صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 47

موضوع: پرواز مستقیم به آمريکا بعد از Pick up در قبرس

Junior Member

پیش فرض پرواز مستقیم به آمريکا بعد از Pick up در قبرس

سلام

من ترجيحا می خوام به منظور شرکت در يک کنفرانس که در دانشگاهم در آمريکا برگزار می شه بعد از pick up بدون برگشت به ميهن وارد آمريکا بشم. می دونم که هزينة بليط زياد می شه ولی آژانسی که باهاش صحبت کردم می گه نمی تونيم پروازی از لارناکا به آمريکا براتون رزرو کنيم چون با پروازهای اونور قرار داد نداريم.

کسی می تونه راه حلی به من بده؟

چطور يک پرواز رزرو کنم

آدرس يا تلفن يک آزانس هوايي در لارناکا

آيا ما که ويزای توريستی به لارناکا داريم حتما بايد پرواز رفت و برگشت به تهران تهيه کنيم؟

با تشکر

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز مستقیم به آمريکا بعد از Pick up در قبرس

لزوم داشتن بليط رفت و برگشت فكر نمي كنم ربطي به نوع ويزاي قبرس داشته باشه. شما براي مصاحبه رفتين؟ اگه نرفتين برين اونجا رزرو كنيد يا احيانا به دوستاتون بگين اين كارو بكنن. منتها ازشون در مورد اينكه چه جوري كنسل يا change‌ كنيد بپرسيد. ولي اصلا چرا مي خوايد اين كارو بكنيد؟ شما مي توني پروازت به امريكا رو فرداي روزي كه از قبرس برميگردي ايران رزرو كني. يك روز انقدر مهم هست؟

Junior Member

مرسی از پاسختون

برای من که برای هر بار خروجم اجازة لازم هست و يک مهر در گذرنامه واقعا مهمه

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_82
    سلام

من ترجيحا می خوام به منظور شرکت در يک کنفرانس که در دانشگاهم در آمريکا برگزار می شه بعد از pick up بدون برگشت به ميهن وارد آمريکا بشم. می دونم که هزينة بليط زياد می شه ولی آژانسی که باهاش صحبت کردم می گه نمی تونيم پروازی از لارناکا به آمريکا براتون رزرو کنيم چون با پروازهای اونور قرار داد نداريم.

کسی می تونه راه حلی به من بده؟

چطور يک پرواز رزرو کنم

آدرس يا تلفن يک آزانس هوايي در لارناکا

آيا ما که ويزای توريستی به لارناکا داريم حتما بايد پرواز رفت و برگشت به تهران تهيه کنيم؟

با تشکر
    تا جایی که من میدونم شما باید حتما بلیط رفت و برگشت داشته باشی در غیر اینصورت احتمال داره دیپورت بشی. شما توریستی رو پیدا نمیکنی که بلیط یه طرفه داشته باشه هرکی رو نگاه کنی بالاخره یک بلیط خروجی هم داره حالا به هر کشوری.
    در ضمن حواست باشه اگه بخوای از لارناکا بری آمریکا علاوه بر گرون شدن بلیط به شدت محدودیت میزان بار مجاز خواهی داشت
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

من دنباله همچنين مسيريم:

تهران - لارناکا ( امارات يا گلف اير ) - بعد يک هفته برای pick up - لندن - سان فرانسيسکو

به نظرتون شدنيه؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من دنباله همچنين مسيريم:

تهران - لارناکا ( امارات يا گلف اير ) - بعد يک هفته برای pick up - لندن - سان فرانسيسکو

به نظرتون شدنيه؟
    شاید اگه خود دفتر ایرلاین بری شدنی باشه. به هر حال شما پرواز خروجی از لارناکا هم داری و مشکلی نخواهی داشت ولی بعید میدونم آژانسها بتونن همچین بلیطی برات بگیرن باید از طریق خود ایرلانها بگیری
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    من دنباله همچنين مسيريم:

به نظرتون شدنيه؟
    شاید اگه خود دفتر ایرلاین بری شدنی باشه. به هر حال شما پرواز خروجی از لارناکا هم داری و مشکلی نخواهی داشت ولی بعید میدونم آژانسها بتونن همچین بلیطی برات بگیرن باید از طریق خود ایرلانها بگیری
    منم شبیه این مشکل رو ممکنه پیدا کنم و الان تنها راهی که به ذهنم می رسه و هنوز امتحان نکردم همینه که وحید گفته: مراجعه به خود دفتر هواپیمایی مربوطه...
    اگه این کار رو انجام دادی و جواب داد ما رو هم خبر کن ...

Junior Member

من فردا با دفتر British airline برای لارناکا به لندن و سپس سان فرانسيسکو تماس می گيرم و نتيجشو می نويسم.

Senior Member

من خودم فکر کردم که بعد از pick up شايد ديگه نيام تهران و از همون دبي مسيرمو به سمت امريکا ادامه بدم. البته هنوز راجه به چگونگيش با آژانسها صحبت نکردم. دوستان کسي اينکارو نکرده؟!

روبه روي هتل فرانجورجيو يه آژانس هست كه ميتوني بليط براي امريكا رو از اونجا بگيري
    من يك ماه پيش كه اونجا بودم براي اواسط آگوست خواستم رزرو كنم (يك طرفه) شد 1200 يورو. كه من كلا بيخيالش شدم.
    اما در مورد شما:
    شما بايد براي قبرس بليط رفت و برگشت با امارات بگيري
    براي قبرس به امريكا بسته به مدت اقامتت در امريكا ميتوني بليط يك طرفه يا رفت و برگشت بگيري (اگه كوتاه مدت داري ميري حتما رفت و برگشت ميخواد) كه با احتساب قيمتي كه گفتم فكر منم نزديك 1800 يورو بشه.
    وقتي رفتي امريكا بليط برگشت امارات (قبرس به تهران)‌ رو با پست يا مسافر ميفرستي به ايران كه يكي ببره و پس بده . فكر كنم هزينه اش رو كامل برميگردونن ولي اينو بپرس.
    اگه هنوز واسه مصاحبه نرفتي قبرس كه خودت بليط رو تو قبرس رزرو كن (وقتي ميري براي مصاحبه)
    اگه رفتي و اين كار رو نكردي به بچه هايي كه ميخوان برن بگو اين كار رو برات بكنن
    اگه هم كسي اين كار رو نكرد، زنگ بزن به هتل فرانجورجيو و از آقاي جورج كه از همه اونا خوش برخورد تره شماره اون آژانس رو بگير و خودت بزنگ رزرو كن.
    HONESTY<br />is the best policy

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)