صفحه 103 از 153 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1527

موضوع: بروز رسانی پرونده در مرحله فدرال مهاجرت کبک (به درخواست آفیسر یا به میل متقاضی)

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

پیش فرض پاسخ : چگونگی تکمیل فرم های درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مدیکال (پس از C

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    نامه سو پيشينه چتد روزه مياد ؟ من امروز رفتم براي عدم سو پيشينه . گفتند 2 هفته طول ميكشه . واقعا اينطوريه ؟ نميشه يه جوري زودتر بگيريم ؟
    سلام دوست عزیز . نامه گواهی عدم سوپیشینه بنده 3 روزه آمد.
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

Member mslotani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر نرم افزار

پیش فرض پاسخ : چگونگی تکمیل فرم های درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مدیکال (پس از C

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها

ا واقعا چه جوري . كار خاصي انجام داديد يا نه همينطوري رفتيد پليس +10 درخواست داديد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mzdgotocanada نمایش پست ها
    باید به جای Applicant بنویسه ، اینجا منظورش مین بودن نیست .

اطلاعات فرم 5406 برای اینه که مثلا" اگه روزی روزگاری خانمتون خواست برای خواهرش دعوتنامه بفرسته ، خانمتون Applicant میشه برای فرستادن دعوتنامه ، چون خواهر ایشونه نه شما .
    مرسی از پاسخت، ولی آخه تو هیچ فرم دیگه ای از همسر به عنوان applicant اسم برده نمیشه، در واقع همسر رو به عنوان اعضای خانواده حساب می کنه نه applicant.
    سی اس کیو: 15 جولای 2010، فایل فدرال: 4 آگوست 2010
    آپدیت: 07 می 2013 - مديكال: 14 آگوست 2013
    دسیژن مید: 16 نوامبر 2013 - پي آر: 18 نوامبر 2013

ضمنا فرم imm5476e مربوط به چه کسانی میشه و کیا باید اونو پر کنن ممکنه جوابمو سریع بدید؟؟؟!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kate213 نمایش پست ها
    ضمنا فرم imm5476e مربوط به چه کسانی میشه و کیا باید اونو پر کنن ممکنه جوابمو سریع بدید؟؟؟!!
    برای کسانی است که وکیل دارن.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها
    برا من سر 1 هفته اومد
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط mzdgotocanada نمایش پست ها
    1- بله باید کد ملی رو بنویسین ، چون عنوان کرده NATIONAL IDENTITY DOCUMENT نه Birth Document
    2- بله Iran
    3- بله status در بند 10 که مربوط به Citizenship میشه باید Citizen رو انتخاب کنین و در بند 13 وضعیت تاهل رو خواسته : اگر متاهل = married و اگر مجرد = single رو انتخاب می کنین .
    4- در بالای صفحه 4 نمیشه اسمی وارد کرد چون خود نرم افزار اسم متقاضی اصلی رو اتوماتیک درج می کنه ، ولی اطلاعات از وسطای صفحه 3 تا اواخر صفحه 4 مربوط به همسر میشه ، بعدش هم مربوط به بچه میشه اگر داشته باشین .

5- باید Persian بزنین ، کلمه Farsi یک کلمه صادره از زبان فارسی به زبان انگلیسیه ( مثل : Shah = شاه ) و نیز Farsi می تونه منظورش فارسی دری ، پشتو و ... هم باشه ، ما Persian زبان هستیم = فارسی سرزمین پارس . ( جهت اطلاع : بعد ورود اسلام به ایران چون حرف " پ " در الفبای زبان عربی موجود نبود کلمه " پارس " به " فارس " تغییر یافت .
    6- بهتره Yes بزنین ، چون ممکنه بعدها خدایی ناکرده برای مصاحبه تکمیلی فدرال فراخوانده بشین ، این برای درخواست مترجم در اون روزه .

موفق باشید
    دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما در مورد سوال یک با توجه به اینکه ما قبلا ترجمه کارت ملی رو تحویل ندادیم ایا الان باید با مدارک آپدیت براشون بفرستیم؟
    Csq 28/07/2010
    Federal.F 28/07/2010

Banned

دوستان گرامی

برخی از نوشته هایی که به پرداخت هزینه های مهاجرت مربوط می شدند به تاپیک زیر منتقل شدند.

پرداخت هزینه های مهاجرت (کبک) Money Order/Bank Draft/Credit Card

موفق باشید

با سلام
    ما از طریق ۳۸ تایی اقدام کردیم خانمم پرستار است مدیکال را فرستادیم در خصوص اپدیت از زمانی که فایل دوم را گرفتیم فوریه ۲۰۱۰ خانمم کار نکرده البته در این میان پسرمون دنیا اومد الان ۱ هفته ایست که دوباره سر کار میره برای این ۳ سال میتونم از یکی از دوستان گواهی کار پاره وقت بگیرم ایا لازم است یا نه .اگر بگوییم کار نمیکرده مشکلی نیست مورد دیگه اینکه در مورد گواهی تمکن در ابتدا من حساب خودم رو معرفی کردم .الان باید حساب خانمم رو معرفی کنم یا همون حساب خودم کافیه در ضمن من ۳حساب با گردش بالا دارم هر سه تا رو بدم یا نه

Junior Member

Question پاسخ : چگونگی تکمیل فرم های درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مدیکال (پس از C

لندينگ في ٤٩٠ $ كه در اپديت أمده رو چطور پرداخت كنيم ماني اردو لازمه أيا موقع دريافت ويزا ميشه إنكاراپرداخت كرد
    Csq date 20 may 2010

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)