صفحه 4 از 153 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1527

موضوع: بروز رسانی پرونده در مرحله فدرال مهاجرت کبک (به درخواست آفیسر یا به میل متقاضی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc of chemical engineering

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از update تا مدیکال (کبک)و نحوه پرکردن update

سلام دوستان
    مدارک مورد نیاز برای آپدیت معمولا چیه؟

دوسنان من تازه فایل نامبر فدرال رو دریافت کردم میخواستم بدونم آیا در مرحله آپدیت مدارک بازهم بیمه لازمه یانه.آخه هزینه ماهیانه بیمه از حقوقم کم میشه و 2-3 سال خیلیه. میخواستم بدونم اگه لزومی نداره دیگه پرداخت نکنم
    فایل نامبر کبک : اکتبر 2010 .رشته 6 امتیازی .مصاحبه : 25 می 2012.
    فایل فدرال : 6 سپتامبر 2012 .دریافت ایمیل مدیکال: 18 سپتامبر 2013 .
    ارسال مدیکال :18 اکتبر و مدیکال ریسیو : 22 اکتبر.پاس ریکوئست : 14فوریه 2014.

ببخشيد براي اپديت اگه مغازه اي داشتيم كه قبلاً مداركشو نشان داديم حالا فروختيم أيا كافيه كه فقط بنويسيم فروختيم يا بايد مدرك فروش را ترجمه كنيم بفرستيم؟ ممنون ميشم اگه كسي اطلاعي داره راهنمايي كنه

نقل قول نوشته اصلی توسط zaraquebec نمایش پست ها
    ببخشيد براي اپديت اگه مغازه اي داشتيم كه قبلاً مداركشو نشان داديم حالا فروختيم أيا كافيه كه فقط بنويسيم فروختيم يا بايد مدرك فروش را ترجمه كنيم بفرستيم؟ ممنون ميشم اگه كسي اطلاعي داره راهنمايي كنه
    بله،فقط کافیه اعلام و نیازی به ترجمه مدارک نیست و در صورتیکه وجه ان در حساب بانکی باشد گواهی بانک ارسال شود.

من براي پر كردن فرم اپديت مشكل دارم لطفاً راهنمايي ام كنيد يه فرم دادن كه تمام ادرسهاتونو از ١٨ سالگي تا الان بنويسيد زيرش نوشته سفرهايي هم كه داشتيد اشاره كنيد حالا چه جوري بايد بنويسم مثلاً از ٢٠٠٦ تا ٢٠٠٩ تو يه ادرس ساكن بودم حالا اين وسط ٢٠٠٨ يه هفته سفر داشتم چه جوري اينو تو جدول بنويسم ممنون ميشم اگه كسي اطلاع داره راهنمايي كنه
    ارسال مدارک : سپتامبر ۲۰۱۱ رشته :١٢ امتيازي مصاحبه ٨نوامبر٢٠١١ ارسال مدارك فدرال ١٨ نوامبر فايل نامبرفدرال مارس ٢٠١٢اپديت+به گفته خودشون مديكال (مديكال به دستمون نرسيد) دسامبر ٢٠١٢ اخرين اخطار براي انجام مديكال اپريل ٢٠١3 ويزا: ژانويه ٢٠١٤

Banned

میشه بگین شماره فرمی که پر می کنید چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    میشه بگین شماره فرمی که پر می کنید چی هست؟
    IMM5406 FAMILY INFORMATION FORM
    RESIDENTIAL ADDRESS
    این فرم آدرس شماره نداره یعنی فقط این فرم را از من خاستن کسی تاحالا اینو پور نکرده
    ارسال مدارک : سپتامبر ۲۰۱۱ رشته :١٢ امتيازي مصاحبه ٨نوامبر٢٠١١ ارسال مدارك فدرال ١٨ نوامبر فايل نامبرفدرال مارس ٢٠١٢اپديت+به گفته خودشون مديكال (مديكال به دستمون نرسيد) دسامبر ٢٠١٢ اخرين اخطار براي انجام مديكال اپريل ٢٠١3 ويزا: ژانويه ٢٠١٤

Banned

اگر اشتباه نکرده باشم تا جایی که من می دانم در فرم Additional Family Information [IMM 5406]i آدرس" کنونی" تمام اعضای خانواده تان را باید بدهید.

اطلاعات مربوط به سفرهای خارجی را در فرم Supplementary Information—Your travels [IMM 5562]i وارد می کنند.

اطلاعات مربوط به آدرس های سکونتتان از 18 سالگی به بعد را هم در فرم ScheduleA—Background/Declaration [IMM 5669]i پر می کنند.

بد نیست اصل گواهی عدم سوء پیشینه و ترجمه رسمی آن را هم به همراه عکس های جدیدتان بفرستید.

اینجا را هم نگاه کنید در هر کدام که تغییری به وجود آمده دوباره پر کنید بفرستید. امیدوارم مشکلتان حل شده باشد.

سلام دوستان
    از فایل فدرال من بالغ بر 6 ماه می گذره، می خوام بدونم آیا تو مدارک آپدیت و یا در مراحل بعدی، پرینت حساب و گردش مالی هم خواسته می شه یا نه، و اگر خواسته می شه، آیا سفارت اوضاع ایران را درک میکنه؟ (اینکه اولا ما ترجیح میدهیم پول خود را از ریال به دلار تبدیل کنیم و ثانیا و مهمتر، ما به بانکها برای پس انداز پول به صورت دلار اعتماد نداریم، و در نتیجه در اخذ پرینت مالی به مشکل بر خواهیم خورد). آیا موارد مشابهی موجود بوده اند؟ (من حسابی ریالی دارم حدود 10 میلیون، و اگه بدونم به درد پرینت حساب نمی خوره ترجیح میدم دلار بخرم).
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر بسیار از همه شما
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiriarian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از فایل فدرال من بالغ بر 6 ماه می گذره، می خوام بدونم آیا تو مدارک آپدیت و یا در مراحل بعدی، پرینت حساب و گردش مالی هم خواسته می شه یا نه، و اگر خواسته می شه، آیا سفارت اوضاع ایران را درک میکنه؟ (اینکه اولا ما ترجیح میدهیم پول خود را از ریال به دلار تبدیل کنیم و ثانیا و مهمتر، ما به بانکها برای پس انداز پول به صورت دلار اعتماد نداریم، و در نتیجه در اخذ پرینت مالی به مشکل بر خواهیم خورد). آیا موارد مشابهی موجود بوده اند؟ (من حسابی ریالی دارم حدود 10 میلیون، و اگه بدونم به درد پرینت حساب نمی خوره ترجیح میدم دلار بخرم).
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر بسیار از همه شما
    از متقاضیان کبک تا کنون هیچ گونه پرینت گردش مالی و غیره برای اثبات تمکن مالی نخواستن و امضاء فرم کفایت می کنه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)