صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 119

موضوع: مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    سلام، میخواستم بدونم دانشگاه های استرالیا تا موقع ددلاین صبر میکنن و بعد مدارک رو بررسی میکنن، یا که اگه زودتر اپلای کنیم و پروپوزال رو آماده کنیم میشه زودتر پذیرش گرفت؟
    بعضی دانشگاه ها زودتر بهت پذیرش میدن و بعد برای بورس وارد رقابت میکننت ولی بعضیا جواب پذیرش و بورسشون با هم میاد
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    بعضی دانشگاه ها زودتر بهت پذیرش میدن و بعد برای بورس وارد رقابت میکننت ولی بعضیا جواب پذیرش و بورسشون با هم میاد
    مرسی از جوابتون، من فقط برای سیدنی اقدام میکنم، نمیدونید این دانشگاه روندش چه جوریه؟ من یه پروپوزال نوشتم ولی استادش میگه برای اینکه بتونی بورس بگیری باید 5 صفحه و خیلی قوی بنویسی و گفته باید Generic نباشه اصلا، چون زمینه کاریه قبلیم نبوده یکم تازه دارم با اصطلاحات مقالات آشنا میشم واسه همین تا جمع و جورش کنم طول میکشه. گفتم شاید زودتر یا دیر تر فرستادن تاثیر بذاره در پذیرش نهایی (مثله بعضی دانشگاههای امریکا).

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون، من فقط برای سیدنی اقدام میکنم، نمیدونید این دانشگاه روندش چه جوریه؟ من یه پروپوزال نوشتم ولی استادش میگه برای اینکه بتونی بورس بگیری باید 5 صفحه و خیلی قوی بنویسی و گفته باید Generic نباشه اصلا، چون زمینه کاریه قبلیم نبوده یکم تازه دارم با اصطلاحات مقالات آشنا میشم واسه همین تا جمع و جورش کنم طول میکشه. گفتم شاید زودتر یا دیر تر فرستادن تاثیر بذاره در پذیرش نهایی (مثله بعضی دانشگاههای امریکا).
    تا ددلاین روش کار کن و پروپوزال قوی بده...شانست رو افزایش میده...با استادای اینجات که توی اون زمینه تخصص دارن مشورت کن تا هر چی میتونه قوی تر بشه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام بر دوستان.
    یکی از استادان دانشگاه موناش به من(متقاضی مقطع دکتری-زیست شناسی،بیوشیمی) توضیخ خیلی مختصر پروژه و 6 رفرنس از مقاله هاش داده.من نمی دونم اصلا باید چیکار کنم..چند صفحه باشه..فکر می کنم استاده داره منو محک میزنه ومنم نمی خوام کم بیارم. حالا به نظرتون بایدازش کمک بخوام و بگم که ایده ای داره یا اینکه باید خودمو غرق در موضوع کنم(استادای خودمم تبحری در این زمینه ندارن) که خ زمان بره و اصلا معلوم نیست پذیرش میشم!!بورس میشم!! میشه اگر نظری داری بگین.ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arghenon نمایش پست ها
    سلام بر دوستان.
    یکی از استادان دانشگاه موناش به من(متقاضی مقطع دکتری-زیست شناسی،بیوشیمی) توضیخ خیلی مختصر پروژه و 6 رفرنس از مقاله هاش داده.من نمی دونم اصلا باید چیکار کنم..چند صفحه باشه..فکر می کنم استاده داره منو محک میزنه ومنم نمی خوام کم بیارم. حالا به نظرتون بایدازش کمک بخوام و بگم که ایده ای داره یا اینکه باید خودمو غرق در موضوع کنم(استادای خودمم تبحری در این زمینه ندارن) که خ زمان بره و اصلا معلوم نیست پذیرش میشم!!بورس میشم!! میشه اگر نظری داری بگین.ممنون
    به نظرم سایت دانشگاه رو چک کنید حتما در مورد نحوه نگارش پروپوزال مطالبی پیدا میکیند. پروپوزال حتما نباید در مرحله اول یک ایده بدیع باشه...سعی کنید روی موضوعات مشترک پروپوزال و ریوو مختصری نویسید. و برای استاد بفرستین مطمئنا خود استاد هم توی بحثت شرکت میکنه و پروپوزال رو پخته تر میکنه.
    توصیه من به شما اینکه استادی که بهتون جواب داد رو به هیچ عنوان ول نکیند و پیگیر باشین

Junior Member rogershah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Manufacturing

من به یکی از اساتید دانشگاه چارلز داروین میل زدم و سی وی رو فرستادم اون اینو گفت در جواب:
    . If you need a scholarship to do PhD, you must apply to these at this link

Please submit me a research proposal in modelling in....

