صفحه 17 از 19 نخستنخست ... 78910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 188

موضوع: سوغاتی برای استاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوغاتی برای استاد

من می دونم که خیلی ها با سختی مخارج سفر و ... را فراهم می کنن. تحت این شرایط سوغاتی خریدن برای کسی که خیلی هم appreciate نمی کنه به نظرم ضرره.

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    دیگه واسه یه بی نماز در مسجد رو نمیبندند
    استاد من هم اروپایی بود و هست هنوزم - ولی یه چیزه کوچیک حالا نه به اسم سوغاااااااااااااااااااااا ااتی!! بلکه بعنوانa memory or typifying gift- from Iran for example, doesnt do harm at all
    ولی چیزی که هست اینه: اونها انتظار و توقعی ندارند-یعنی حواسشون به این نیست که شما میتونستید بیارید اما نیوردید
    دوست عزیز count down سوال من اینه که شما برای بار اول که هنوز استادو ندیده بودی سوغاتی بردی؟
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام بر شما

بله
    من اون بالا هم گفتم چند تا چیز اوردم- که اتفاقا همون مجسمه تخت جمشید و ارگ بم اینقدر بحث خوبی رو پیش اورد که حالت روحیه بخشی برام بود- در دیدار اول کلی استاده از ایران تعریف کرد و ضمن تحلیل ریشه کلمه Persepolisگفت ارررره تمدن بشر از کشور های مثل شما بوده و ....ازین قبیل- کلا حداقل واسم خوب بود که دیدش روایران اینطوریه-
    اون دوستمون - هلیا - اون بالا عقیده دارند که مخارج سفر خوف میشه و ضرره- اما فکر نکنم مثلا 10000 تومان سوغاتی دیگه مثلا حداکثر در مقابل مخارج قبرس دوبار-ویزا- اپلای چی هست که بخوایم روی مخارج تردید کنیم
    هزینه این کار که حداکثرش اینه که بی فایده باشه -که نیست -بسیار کمتر از هزینه های ویزا مصاحبه- ویزا کلیرنس و پیک آپ-اپلای -تافل و. آر پی جی..اووووووووووووووووووووو وه که کلا ممکنه گاهی دار و نداره یکی باشه و آخرش هم به جایی نرسه هستش
    انشالله تعالی همه با هم به قول فیلم مارمولک نمیدونم چرا اینوگفتم یهو-بدجور تو مخم بود

درود بر شما و شانستان! شما چیزای استرتژیک و سمبل ایرانو بردید (مگه کسی حق داره از تخت جمشید و پرسپولیس بد بگه؟) دیگه چیزی رو بردید که کسی نمیتونه روش حرف بزنه...ضمنا 2 ارسال دیگه بزارید تعداد پستاتون Up to date میشه تبریک ;D
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

رشته و دانشگاه

اما یه چیز باحال و ناباورانه جناب dave گرامی
    من تعجب میکنم- بگم؟باشه
    وقتی من چمدون ها و همه رو بستم و راهی سفر شدم فکر میکردم همه جا بهم گیر بدند بجز فرودگاه امام- اوووه- همه چیزام ریختند بیرون- و صاااااااااااااف گیر دادند به مجسمه های (تابلوهای برجسته گچی که برادرم خودش سوغاتی اورده بود برام و از همین جا سلام میکنم بهش) بم و تخت- گفتم عزیزک های دل برادر این ها رو که تو خود فروودگاه هم میفروشند- اما گیر داد که such and such - از رییسش پرسید اونم هی من من میکرد که کجا میخوای ببری و چرا و ...
    گفتم عمو سوغاتی استاده- دیگه واسه اخرین بار تو ایران اسم یه بابایی رواوردیم که دیگه بی خیال شدند-البته پارتی بازی در اخرین لحظات تو ایران کار شایسته ای نبود- اما بعد از اون تنها جایی که دیگه چمدون ها رو باز کردم تو خونه ام بود آتلانتا
    بنابراین سوغاتی گاهی یه نمه (اینجا یه نمه یعنی 1 ساعت) ممکنه گیر بندازه شما رو

Junior Member

اگه استاد ایرانی باشه به دستمون نگاه میکونه یا انم واسش فرق نمیکونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shams
    اگه استاد ایرانی باشه به دستمون نگاه میکونه یا انم واسش فرق نمیکونه؟
    سوغاتی به عنوانه قدردانی هست و از اونجایی‌ که بین ما ایرانیها جا افتاده تر هست بی‌ تاثیر نیست

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

من بار اول که رفته بودم گز بردم و خیلی مورد استقبال واقع شد و هر ۳ تا استادخوشحال شدند البته یکی‌ از آنها گفت بین بچه های.lab تقسیم می‌کنم ولی‌ بار دوم یک کتاب نفیس و گرون درباره ایران بردم که که استاد راهنمای من خیلی‌ ازش استقبال نکرد و گفت می برم خونه سر فرصت نگاه می کنم.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

این حرفها که بچه ها زحمت کشیدند گذاشتند خیلی خوبه ولی من هنوز نمیدونم چیکار کنم. کسی جایی رو سراغ نداره که آدم بتونه در مورد فرهنگ کشورهای دیگه مثلا آمریکا مطلب گیر بیاره. ببینه واقعا تو فرهنگ خودشون چطوره. مثلا اگه یه استاد آمریکایی یه دانشجو آمریکایی بگیره از یه ایالت دیگه اون دانشجو خودش ملزم میدونه برا استاد کادو ببره.
    چون من فکر میکنم شاید به نظر خودمون اونها خیلی لطف میکنن که بین این همه دانشجو ما رو انتخاب میکنن، اما به نظر خودشون کارشون رو حساب کتابه. در ضمن مقدار فاندی که به ما میدن اونقد نیست که بگیم اوه موندیم تو شرمندگیشون.
    من فکر میکنم شاید از نظر خودشون اصلا لطفی نکردن حالا ما چون کلا خودمون رو دست کم میگیریم فکر میکنیم خیلی بهمون لطف کردن. اینجور نیست؟

رشته و دانشگاه

نه اینجور نیست

اگه اینو از یه امریکایی بپرسی میگه
    thats fine واسه همچین مواردی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)