني واسه ليسانس ممكنه بورس نگيرم؟ آيلتس 7 دارم، U of Queensland
    دوست عزیز به نظر من لیسانست معدلش خوبه استرالیا معدل زیر 14 لیسانس را گیر می دهند و فوق شما که دیگه عالیه فقط پروپوزال و سایر مدارکت خوب باشه از نظر من 95% بورس میشی! 5% می گذاریم بحساب بد شانسی و تحریم و...
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

این توضیح را یکی از استادای دانشگاه گلد کوست برام فرستاد فکر کنم بد نباشه بقیه دوستان هم بخونن
    This proposal should include:
    1. A statement of the problem or issue that you wish to focus on
    - A critical review of the key recent literature in the area
    - include in this weaknesses in past research and any country / cultural differences

2. A summary of what is known / not yet known (pulling together the key findings from section 1 above and identifying where there are significant gaps in the extant literature)

3. Of the gaps in knowledge, which one will be the focus of your intended research programme
    (why is this important – what will your research add to the existing body of knowledge?)

4. Specific objectives – but link these closely to the literature review and the knowledge gap that will be your focus.

5. Research methodology
    - Which qualitative and quantitative methods do you intend using and why?
    - In which countries / regions / cities do you intend conducting your research?
    - If you are dependent on the cooperation of organisations in order to collect your data, how will they be selected and what are the implications if they do not wish to participate?
    -
    6. What is your intended time frame for this research project?

7. What costs do you envisage being incurred in conducting the research and how do you plan to secure funding?

You need to be critical rather than just summarising / describing the key literature - show you understand any implications and relate it to your proposed research programme wherever possible.

All facts / claims etc. must be supported by appropriate referencing.

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

دوستان این توضیحات را هم من از یک سایت اینترنتی که بسیار هم ساده توضیح داده بود پیدا کردم

Research proposal must be written and presented in the format outlined below

Title
    Background
    Industry Background
    Research aim, research questions or hypotheses and objectives
    Research Methodology
    Timescale
    Resources
    References
    Please read carefully or you could end up penalising yourself.
    Below are some points to consider for your research proposal.

• Background section: Review of Literature (no more than 2000 words)
    - Why is research that you are planning worth the effort?
    - Use of academic journals
    - Identify your area of research
    - Demonstrate your knowledge of the relevant literature
    - Clarify where your proposal fits into the debate in the literature
    - Identify gaps in existing literature
    - Show a clear link between the previous work that has been done in your field of research interest and the content of your proposal etc
    - Identify relevant academic theory, models, frameworks and concepts

• Industry Background (no more than 250 words)
    - Place the research into context.
    - This should clarify further why the research is being done, under what conditions it is being done and what its impact is hoped to be.

• Research aim, research questions or hypotheses and objectives
    - What does this research aim to explore/find out?)
    - Research questions (no more than two)
    - Hypotheses (no more than two)
    - Objectives (Minimum 3 & Maximum 4)

• Research Methodology (no more than 1500 words)
    - This section will detail how you intend to go about achieving your research objectives
    - It will explain your choice of research philosophy
    - It will also justify your choice of method in the light of these objectives
    - It will also clarify where you intend to carry out the research
    - It will also detail which sectors of the market you have chosen to research and why you chose these sectors
    - It will explain how your research will ensure validity and reliability
    - Justify the relationship between your research aim, research questions, research objectives and research methods
    - Discuss the appropriateness of triangulation to your research

• Timescale
    - This section needs to be very detailed and realistic
    - You must produce a detailed schedule that illustrates weekly activities and allows time for unexpected delays
    • Resources
    - What resources do you need
    - Will you be able to access the data that you need to conduct your research

• References
    - Must be written carefully using the Harvard Referencing System

word count must not exceed 4000 word

Formatting:

assignment should be submitted in the format of a research proposal

Use 12pt font size Arial, with 2.5cm margins all around and double-spacing.

References, table of contents, and tables/figures/graphs may be single-spaced with a font size 10.

Deviations from the set formatting guidelines will severely affect your grade, regardless of report content. This is to ensure optimal length consistency and fairness for all submitted student reports.

