صفحه 3 از 153 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1527

موضوع: بروز رسانی پرونده در مرحله فدرال مهاجرت کبک (به درخواست آفیسر یا به میل متقاضی)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از update تا مدیکال (کبک)و نحوه پرکردن update

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen-khz نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستان و اساتید محترم خواهش میکنم نمونه تکمیل شده فرم IMM0008ENU_2D تو این بخش قرار بدن.من واسه پر کردنش 1خورده مشکل دارم و فکر کنم بعضی از دوستای دیگه هم مشکل داشته باشن.پیشاپیش از لطفتون ممنونم.
    با سلام
    از این آدرس راهنمای پر کردن این فرم هست:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ep-by-step.asp
    امیدوارم کمک کنه
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen-khz نمایش پست ها
    مرسی از کمکتون.تو قسمت EDUCATION/OCCUPATION DETAIL واسه فوق دیپلم چی باید بنویسم و منظوراز NATIONAL IDENTITY DOCUMENT چیه؟
    با سلام
    1- برای فوق دیپلم :Non-university certificate/ diploma
    2- برای National Identity Document: فکر می کنم کارت ملی (با توجه به شماره منحصر به فرد و تاریخ اعتبار)

با سپاس
    ویرایش توسط soheilso : August 10th, 2012 در ساعت 03:49 PM دلیل: اصلاح اطلاعات ارسالی

دوستان عزيز 2 سوال دارم:
    1-براي آپديت مدارك لازمه دوباره شناسنامم رو كه تغييري هم نداره ترجمه و ارسال كنم
    2-براي تغيير در آدرس پستيم فقط پر كردن فرم 0008 كافيه يا بايد فرم ديگه اي رو هم پر كنم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا اصل نامه سوپیشینه هم باید فرستاده بشه یا اینکه لازم نیست؟ دارالترجمه ای که سوپیشینه رو ترجمه کرده اصل اون رو بهش ضمیمه نکرده.الان گیج شدم که اصل اون رو بفرستم یا نه؟؟؟؟؟
    اصلش حتما باید باشد. به هر حال اصل این مدرک به درد خود شما نمی خورد چون بعد از گذشت یک ماه دیگر امورخارحه ترجمه آن را تایید نمی کند. پس همان بهتر که از شرش خلاص شوید و اصلش را هم به صورت منگنه شده به ترجمه اصلی برایشان بفرستید!
    ویرایش توسط M1KE : January 3rd, 2013 در ساعت 11:50 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    سلام Bernadot عزيز
    لطفاٌ فايل را مجدداٌ پيوست كن چون بعد از دانلود ؛ محتوي آن قابل رويت نيست . باتشكر
    احتمالا Acrobat Reader شما قدیمی است و فایل با نسخه جدیدتر پر شده است.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط oldghoghnoos نمایش پست ها
    دوستان عزيز 2 سوال دارم:
    1-براي آپديت مدارك لازمه دوباره شناسنامم رو كه تغييري هم نداره ترجمه و ارسال كنم
    2-براي تغيير در آدرس پستيم فقط پر كردن فرم 0008 كافيه يا بايد فرم ديگه اي رو هم پر كنم؟
    1-خیر
    2-بهتره فرم SCHeduleA که محل های سکونت 10 سال اخیر شما را هم پرسش میکند را نیز مجددا آپدیت کنید

Junior Member arashaust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

دوستان من منتظر مدیکال هستم .آیا لازم هست در زمان دریافت مدیکال کارت ملی با تاریخ معتبر الزامی است؟ چون کارت ملی من سال 90 اعتبارش به پایان رسیده .

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط arashaust نمایش پست ها
    دوستان من منتظر مدیکال هستم .آیا لازم هست در زمان دریافت مدیکال کارت ملی با تاریخ معتبر الزامی است؟ چون کارت ملی من سال 90 اعتبارش به پایان رسیده .
    ارتباط مدیکال با کارت ملی چیه؟
    لازم نیست و بهتره کارت ملی تان را عوض کنید

1-دوستان من مدارکم یکی دو روز دیرتر از اون 60 روز رسیده آنکارا. بنظرتون مشکلی پیش میاد؟
    2-اصل عدم سوء پیشینه رو نفرستادم. چکار کنم؟
    فایل نامبر: 6 اکتبر 2009 تاریخ مصاحبه : 13 آوریل 2010 دمشق
    فایل نامبر فدرال: 14 آوریل 2010
    آپدیت:4 آوریل 2013
    مدیکال 10 جولای 2013 ویزا: 19 آگوست 2013

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_cadillac_xlr نمایش پست ها
    1-دوستان من مدارکم یکی دو روز دیرتر از اون 60 روز رسیده آنکارا. بنظرتون مشکلی پیش میاد؟
    2-اصل عدم سوء پیشینه رو نفرستادم. چکار کنم؟
    فکر نکنم مشکلی باشه
    اصل عدم سوئ پیشنه هم مشکلی نیست اگه درخواست کردند براشون بفرست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)