صفحه 153 از 153 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,527 , از مجموع 1527

موضوع: بروز رسانی پرونده در مرحله فدرال مهاجرت کبک (به درخواست آفیسر یا به میل متقاضی)

پیش فرض پاسخ : چگونگی تکمیل فرم های درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مدیکال (پس از C

من ایمیل آپدیت دریافت کردم ، ازم خواستن تو فرمbackground imm5669 i بنویسم از سال 1995 تا 1998 چکار میکرده ام ؛ حالا کل فرم را باید دوباره پر کنم و ارسال کنم ،یا فقط همان بخش مربوطه را ؟
    در ضمن فرم را بعد از پر کردن برایشان ایمیل کنم ؟

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چگونگی تکمیل فرم های درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مدیکال (پس از C

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    من ایمیل آپدیت دریافت کردم ، ازم خواستن تو فرمbackground imm5669 i بنویسم از سال 1995 تا 1998 چکار میکرده ام ؛ حالا کل فرم را باید دوباره پر کنم و ارسال کنم ،یا فقط همان بخش مربوطه را ؟
    در ضمن فرم را بعد از پر کردن برایشان ایمیل کنم ؟
    فقط همون قسمت رو پر کنید و ایمیل کنید بله.
    لطفا پستهاتون رو در مرتبط تربن تاپیک اونهم فقط یکبار مطرخ نمایید.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    فقط همون قسمت رو پر کنید و ایمیل کنید بله.
    لطفا پستهاتون رو در مرتبط تربن تاپیک اونهم فقط یکبار مطرخ نمایید.
    تشکر از پاسخ شما . برام فرم 5669 را در ایمیل ضمیمه کرده اند و خواستند تا آن را امضا هم کنم :
    veuillez compléter, dater, signer et nous retourner le formulaire en pièce jointe (questions 7 -8) en détaillant toutes vos activités de juin 1995 à février 1998 et de juillet 2003 à mai 2005.
    حالا صفحه دوم را که پر کردم زیرش امضا کنم و بعد اسکن بگیرم و ایمیل کنم برایشان ؟
    تو خود فرم ها صفحه چهارم جای امضا و تاریخ داره ، چکار کنم به نظر شما ؟
    ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    تشکر از پاسخ شما . برام فرم 5669 را در ایمیل ضمیمه کرده اند و خواستند تا آن را امضا هم کنم :
    veuillez compléter, dater, signer et nous retourner le formulaire en pièce jointe (questions 7 -8) en détaillant toutes vos activités de juin 1995 à février 1998 et de juillet 2003 à mai 2005.
    حالا صفحه دوم را که پر کردم زیرش امضا کنم و بعد اسکن بگیرم و ایمیل کنم برایشان ؟
    تو خود فرم ها صفحه چهارم جای امضا و تاریخ داره ، چکار کنم به نظر شما ؟
    شما کل فرم رو باید بفرسید اما فقط سالهایی که ازتون خواسته شده رو میتونید در فرم ذکر کنید با حزییات مارایی که کردید اگه نه که کل فرم بهرحال باید ارسال شه. در واقع فرم باید مشخصات شما توش پر شه تو جدول فعالیتها واسه این زمانها مشخص شه چیکار کردید. البته اگر همه سالها از ۱۸ سالگی به بعد رو هم بنویسید اکیه.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

سلام دوستان، یه سوال.
    من جزو این سری جدیدی های دریافت مدیکال بعد از 11 روز از فایل نامبر هستم.اما هنوووز برای ما نامه آپدیت یا پرداخت لندینگ فی نیومده.طبیعیه؟اینجور که من میدونم برای هیچکدون از سری جدیدی ها(11 -12 روزه مدیکال گرفتن) نامه آپدیت و پرداخت لندینگ فی نیومده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بروز رسانی پرونده در مرحله فدرال مهاجرت کبک (به د

سلام وقت همگی بخیر

مدارکی که درخواست آپدیتش شده رو بعد از اماده کردن به چه آدرسی باید ارسال کرد؟؟؟ (من تا حالا همه مدارکمو به صورت پستی ارسال کردم)

پیش فرض پاسخ : فرم IMM5669E Background/Declaration

نوع سازمان چی میشه؟
    مثلا اداره تربیت بدنی و هیات های ورزشی چه نوع هستند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)