Junior Member

سلام دوستان. من برای پروپزال خیلی گیج شدم. قسمت مربوط به پروپوزال رو هم خوندم ولی با توجه به رشته ام اگه کسی بتونه بهم کمک کنه ممنون میشم. رشته ام اقتصاد کشاورزی و در رابطه با اقتصاد محیط زیست و منابع طبیعی هم میتونم کارکنم. به استادی میل زدم گفت پروپوزال داری گفتم نه! شما بهم موضوع بدید. گفت خودت انتخاب کن.
    منظور از timescale چیه؟ چه جوری تنظیم کنم؟ یعنی واسه 4 سال بگم کی میخوام چیکارکنم؟
    هزینه رو چقدر بنویسم؟اخه از کجا بدونم؟ کارهای تحقیقاتی رشته من داده هاش از internet جمع آوری میشه و هزینه بر نیست
    خلاصه خیلی کمک لازم دارم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای پروپزال خیلی گیج شدم. قسمت مربوط به پروپوزال رو هم خوندم ولی با توجه به رشته ام اگه کسی بتونه بهم کمک کنه ممنون میشم. رشته ام اقتصاد کشاورزی و در رابطه با اقتصاد محیط زیست و منابع طبیعی هم میتونم کارکنم. به استادی میل زدم گفت پروپوزال داری گفتم نه! شما بهم موضوع بدید. گفت خودت انتخاب کن.
    منظور از timescale چیه؟ چه جوری تنظیم کنم؟ یعنی واسه 4 سال بگم کی میخوام چیکارکنم؟
    هزینه رو چقدر بنویسم؟اخه از کجا بدونم؟ کارهای تحقیقاتی رشته من داده هاش از internet جمع آوری میشه و هزینه بر نیست
    خلاصه خیلی کمک لازم دارم
    دوست خوب این دقیقا چیزی هست که من هم دارم روش کار می کنم! راستش من برنامه 3 ساله می خوام بدم :
    سال اول: مرور تحقیقات پیشین+ برداشتن چند کورس در زمینه روش تحقیق پیشرفته و تحلیل اماری + نهایی کردن پروپوزال + چاپ مقاله مروری یا شرکت در کنفرانس بین المللی
    سال دوم : جمع اوری اطلاعات + طبقه بندی آنها + بررسی روشهای اماری مناسب برای تحلیل آنها + انجام فرضیات تحقیق اصلی + احتمالا مقاله از فرضیات اصلی شایدم تحلیل آنها را انجام بعد مقاله بدم
    سال سوم: تحلیل فرضیات اصلی + مطالعه عمیق تر و احتمالا انجام فرضیات تکمیلی + مقاله جامع پایان نامه + نوشتن و اتمام آن در انتهای سال سوم دفاع از آن
    در مورد هزینه ها منم هیچی نمی خوام بنویسم1

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng k.n.t.u

این طوری که من دیدم اکثر دوستان برای دکترا دارن اقدام می کنن ولی می خواستم بدونم برای مستر هم نیازی به نوشتن یه همچین پروپوزال پر و پیمونی هست؟ خصوصا اینکه ما بچه های کارشناسی اصلا تجربه نوشتن پروپوزال رو نداریم. قابل ذکر ه که من تا 1 2 روز دیگه اولین کانتکتم و با استاد میگیرم آیا در این مرحله اصلا نیازی هست که در این باره صحبت بشه ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط civil-1 نمایش پست ها
    این طوری که من دیدم اکثر دوستان برای دکترا دارن اقدام می کنن ولی می خواستم بدونم برای مستر هم نیازی به نوشتن یه همچین پروپوزال پر و پیمونی هست؟ خصوصا اینکه ما بچه های کارشناسی اصلا تجربه نوشتن پروپوزال رو نداریم. قابل ذکر ه که من تا 1 2 روز دیگه اولین کانتکتم و با استاد میگیرم آیا در این مرحله اصلا نیازی هست که در این باره صحبت بشه ؟
    دوست عزیز اگر می خواهید برای دوره مستر بای کروس ورک اپلای کنید نیازی به پروپوزال ندارید ولی اگر مستر بای ریسرچ اپلای می کنید عموما در حد دو صفحه از شما می خواهند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)