سوال: من فرم DS-160 را پر کردم و از بارکد آن برای گرفتن وقت سفارت استفاده کردم و وقت سفارت را گرفتم٬ متوجه اشتباهی در فرم DS-160 ارسال شده شدم٬ چون اطلاعات فرم ارسال شده قابل ادیت نیست٬ فرم DS-160 دیگری پر کردم. وارد صفحه پروفایل خود در قسمت تعیین وقت https://usvisa-info.com/en-CA/selfservice/login جاییکه قبلا وقت گرفتم شدم٬ کنار نام خود دکمه ویرایش / Edit را زدم و شماره بارکد فرم DS-160 جدید را در این قسمت وارد کردم و اطلاعات را ذخیره کردم٬ آیا این مشکلی ایجاد می کند؟

جواب سفارت:
You have already made the necessary change in the appointment system. So, you will have not have any issue with this appointment!

سوال: اگر متوجه اشتباهی در فرم DS-160 ارسال شده شویم٬ چند روز پیش از مصاحبه می توانیم شماره بارکد فرم DS-160 را در صفحه تعیین وقت تغییر دهیم و شماره بارکد جدید را آپدیت کنیم؟

جواب سفارت:
Yu may change data until one business day before the scheduled appointment

توجه داشته باشید که به فرم سابمیت شده در هر حال دسترسی دارند٬ یه وقت نرید کلا اطلاعاتتون را زیر و رو کنید بعد فکر کنید اشکالی نداره٬ چون
fraud or willful misrepresentations for the purpose of obtaining visas منجر به permanent bar from the U.S میشه.