صفحه 10 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 188

موضوع: سوغاتی برای استاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوغاتی برای استاد

این adviser من پسره ، پس فیروزرو باید بیخیال بشم ;D پسته و خوراکی رو هم میشه برد ولی من دوست دارم براش یادگاری بمونه
    در مورد mouse pad مطمئن باشید حسا بی خوششون می آد ، من یه امریکایی رو می شناسم که 35 تاشو خرید ، حتی رو هدیه عروسیم اینارو میده
    دوستانی که الان امریکا هستید یا می خواید تشریف ببرید،شما یه دانشجوی ایرانی هستید ومثلا سه چهار ساله امریکا هستید، چی بیارن براتون خوشتون میاد؟

Barcelona
    Guest

آقا من حرفمو پس ميگيرم. :-X :-\ :'( :-[

نقل قول نوشته اصلی توسط me_f
    حالا یه سوال، اصولا برای کیا غیر استاد سوغاتی ببریم؟! تو یکی از پست ها دیدم که برای رییس دانشگاه هم سوغاتی بردن، من تو ایران تو کل دوران تحصیلم رییس دانشگاهمونو 2-3 بار بیشتر ندیدم، اونم از دور ;D اصولا گذرم بش نیفتاده بود، حالا واقعا مرسومه برای رییس دانشگاه سوغاتی برد؟ ???
    اگه منظورتون من بودم دلیلم این بود که برای قرارداد اولیه با دانشگاه و تمدید اون ایشون خیلی به من لطف کردند. وگرنه فکر نمیکنم لزومی داشته باشه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ayia Napa
    من نميدونم چي مي بريد ولي يه چيزي نبريد كه بگن ايرانيا چه بد سليقن. يادتونه تيم ملي تو جام جهاني صنايع دستي به تيماي مقابل مي داد. ته آبروريزي بود من كه شرمنده شدم. خلاصه اينكه يه نمه شيك باشه. mouse pad خدايي خيلي ضايع س اونم از نوع فرشش :-X . اگه مي خواي يه چيز الكي ببرين اصلا نبرين مثل من. به نظر من هنريا بيان نظر بدن خيلي خوبه. ;D
    از دید اون وریها این چیزها خوب محسوب میشوند. حتی ایرانیانی که اون ور زندگی میکنند، میان اینجا از این موس پدها با طرح فرش میگیرند که ببرند اونجا روی میز کارشون استفاده کنند تا یک نشانه از هویتشون باشه (خودم دیدم).
    اما بهتره برای خود استاد راهنما یک چیز با ارزشتر ببرید (البته نه دیگه قالیچه ابریشم). این موس پدها و اینها رو میشه مثلا برای دوستان و همکاران و همون مثلا منشی دانشکده و اینها برد. فکر کنم برای استاد همون قلمدانهای خاتم کاری یا مینیاتور یا یک تابلوی مثلا معرق زیبا (نه زیاد بزرگ) و از این جور چیزها برد.

در مورد فیروزه هم، بله فیروزه اون ور خیلی مد شده. البته بیشتر من شنیدم برای دخترها و بصورت گردنبند. توی نقره فروشیها که برید انواع مختلفش رو میبینید. فیروزه درسته (بصورت یک تکه سنگ فیروزه درسته سالم بدون خط و خش) خوب گرونه، اما فیروزه های زیادی هست که رگه زیاد داره و شاید اصلا از نظر ما ارزش نداشته باشه ، چون اصلا از زیرش که نگاه کنی سنگ معمولی هست، روش فیروزه قاطی داره، اونها ارزونتر هستند اما من شنیدم اون وریها از اینها هم خوششون میاد. یک سری هم هست به اسم فیروزه تایلند، بعضی فروشنده ها میگویند فیروزه طبیعی است، بعضی میگویند از یک جنس مصنوعیه، ولی بنظرم مصنوعی باشه، چون خیلی صاف و صوفه و اصلا شبیه سنگ نیست. رنگشون هم آبی تر از فیروزه نیشابوره (فیروزه نیشابور سبزتره، بخصوص این انواعش که میگم کلی توش رگه داره)

سلام خانم دکتر سارا:

منظور شما رییس دانشکده است یا رییس دانشگاه. چون فکر نمیکنم حالا حالا بتوانم مثل شما اصلا رییس دانشگاه را ببینم.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    سلام خانم دکتر سارا:

منظور شما رییس دانشکده است یا رییس دانشگاه. چون فکر نمیکنم حالا حالا بتوانم مثل شما اصلا رییس دانشگاه را ببینم.
    سلام

منظورم رئیس دانشگاه و provost بودن
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

کجای طالقانی صنایع دستی داره؟
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

روبروی سفارت
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

دوستان،
    من که دو سال پیش رفته بودم اصفهان، صنایع دستی فوق العاده ای دیدم: خاتم کاری، مینا کاری، ... کارهای اونجا اصلاً قابل قیاس با کارهای بازاری که تو خیابان ویلا یا طالقانی می بینید نیست، هم از لحاظ کیفیت و هم از بابت قیمت. اگر گذرتون افتاد اصفهان یا خواستید از دوستان اصفهانی تون کمک بگیرید، کارهای استاد معمار تو بازار پشت میدان امام رو توصیه می کنم، کیفیتش بی نظیره و قیمتهاش نسبت به تهران خیلی پایین تره.

دوستانی که سوغاتی را دادن هم اگر بلاخره فهمیدن استادشون از چی خوشش میاد خوبه تجربشون را اینجا بنویسن.
    من خودم خاتم گرفتم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)