صفحه 3 از 44 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 433

موضوع: سوالات مربوط به گرفتن نتایج GRE ( تلفنی و آنلاین و ...)

پیش فرض پاسخ : نمرات GRE با تلفن

دوستان اگر كسي توانست براي امتحان تاريخ 27 اكتبر نمراتش را بگيرد ما را هم خبر كند. اينجا بنويسيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

من فراموش کردم که از روی Ticket اون دو تا شماره های Registration رو یادداشت کنم.
    احتمالاً الان برای اطلاع تلفنی از از نمره باید این ID ها رو داد تا سیستم نمره را اعلام کنه، درسته؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member

برای اطلاع از نمره به صورت تلفنی نیاز به Registration Number, Test Date, & Date of Birth دارید! البته اضافه بر کردیت کارد جهت پرداخت 12-10 دلار.
    اگه با سازمان سنجش تماس بگیرید، می تونین Registration Number خودتون را ازشون بپرسین.

از دوستان هر کی تونست تلفنی نمره GRE, 27 October را بفهمه، لطفا خبر بده. ممنون

ApplyAbroad Champion

هنوز کسی خبری از Gre آبان نداره ؟ نمی دونید سازمان سنجش کی کارنامه ها رو توزیع می کنه ؟

از GRE ٥ آبان كسي خبر داره كه الان دست دانشگاهها نتايجش رسيده يا نه؟؟؟ به خودمون كي نتيجه اش رو ميدن؟؟؟

somayeh Taheri
    Guest

طبق چیزی که توی خود برگه ثبت نام GRE نوشته شده بود، نمره اون اول ژانویه به دانشگا ها ارسال می شه. طبق گفته خود سازمان سنجش هم نمره ها 5 هفته بعد از امتحان اعلام می شه.

Junior Member

نمره GRE 27 October همین الان رسید !!!
    نمره ها اومده می تونید با تماس با شماره 6097717290 نمرهاتون رو با پرداخت 12 دلار بگیرید.
    AW ره بد صحیح کردن انگار !!! :-\

اِ اِ اِ چه خوب فقط رایتینگو بد صحیح کردن،دمشون گرم وربال همه بالا ی 500 شدیم ;D

ممنون كه خبر داديد دوستان ديشب زنگ زدم. باعث شديد يكي دو روز جلو بيافتم در فرايند apply كردن.

Junior Member

سلام
    ببخشید آیا ممکنه مال کسی آماده نشده باشه؟! یکی از دوستای من زنگ زده بهش گفتن available نیست !! جریان چیه ؟
    ممنون
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)