صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 , از مجموع 47

موضوع: پرواز مستقیم به آمريکا بعد از Pick up در قبرس

پیش فرض پاسخ : پرواز مستقیم به آمريکا بعد از Pick up در قبرس

سلام
    من برای 13 تا 20 ژانویه تهران- دبی- لارناکا رزرو کردم
    بعد از پیکاپ ایشالا 20 ژانویه از لارناکا میام دبی که ساعت 12 شب می رسم و برای فرداش یعنی 21 ژانویه از دبی می رم نیویورک
    آژانس به من گفت که چون پرواز اولت با امارات، (تهران- دبی- لارناکا) اروپایی هست 1 ، بیست کیلو بیشتر نمی تونی ببری
    آژانس به من گفت که بلیط دبی تهران تا 1 یک سال اعتبار داره و قابل پس دادن هم نیست!!!!!!!!!! (من به این موضوع شک دارم 8))
    من 3 تا سوال داشتم:
    1- آیا اگه این 20 کیلو ، بشه 23 کیلو باید اضافه بار بدم یا باید اضافه رو خالی کنم و از چمدون در بیارم
    2- من یه کوله دارم که اونم حدود ه 7-10 کیلو هست و می خوام با خودم ببرم تو همواپیما. آیا برای این مورد هم محدودیت بار وجود داره؟
    3- یه نفر به من پیشنهاد کرد که بعضی وسایل و بذارم تو یه کیسه یا هر چیزی که شبیه کیف نباشه ???!!!!! و با خودم ببرم تو هواپیما همچین چیزی امکان پذیره؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member saheb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh7911
    سلام
    من برای 13 تا 20 ژانویه تهران- دبی- لارناکا رزرو کردم
    بعد از پیکاپ ایشالا 20 ژانویه از لارناکا میام دبی که ساعت 12 شب می رسم و برای فرداش یعنی 21 ژانویه از دبی می رم نیویورک
    آژانس به من گفت که چون پرواز اولت با امارات، (تهران- دبی- لارناکا) اروپایی هست 1 ، بیست کیلو بیشتر نمی تونی ببری
    آژانس به من گفت که بلیط دبی تهران تا 1 یک سال اعتبار داره و قابل پس دادن هم نیست!!!!!!!!!! (من به این موضوع شک دارم 8))
    من 3 تا سوال داشتم:
    1- آیا اگه این 20 کیلو ، بشه 23 کیلو باید اضافه بار بدم یا باید اضافه رو خالی کنم و از چمدون در بیارم
    2- من یه کوله دارم که اونم حدود ه 7-10 کیلو هست و می خوام با خودم ببرم تو همواپیما. آیا برای این مورد هم محدودیت بار وجود داره؟
    3- یه نفر به من پیشنهاد کرد که بعضی وسایل و بذارم تو یه کیسه یا هر چیزی که شبیه کیف نباشه ???!!!!! و با خودم ببرم تو هواپیما همچین چیزی امکان پذیره؟؟؟؟؟؟؟؟
    در مورد اول چک چونه بزن حله من هم مشابه تو بودم گفتم دانشجو ام قبول کردند
    در مورد دوم محدودیت همون 7 الی 8 کیلو فکر نن که چک کنند مال من را که چک نکردند
    مورد سوم من از دوبی خرید کرده بودم یه نایلون بزرگ یود با خودم بردم مشکلی نداشت
    HAPPINESS

Junior Member

سلام

من هم بليط لارناكا- دبي- تهران رو ديروز از هواپيمايي امارات گرفتم. در مورد پس دادن بليط هم پرسيدم (چون منم از لارناكا بعد از پيكاپ ميرم لندن و از اونجا به آمريكا)
    خانمي كه بليط براي من صادر كرد يك كپي از بليط به من داد و گفت تا 3 ماه معتبره و پدرم ميتونه با اون كپي بره بليط رو پس بده (بدون جريمه) البته فقط بليط رو از خود شخص پس ميگرن چون من قبلا به پدرم وكالت دادم بجاي من ميتونه بليط رو پس بده.

موفق باشيد.

ممنون از جواب هر دو شما
    این مراسم چک و چونه زدن هم تو تهران برگزار میشه؟ (برای پرواز به قبرس) و هم تو دبی؟ (پرواز نیویورک)
    و اگه قبول نکردن اضافه بار و باید خالی کنم؟ چون شنیدم بعضی ایر لاین ها برای اضافه بار جریمه در نظر می گیرن و شما همون چمدونی که اضافه بار داره جریمه رو می دی و خلاص. ولی بعضی دیگه می گن که باید اضافه بار خالی بشه و تو یه چمدون دیگه گذاشته بشه. که در مورد من چون فقط 1 ، 20 کیلو بیشتر مجاز نیست باید تو نایلون گذاشته بشه.

می بینم که این تاپیک از 5 ماه پیش که من آخرین پست و گذاشتم تکون نخورده
    من به دلیل مشکلاتی که پیش اومد مجبور شدم مستقیم از قبرس بیام که تو یه فرصت مناسب جزییات سفر رو تو تاپیک های مرتبط می نویسم

من از ایران، بلیط تهران - دبی - لارناکا و بالعکس و داشتم و می خواستم بعد از پیکاپ تو فرودگاه دبی با پرواز مستقیم دبی - نیویورک برم JFK.
    قیمت بلیط دبی - نیویورک که از ایران تو ژانویه خریده بودم 1 میلیون و 100 بود ( حدوداً) و پروازش هم امارات بود. که هر کار کردم نتونستم برای ادامه مسیر بلیط گیر بیارم.
    بعد از پیکاپ از یکی از آژانس های تو قبرس (سوفیا) یه بلیط دیگه گرفتم که انتهای مسیر شهری بود که حدود 40 دقیقه با شهری که باید می رفتم فاصله داشت.

مسیر این پرواز این جوری بود

قبرس - لندن (حدود 4 صبح از قبرس پرواز بود و 6 صبح به وقت لندن رسیدیم)

لندن - Newark (ساعت 11 صبح از لندن و ساعت 2 بعد ظهر رسیدیم Newark )

Newark - به کلیولند ( ساعت 8 و نیم شب از Newark)

فواصل زمانی بین پرواز ها خیلی خوب بود و تو فرودگاه Newark برخوردشون خیلی خوب و دوستانه بود و با اینکه خیلی شلوغ بود کار من نسبتا زود تموم شد ( ساعت 2 پرواز نشست و ساعت 5 و نیم 6 کارای من تموم شد)

قیمت بلیط از قبرس (لارناکا تا کلیولند ) حدود 600 یورو شد

Newark Liberty International Airport : تو نیو جرسی هست که نزدیک نیویورکه

امیدوارم که کار همه به خوشی و خیر تموم شه و کمتر دردسر بکشین

Junior Member

دوستان کسی آمار جدیدی نداره راجع به این موضوع؟ یعنی کسی می خواد این کارو بکنه امسال؟ یه راست بعد از پیک آپ قبرس بره آمریکا؟ فک کنم راه منطقی ای باشه... آخرین پست ماله پارساله!

Junior Member

سلام دوستان.

من هم میخوام با توجه به کمبود وقت بلافاصله بعد از پیک آپ از قبرس برم آمریکا!!!
    ولی انگار برای سفارت قبرس باید بلیط رفت و برگشت داشته باشیم. اگه کسی اطلاعات جدیدی داره ممنون میشم اگه مطرح کنه!!!

به امید موفقیت همه دوستان.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)