صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: سوالات متدوال (FAQ) های درخواست ویزای F-1

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات متدوال (FAQ) های درخواست ویزای F-1

اگر دیر درخواست کرده باشم یا رسیدگی بیشتر از آنچه انتظار می رفت طول بکشد و من ویزای خود را به موقع دریافت نکنم چه اتفاقی خواهد افتد؟

اگر چنین موردی پیش آید، دو راه حل خواهید داشت. می توانید از دانشگاه خود درخواست کنید که نامه ای را فکس و در آن قید کنند که شما می توانید بعد از تاریخ مندرج در فرم خود در دانشگاه حضور یابید و آخرین مهلت را نیز ذکر کنند. راه حل دوم این است که از آنها درخواست کنید پذیرش شما را به ترم بعد موکول کنند.

دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

چرا روند صدور ویزا برای برخی از افراد بیشتر از دیگران طول می کشد؟

دانشجویانی که در رشته های علمی و فنی خاصی تحصیل می کنند در معرض بررسی های بیشتری قرار دارند. یا، احتمال دارد نام یک شخص ممکن است مشابه نام تروریستی باشد که اسم او در «فهرست سیاه» ایالات متحده ذکر شده است. فقط حدود 2 درصد از کلیه درخواست های ویزا مورد بررسی دقیق تر وزارت خارج ایالات متحده، روند «رایزنی مشاوره ای»، قرار می گیرد که زمان بیشتری طول می کشد.

دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

اگر ویزای برای من صادر نشود، دوباره کی می توانم اقدام کنم؟

اگر بخواهید، می توانید بلافاصله مجدداً درخواست شرکت در مصاحبه دیگری نمایید. اما باید اطلاعات جدیدی که در زمان اولین مصاحبه خود به کارمند کنسول گری ارائه نکردید (یا مدارک کافی برای اثبات آن نداشتید) را داشته باشید. قبل از اقدام مجدد، سعی کنید بفهمید چرا بار اول برای شما ویزا صادر نشد. آیا فرم I-20 ازطرف یک مؤسسه آموزش عالی معتبر دارید؟ آیا می توانید ثابت کنید که بودجه کافی برای تحصیلات شما موجود است، و شما قصد دارید بعد از اتمام تحصیلات به کشور زادگاه خود باز گردید؟

Junior Member m09 آواتار ها

Question چه زمانی برای اقدام مناسبه؟

سلام،

سوالم ممکنه کمی ابتدایی باشه، من میخوام اپلای کنم و میخواستم بپرسم چقدر پیش از شروع ترم تحصیلیم باید برای ویزا حرکتم رو شروع کرده باشم؟
    برای مثال وقتی یه دانشگاهی ددلاینش نیمه مارس هست (برای برنامه تحصیلی که مثلا سپتامبر یا اکتبر قراره شروع بشه)، من اگر اون زمان اپلای کردم و فرضا یکی دو ماه بعد پذیرش دادن، اون زمان دیر نیست که تازه بخوام برای ویزا اقدام کنم؟
    مرسی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)