حالا سوالی که دارم اینه که استاد پروپوزالو می خواد چی کار در صورتی که فاند بواسطه دانشگاه باشه؟ معمولا در دانشگا های استرالیا فاند با دانشگاست؟ و این پروپوزالی که می خواد باید با فرمت دانشگاه باشه یا مهم نیست فعلا؟ و در نهایت پروفسوری که
    School Research Leader هست چه نقشی این وسط داره؟( همونی که من بهش میل زدم )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط rogershah نمایش پست ها
    من به یکی از اساتید دانشگاه چارلز داروین میل زدم و سی وی رو فرستادم اون اینو گفت در جواب:
    . If you need a scholarship to do PhD, you must apply to these at this link

Please submit me a research proposal in modelling in....

حالا سوالی که دارم اینه که استاد پروپوزالو می خواد چی کار در صورتی که فاند بواسطه دانشگاه باشه؟ معمولا در دانشگا های استرالیا فاند با دانشگاست؟ و این پروپوزالی که می خواد باید با فرمت دانشگاه باشه یا مهم نیست فعلا؟ و در نهایت پروفسوری که
    School Research Leader هست چه نقشی این وسط داره؟( همونی که من بهش میل زدم )
    چون موضوعی که برای ایرانیها تعریف میشه به این راحتیا قابل تغییر نیست، میخواد پروپوزالت رو چک کنه که اگر نیازی به تغییر داره بهتون بگه. و اینکه شما اینو به فال نیک بگیر که پروپوزال قوی تری خواهی داشت توی رقابت برای بورسیه. سعی کن خوب وقت بزاری براش تا اگر استاده بخواد تو رو ارزییابی کنه، بیشتر روت حساب باز کنه و بهتر حمایتت کنه. بگرد اگر دانشگاه فرمتی داره از اون استفاده کن. اگر هم نه که فرمت کلی.
    اینکه همچین سمتی داره، اگر توی کمیته بررسی اپلیکنتها باشه شانست رو افزایش میده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه تهران تبدیل انرژی- -PhD Mech. Eng.

سلام دوستان
    من واسه phd اپلای میکنم و
    proposal
    من راجع ب نانو سیال هست رشتم مکانیک هست. ایا مشکلی داره نانو واسه admission و ویزا؟ ممنون از راهنمایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of New South Wales

نقل قول نوشته اصلی توسط arghenon نمایش پست ها
    سلام بر دوستان.
    راستش نمیدونم که بشه تعمیم داد یانه، اما من واسه پروپوزال کاملا از وبسایت و مقالات خود استاد کپی پبست کردم و دو صفحه بیشتر ننوشتم. در مورد من که کاملا فرمالیته بود

Junior Member

با سلام
    من چند سوال در مورد پروپزال داشتم. من چند موضوع به یکی از اساتید دانشگاه یو ان اس فرستادم و ایشون برای من یکیشون رو انتخاب کردند واصلاح کردند که سابمیت کنم. موضوع کاری پیشنهادی در رابطه با آلیاژهای بیو تخریب پذیر برای کاربردهای ایمپلنتی هست، می خواستم سوال کنم که این موضوع تخریب پذیر بودنش و مساله خوردگی میتونه برای ویزا مشکل ایجاد کنه؟ و این که با وجود این که استاد برای من تصحیح کرده من میتونم دوباره خودم تغییراتی بدم و کلمات حساسی مانند خوردگی و تخریب پذیر بودن رو حذف کنم؟ و سوال آخر این که اگر این موضوع رو با استاد مطرح کنم که در مورد ویزا نگرانی دارم ممکنه ذهنیت منفی ایجاد کنه؟
    ممنون میشم که راهنمایی ام کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)