صفحه 4 از 19 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 188

موضوع: سوغاتی برای استاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوغاتی برای استاد

خدا وکیلی دلتون خوشه . ملت اعصابشون خورد شده که چرا کلیر میشن یا نه اونوقت انجا همش بحث سر سوغاتی برا استاده!!! بذارین کلیر بشیم بعد...

me_f
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط tftmehdi
    خدا وکیلی دلتون خوشه . ملت اعصابشون خورد شده که چرا کلیر میشن یا نه اونوقت انجا همش بحث سر سوغاتی برا استاده!!! بذارین کلیر بشیم بعد...
    خوب ما باید کارامونو انجام بدیم. شاید کلیرنسمون اونقدر دیر بیاد که فقط به پیک آپ برسیم!!! :-\

ظاهرا آماده کردن لوازم سفر منطقی به نظر میرسد.

او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    دوستان خیلی ممنون از پاسخهایتان.

من هنوز هم نفهمیدم چقدر زعفران ببریم خویه (1 کیلو!!!)

راستی ایده جا قلمی و اینا هم ظاهرا بد نیست . نمیدونم اگر کسی تجربه قبلی داره چه جیزی بیشتر مورد استقبال قرار میگیره لطفا بگه. میدونید فکر کنم شاید بد نباشد سوغاتی را هم بهینه کنیم. هزینه خرید با میزانی که مورد استقبال قرار میگیره و کمی هم بحث وزن به نظر من از فاکتورهای بهینه سازی است!!

به نظر من زعفران شاید خیلی مناسب نباشه، مگر اینکه استادی که میخواین باهاش کار کنین ایرانی (یا هندی) باشه. توی آمریکا، ملت خیلی کشته و مرده زعفران نیستن و ممکنه که لزوما ارزشش را نفهمن یا ندونن چطوری ازش استفاده کنن. بعلاوه، در بیشتر آمریکا، مردم به اندازه ایران اهل آشپزی نیستن و بیرون غذا میخورن (حداقل کالیفرنیا اینجوریه). بنابراین زعفران ممکنه خیلی به کار نیاد. من فکر میکنم که اگه شک دارین، از استادتون بپرسین که میخواد براش زعفران ببرین یا نه. اینجا معمولا ملت رودرواسی و تعارف ندارن و بهتون میگن.
    اگر به این نتیجه رسیدین که میخواین زعفران ببرین، به نظر من 2 بسته کافیه چون معمولا تاریخ مصرفش میگذره اگر بیشتر باشه.

دوستان خیلی ممنون از پاسخهایتان.

من هنوز هم نفهمیدم چقدر زعفران ببریم خویه (1 کیلو!!!)

راستی ایده جا قلمی و اینا هم ظاهرا بد نیست . نمیدونم اگر کسی تجربه قبلی داره چه جیزی بیشتر مورد استقبال قرار میگیره لطفا بگه. میدونید فکر کنم شاید بد نباشد سوغاتی را هم بهینه کنیم. هزینه خرید با میزانی که مورد استقبال قرار میگیره و کمی هم بحث وزن به نظر من از فاکتورهای بهینه سازی است!!
    خب مثل این که شما اوضاع مالیتون خیلی خوبه
    فکر می کنم بین 1.5 تا 2 گرم کافی باشه. 2 گرم حدود 20 هزار تومن هست

این تجربه منه: از کارهای دستی و این جعبه های خاتم خیلی استقبال شد. البته رئیس دانشگاه من دکترای معماری داره و من براش یه سری کتاب و CD در مورد جاهای دیدنی ایران بردم
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

میشود لطفا بگید این CD که گفتید را از کجا میشود تهیه کرد. این را میخواهم برای خودم سوغانی ببرم.

اما برای استادم چون دارای گرایش مهندسی است نمیدونم چقدر این هدیه مناسب باشد. فکر کنم همان کار خاتم +زعفران (البته به مقدار مناسب)خوبه.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

میشود لطفا بگید این CD که گفتید را از کجا میشود تهیه کرد. این را میخواهم برای خودم سوغانی ببرم.

اما برای استادم چون دارای گرایش مهندسی است نمیدونم چقدر این هدیه مناسب باشد. فکر کنم همان کار خاتم +زعفران (البته به مقدار مناسب)خوبه.
    بله. از میدان انقلاب کنار پاساز نبوت. اسم CD هم Persian بود. من پارسال 13000 خریدم.
    یک سری کتاب با جلد نفیس هم در مورد جاهای دیدنی ایرانی هست که به فارسی و انگلیسیه. اون رو هم از میدان انقلاب میتونید تهیه کنید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

به نظرم مجموعه آلبوم عكسهاي ايران هم ميتونه خوب باشه.
    Do not mistake coincidence for fate

اگر مثل خانم دکتر سارا مجموعه خاصی را میفرمایید لطفا بگید از کجا میشود تهیه کرد.

سلام
    به نظرتون اشکال نداره از خود استاد و منشی و .... بپرسیم چی دوست داره واسش ببریم؟ یا اینکه چند تا از این سوغاتی ها بهشون معرفی کنیم و ازش بپرسیم کدومشو دوست داره واسشون ببریم؟
    راستش من می ترسم برم یه چیزایی واسه استاده و منشی و بقیه ببرم و خوششون نیاد :'(

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)