صفحه 12 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 188

موضوع: سوغاتی برای استاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوغاتی برای استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط WAY2GO
    بهتر بود به جای شیرینی خشکبار به خصوص پسته یا یه صنایع دستی می بردید یا اگه تو ایران پیدا کردید و پولش رو داشتید! یه کم خاویار می بردید.

اونجا مرسوم نبود سوغاتی و از این جور چیزا ببریم..مخصوصا برای لیسانس که ادم 20 تا استاد داره
    در ضمن خشکبار اونجا فراوونه .. اگه ادم خوردنی مبخواد ببره یه چیزی ببره که نشونه کشور خودمون باشه و جای دیگه پیدا نشه

And I shall be a LADY...

Senior Member maryamf آواتار ها

منم که گز برده بودم یکی خوشش میومد یکی نه. تازه در مورد نوقا هم یکی هم بهم گفت این شیرینی برای ترکیه هست شما از روش زدین ولی خوب یکی هم انقدر خوشش اومده بود که تقریبا ته جعبه رو در آورد و ازم خواست براش یه جعبه پست کردم. خلاصه کاملا به مذاق بستگی داره. باید به طرف هشدار بدین که این نوع شیرینی ها بیش از حد شیرین هستند و ممکنه با طبعشون سازگار نباشه. اگه ترکیب و یا نحوه ساختش رو بگین خودشون رو آماده می کنند.

من دیدم کسانی که به ما حسادت می کنند، به تنوع غذایی و قدمت تاریخی مون. اهمیت ندید.. یه بار هم یه چینی بی ادب فرش ایرانی مارو بی ارزش خوند و..
    به حرف گربه سیاه بارون نمی باره. فقط اطلاعاتتون رو بالا ببرید و موقع دادن هدیه حکمت و نحوه ساخت اون رو هم بگید که طرف رو تحت تاثیر قرار بدید..
    من دیدم که اطلاعات تنها چیزی هست که این جور آدمارو سر جاشون می نشونه..

سلام - بچه هايي كه فيروزه نيشابور رو پيشنهاد دادن، فكر نمي كنم منظورشون سنگ فيروزه به شكل انگشتر يا گردنبند بوده. سنگ فيروزه تنها چه كاربردي داره ؟ من هر چي فكر ميكنم، نمي فهمم استاد سنگ فيروزه رو چه كار مي تونه بكنه ! ممنون ميشم راهنماييم بكنيد.
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

من خودم یه قالچه کوچیک برای استادم گرفتم و حالا با خودم می برم یا پستش میکنم.در مجموع انتخاب خیلی سخت است .در ضمن مغز پسته و گردو و بادام خیلی مناسب است برای کارمندان دفتری دپارتمان یا دانشگاه.
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    سلام - بچه هايي كه فيروزه نيشابور رو پيشنهاد دادن، فكر نمي كنم منظورشون سنگ فيروزه به شكل انگشتر يا گردنبند بوده. سنگ فيروزه تنها چه كاربردي داره ؟ من هر چي فكر ميكنم، نمي فهمم استاد سنگ فيروزه رو چه كار مي تونه بكنه ! ممنون ميشم راهنماييم بكنيد.
    استاد چه مرد باشه چه زن، بردن انگشتر یا گردنبند مورد داره. در مورد سنگ فیروزه هم من فکر میکنم درکش آسون نیست!

Senior Member

من برای استادم یه تابلو گرفتم از اینایی که با مس و آئینه های رنگی کار کردن. حالا من نمی دونم دقیقا اسم این هنر چیه. ولی قشنگه. به پیشنهاد بهرنگ برای چند نفر که دست اندرکار DHL کردن I-20 بودن هم شاید پسته و بادوم بگیرم و انگشت پیچ. یا باقلوا
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

بچه ها تو رو خدا اوناییی که اونور هستن بیشتر توضیح بدن واقعا جا داره آدم واسه استاد خارجی هدیه ببره؟ اگه نبره چه جوریه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

دوستان من موندم چی ببرم؟ به نظر شما خوراکی ببرم یا صنایع دستی؟ شاید خوراکی ببریم فکر کنن می خوایم چیز خورشون کنیم؟! ;D
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Senior Member

هیچ چ چ چ چ چ چ چ اهمیتی نداره اگر نیارید. اگر بیارید هم هیچ تاثیری نداره، البته طبعا وقتی به استاد هدیه بدید در اون لحظه خوشحال میشه، همونطور که اگه فرداش هم دوباره بهش هدیه بدید باز هم در اون لحظه خوشحال میشه! اما همین و هیچ چیز دیگه. حالا اگر شخصا دوست دارید هدیه بدید خب بدید، اما اگه براتون کوچکترین سختی ای داره بدون هیچ ناراحتی و نگرانی بیخیالش بشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل
    هیچ چ چ چ چ چ چ چ اهمیتی نداره اگر نیارید. اگر بیارید هم هیچ تاثیری نداره، البته طبعا وقتی به استاد هدیه بدید در اون لحظه خوشحال میشه، همونطور که اگه فرداش هم دوباره بهش هدیه بدید باز هم در اون لحظه خوشحال میشه! اما همین و هیچ چیز دیگه. حالا اگر شخصا دوست دارید هدیه بدید خب بدید، اما اگه براتون کوچکترین سختی ای داره بدون هیچ ناراحتی و نگرانی بیخیالش بشید.
    یعنی استادهای اونجا اینقذه! حافظشون ضعیفه که تا 24 ساعت کاملا یادشون میره؟!!!! ;D چه خوب ! اگه یه جا خراب کاری بکنیم یادشون میره
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)