صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 47

موضوع: پرواز مستقیم به آمريکا بعد از Pick up در قبرس

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : پرواز مستقیم به آمريکا بعد از Pick up در قبرس

دوستان این امکان براتون نیست که از قبزس برگردید ترکیه و از اونجا با ترکیش برید آمریکا؟
    What Goes Around...Comes Around

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    دوستان این امکان براتون نیست که از قبزس برگردید ترکیه و از اونجا با ترکیش برید آمریکا؟
    نه از قبرس نمی شه مستقیم رفت ترکیه. همدیگه رو تحریم کردن پرواز هم بینشون نیست.
    اینا پروازشون لارناکا - دوبی - تهران هست که از همون دوبی می خوان مستقیم برن آمریکا. از دوبی هم خیلی option دارن چرا باید برن ترکیه؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

والا من از نظر هزینه گفتم و مشکل بار.با خودو فکر میکردم اگه یه روز واسه پیک برم زمینی برم ترکیه بدون مشکل بار اضافی(فوقش یکم پول بیشتر میدم به راننده اتوبوس)بعد بارمو میسپرم به یکی از دوستان در ترکیه و بعد از اونجا زمینی یا دریایی میرو قبرس بعدشم بر میگردم.درسته که اینجوری سختتره ولی ارزونتر و کم مشکل تر نیست.فقط نمی مدونم از ترکیه چه جور میرند قبرس.مثله اینکه قرار مشکلشون تا چند وقت دیگه حل بشه ;D
    What Goes Around...Comes Around

Hi Saeede thanks for you reply,
    My destination is Denver, BA has flights to Denver from Dubai with connection in London. The problem is that my flight to Dubai iis by Emirates and from Dubai by BA, and since in Dubai airport I don't pass through the gate so I can't take my bags and check in to get seat number. If anyone have any experience like this I'd be grateful if they share their experience with us.
    Thanks in advance for your quick replies

خانم صاحب، اگه از قبرس به دوبي و از آنجا به آمريكا پرواز كرديد، در صورت امكان لطفا جزييات پروازتون را بيان كنيد.
    با تشكر

Junior Member

سلام

خانم صاحب پرواز دوبی به آمريکا را با چه خط پروازی میرين. اگر امارات نيست ممکنه بگين چطوری بليطشو خريدين. حتما ما رو در جريان پروازتون قرار بدين.
    سفر خوبی داشته باشين

با تشکر

به امیر:
    من از دفتر BMI روبروی پارک ملت پرسیدم گفت می تونید از همینجا بلیط دوبی به آمریکا را بخرید. من خودم این کار رو خواهم کرد یعنی از قبرس تا دوبی با امارات می رم و بعدشو با بریتیش تا دنور.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_plank
    به امیر:
    من از دفتر BMI روبروی پارک ملت پرسیدم گفت می تونید از همینجا بلیط دوبی به آمریکا را بخرید. من خودم این کار رو خواهم کرد یعنی از قبرس تا دوبی با امارات می رم و بعدشو با بریتیش تا دنور.
    یعنی همون موقع برای 3-4 ساعت بعد میشه بلیط خرید؟ بار رو چکار میکنید، میشه با سفارش ازشون گرفت؟

متاسفانه برای خانم صاحب مشکل پیش اومد و فعلا نتونستند به عنوان اولین نفر تجربه ای از دوبی به آمریکا داشته باشند. ولی حالا هیچکس دیگه که با نامه تاخیر رفته از این روش استفاده نکرده؟ احتمالا هستند. لطف کنید بنویسید و جمعی رو از نگرانی در بیارین

Junior Member

سلام به همه ی پویندگان این راه
    من الان لارناکا هستم اگه مشکلی پیش نیاد فردا پیک آپ میکنم و مستقیم میرم san francisco airport پرواز من به این شکل:
    ROUND TRIP خریدم.
    تهران-دبی-لارناکا
    after 5 days
    لارناکا-دبی-لندن-SF
    after 1 year
    SF-لندن-دبی-تهران
    مزیت round trip اینه که میتونید در کل مسیر 2*23 kg ببرید.
    قیمت: 2200,000 T
    می تونید رسیدبد us بلیط رو پست کنید ایران و پولتونو refund کنید.(هنوز نمیدونم چقدر قرار ه پس بدن)

یک مسیر دیگه که یکی از بچه ها همین دیشب باهاش رفت.
    پرواز امارات 2 طرفه خریده بود اومده بود اینجا که بلیط برگشت رو از طریق بچه هایی که واسه مصاحبه اومده بودند فرستاد ایران. از اینجا از cyprus airline بلیط خریده بود.
    لارناکا-لندن-CA
    700یورو
    بار میتونست فقط 20 kg با خودش بیاره اینجا. 55kg هم از ایران freight کرده بود که هزینش 300,000 T شده بود.

همه ی اطلاعات دقیق و به روزه.

بهترین ها رو براتون آرزومندم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

کسی تو این مدت تجربه ای نداشته؟
    من همین کار را می خواهم بکنم. تو را خدا یه کم راهنمایی کنید.
    Everything is possible

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)