صفحه 8 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 119

موضوع: مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

پروپوزال خلاصه باید بدید چه خبره ه ه ه!
    نهایت 4 یا 5 صفحه... پروپوزال های من یک یا دو یا حداکثر 3 صفحه بودن... اصل مطلبو باید بگید.. حاشیه نرید
    من نصف صفحه هم بورس گرفتم.. فقط باید کارتون را کاور کنه و بیخودی کش ندید... فقط همین دانشگاه نیست که 3 4 جای دیگه هم درخواست بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام دوستان

من بخش هایی از پروپوزالم رو کپی پیست کردم از کل منابعی که خوندم ، البته فلو داره و جملات خودم رو برای اتصال بخشها به کاربردم . به نظرتون نیاز هست که از اول تا اخر پارافریز هم بکنم ( 20 صفحه است ) . خود استادم که همش یه جوری جواب میده که انگار زیاد نوشتم و زیادی سخت گرفتم و نیازی به این وسواسها نیست.

ممنون میشم بگید تجارب شما چی بوده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Chemistry-UNSW

سلام دوستان

من بخش هایی از پروپوزالم رو کپی پیست کردم از کل منابعی که خوندم ، البته فلو داره و جملات خودم رو برای اتصال بخشها به کاربردم . به نظرتون نیاز هست که از اول تا اخر پارافریز هم بکنم ( 20 صفحه است ) . خود استادم که همش یه جوری جواب میده که انگار زیاد نوشتم و زیادی سخت گرفتم و نیازی به این وسواسها نیست.

تجارب ما این است که ما یه ریسرچ پلن یک صفحه ایی نوشتیم و بورس شدیم رفت. تو ده چه بوکودی خاخورجان؟!
    ویرایش توسط bijanpo : July 12th, 2015 در ساعت 09:52 PM دلیل: تصحیح جمله رشتی

سلام دوستان

همونی که بچه ها گفتن معمول هست؛ 2-3 صفحه ای پروزال میخوان. شما به سایت دانشکده مراجعه کن ببین آیا ذکر شده چند صفحه میخوان یا ترجیحشون هست؟ در ضمن بنظرم حتما بازجمله بندی کن. کپی پیست کردن coherence متن رو در هم میشکنه و اگه بجز استادتون، کسی دیگه ای هم توی کمیتی باشه که تخصص همون باشه که استاد شما داره، شک نکن میفهمه کپی پیسته؛ استادای اونجا ابدا بیسواد نیستن، ابدا.
    در ضمن کپی پیست نکردن و بازجمله بندی نشان از فهم شما از مطلبی خواهد بود که پروپوزال راجعبشه و هم تلاشگریتون و جدیتتون که نشانه مثبتیه نزد استادی که میخواد بگیردت. این استاد نهایتا اگه ازت راضی باشه به کمیته نامه مینویسه و توصیت میکنه. خوب پروپوزالت میتونه دستش رو باز بذاره. البته به جدیت استادت در گرفتن شما هم بستگی داره که میتونه کلا برات خوب بنویسه بدون توجه به پروپوزالت.

اگه نمیدونی 2-3 صفحه چطور باس بنویسی بهم پیام بده تا نسبت به چارچوب کلی آگاه بشین. شاید یه نمونه هم بهت دادم!
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

من قویاً توصیه می‌کنم کپی پست نکنین، خیلی‌ راحت میفهمن چند درصد مطلب کپی، اینو استاد من بهم گفت و گفت حتا سر این قضیه بچها بورسو از دست دادن! سایت زیر رو نگاه کنین خودتون بفهمین چند در ساده کارتون کپی!
    smallseotools.com/plagiarism-checker/

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

مزسی از همگی

اما شاید شما همه رشته های فنی هستید ، با یک صفحه هم میتونید طرحتون رو بگید . من توریسم خوندم ، پروپوزالم هم بین رشته ایی روانشناسی و توریسم نوشتم . حالا هم کمش میکنم و هم اینکه اگر کمتر باشه پارافریز کردن هم برام راحتتره ( باور نمیکنید چقدر وقت روی این پروپوزال گذاشتم ! ) ، از همه چیز بدتر اینه که نمفهمم که ایا استاده اصلا این همه رو خونده و تایید میکنه ویا از اونهایی هست که امیدواری میده تا اخرین لحظه ویک دفعه میزنه زیر همه چیز

این رو به اضافه ی یک سری توضیحات فنی که هیچ ربطی به کار من نداشت در جواب ایمیلم که براش پروپوزال رو فرستاده بودم نوشته

But do not be overly concerned about the proposal..it is your CV and referees which matter most, so long as the proposal is coherent it gets a tick..we always need to change and refine the work based on more reading. The proposal just establishes that I am a credible supervisor for your general interest area.

و در بعدی که من پرسیدم ، حالا من شروع کنم به پر کردن فرم ها و همین پروپوزالی که نوشتم خوبه نوشته

Absolutely, go ahead with confidence

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Chemistry-UNSW

همون طور که بچه های دیگه توضیح دادن باید حتما متنی که می نویسید حالا توی رشته شما هر چند صفحه که باشه، متن خودتون و درک خودتون از منابع باشه. کپی پیست توی هر متن علمی چه مقاله چه تز و چه پروپوزال دزدی تالیفات محسوب می شه و بسیار طبعات حتی وحشتناکی داره.
    در ضمن این بنده خدا هم که شما رو خوب تشویق کرده و از صحبتش هم معلومه که می خواد بگیردتون. همون طور که گفته ساده بگیرید کار رو.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

ممنونم
    احتمالا اینکه دزدی ادبی برداشت بشه نیست . مو به مو رفرنس دادم . ولی بازم عوض میکنم و خلاصه رو به زبان خودم مینویسم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Chemistry-UNSW

اوکی پس خیلی هم عالی. این بنده خدا هم که تشویقتون کرده. مشکلی نیست. اپلای کنید و امیدوار باشید.

Junior Member

سلام دوستان، من موافقت اولیه رو از دو تا استاد گرفتم که منو تشویق به نوشتن پروپوزال و اپلای کردن. در میل دومی که برای هردو فرستادم interestهای خودم و نوشتم و نسبت به فیلد استاد هم علاقمو ابراز کردم و ازشون خواستم که تو انتخاب یه موضوع به من کمک کنند تا پروپوزال بنویسم، اما متاسفانه دیگه پاسخی از هیچ کدوم دریافت نکردم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که جایی از کارو اشتباه انجام دادم یا نه. مگه نباید با استاد هماهنگ کرد که روی چه موضوعی قراره کار بشه؟!!!

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

نقل قول نوشته اصلی توسط Parham_PN نمایش پست ها
    سلام دوستان، من موافقت اولیه رو از دو تا استاد گرفتم که منو تشویق به نوشتن پروپوزال و اپلای کردن. در میل دومی که برای هردو فرستادم interestهای خودم و نوشتم و نسبت به فیلد استاد هم علاقمو ابراز کردم و ازشون خواستم که تو انتخاب یه موضوع به من کمک کنند تا پروپوزال بنویسم، اما متاسفانه دیگه پاسخی از هیچ کدوم دریافت نکردم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که جایی از کارو اشتباه انجام دادم یا نه. مگه نباید با استاد هماهنگ کرد که روی چه موضوعی قراره کار بشه؟!!!
    you must propose yourown interests or your supervisor will specify a topic to you. if you take no response, propose them
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)