صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: نامه نگاری ها با دولت کانادا-کبک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس زمین شناسی کاربردی از دانشگاه میسور هند

پیش فرض نامه نگاری ها با دولت کانادا-کبک

روش نامه نگاری جهت اپدیت مدارک به چه صورت هست؟ چطور باید نوشته شود؟ فرمت خاصی دارد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس زمین شناسی کاربردی از دانشگاه میسور هند

پیش فرض پاسخ : نامه نگاری ها با دولت کانادا-کبک

مثلا من شنیدم بالای برگه نامه درخواستی باید بنویسیم
    DERA HIGH COMMISSIONER
    این درسته؟

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    همسر من به دلیل اینکه در یه شرکت وابسته به وزارت دفاع کا رمیکنه ممنوع الخروجه. الان استعفا داده ولی هنوز با استعفاش موافقت نکردن. با توجه زمان مصاحبه بقیه دیمندهای 2011 همین روزها برای من زمان مصاحبه میاد و همسرم نمیتونه همراهم باشه.من میخوام بگم که الان نمیتونم بیام مصاحبه.سوالم اینه: تو چه فرمتی باید نامه بنویسم؟ چه جوری این دلیل و مطرح کنم؟
    توضیح: زمان باز کردن پرونده ما از پاس زیارتی برای همسرم استفاده کردیم. (گفتیم میخوایم بریم سوریه پاس و گرفتیم و کپیش و فرستادیم برا کبک)چون شرکت فقط برای جاهای زیارتی پاس میده و بعدش پاس و پس میگیره
    لطفا کمکم کنید
    ارسال مدارک :25/8/2011- دریافت مدارک: 29/8/2011- 12 امتیازی--فرانسه3و3-انگلیسی 8و8-
    دریافت فایل نامبر:25 اكتبر توسط ميل، نامه ليست انتظار مصاحبه : 13 june، دعوت به مصاحبه :21 سپتامبر،قبولی در مصاحبه : 21 سپتامبر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jeiran نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    همسر من به دلیل اینکه در یه شرکت وابسته به وزارت دفاع کا رمیکنه ممنوع الخروجه. الان استعفا داده ولی هنوز با استعفاش موافقت نکردن. با توجه زمان مصاحبه بقیه دیمندهای 2011 همین روزها برای من زمان مصاحبه میاد و همسرم نمیتونه همراهم باشه.من میخوام بگم که الان نمیتونم بیام مصاحبه.سوالم اینه: تو چه فرمتی باید نامه بنویسم؟ چه جوری این دلیل و مطرح کنم؟
    توضیح: زمان باز کردن پرونده ما از پاس زیارتی برای همسرم استفاده کردیم. (گفتیم میخوایم بریم سوریه پاس و گرفتیم و کپیش و فرستادیم برا کبک)چون شرکت فقط برای جاهای زیارتی پاس میده و بعدش پاس و پس میگیره
    لطفا کمکم کنید
    سلام
    شما باید تا اومدن نامه مصاحبتون صبر کنید.
    اونموقع بجای تایید مصاحبه بگید که مصاحبتون رو عقب بندازند. اما باید دلیل قانع کننده ایی بهشون ارائه بدید.

سلام.
    من میخوام برای اعلام قطع دسترسی ام به ایمیل یاهو و تغییر ادرس ایمیلم به اداره مهاجرت ایمیل بزنم..ممنون میشم اگر در نوشتن ایمیل کمکم کنید.
    رشته : مهندسی شیمی نساجی،فایل نامبر کبک : 2011/09/15 ایمیل انتظار مصاحبه : 2012/10/30 (انتخاب رندوم) تاریخ مصاحبه: 2013/12/3
    ارسال مدارک فدرال : 2014/3/3 دریافت فایل نامبر فدرال : 2014/4/8 دریافت نامه پاریس :2014/5/1 مدیکال : 2014/5/5 پاس ریکوئست :2014/6/6

Member boby2418 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Management from Qazvin branch

دوستان من فایل نامبرمو اردیبهشت 90 گرفتم چند ماه بعد ازدواج کردم و مدارک همسرمو هم اضافه کردم. الآن چند ماه گذشته و هنوز رسید و تایید دریافت مدارک خمسرم دستم نرسیده
    آیا از دوستان کسی فرمت نامه یا متنی که بیانگر این مشکل باشه برای مکاتبه با سفارت داره که من بفرستم و پیگیری کنم
    ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من می خوام یک نامه به کبک بزنم و یک سری سوال بپرسم به چه آدرس ایمیلی باید ایمیل بزنم؟
    ممنون از راهنمایتون

Member pejman57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer -software

نقل قول نوشته اصلی توسط sarabelfi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من می خوام یک نامه به کبک بزنم و یک سری سوال بپرسم به چه آدرس ایمیلی باید ایمیل بزنم؟
    ممنون از راهنمایتون
    به ویکی کبک مراجعه کنید.
    FN:2011/02/07 **CSQ:2013/08/27**FFN:2013/12/10**UPDATE:2014/01/25**MEDICAL:2014/03/07**VISA:2014/05/08

Member pejman57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer -software

نقل قول نوشته اصلی توسط asadi* نمایش پست ها
    سلام.
    من میخوام برای اعلام قطع دسترسی ام به ایمیل یاهو و تغییر ادرس ایمیلم به اداره مهاجرت ایمیل بزنم..ممنون میشم اگر در نوشتن ایمیل کمکم کنید.
    احتیاجی به میل نیست.فرم زیر رو پر کنید و ارسال کنید.

http://www.immigration-quebec.gouv.q...520-MA-dyn.pdf
    FN:2011/02/07 **CSQ:2013/08/27**FFN:2013/12/10**UPDATE:2014/01/25**MEDICAL:2014/03/07**VISA:2014/05/08

Junior Member

سلام
    من تو چند پست درباره مشکلم صحبت کردم اما جوابی از دوستان نگرفتم اما الان تصمیم گرفتم راجع به مشکلم با اداره مهاجرت کبک مکاتبه کنم . به چه آدرسی باید میل بزنم و یه کمکی هم تو نوشتن نامه بهم بکنین
    این هم از مشکلم
    (من پارسال کار اقامتم درست شد (از طریق فامیل درجه یکی که در استان کبک داشتم) برگه ی certification هم به دستم رسید . به مدت 10 روز (به دلیل مشمول بودن) در کانادا حضور داشتم . کارای اقامتم تکمیل شد و کارت مهاجرت و کارت بیمه و بقیه مدارک هم برام تنظیم شد و به دستم رسید
    تو برگه certification تاریخ date to deliverance تاریخ 2010/10/27 می باشد و تاریخ Date decheance تاریخ 27/10/2013 درج شده است .
    من در حال حاضر در رشته عمران فارغ التحصیل شدم . در تاریخ 1391/6/1 باید به مدت 13 ماه برم سربازی یعنی تا 1392/7/1 .
    به دلایل خانوادگی من موقعیت و ساپورت مالی خودمو هم تقریباً از دست دادم . خواستم بدونم چه راهی پیش روم هست تا از این موقعیتم استفاده کنم . اگه تو مدت زمانی که برام تنظیم شده من نتونم به کشور کانادا برم این رزومه ای که از این پرونده برام هست یک امتیاز مثبت به حساب میاد یا امتیاز منفی و من می توانم بعداً دوباره برای کشور کانادا اقدام کنم ؟ لطفاً راهنماییم کنید .
    اگر هم دست خالی برم اونجا ، آیا می توانم شرایط خوبی با توجه به کمک هزینه و وامی که به صورت تحصیلی در اختیارم قرار میگیره زندگی داشته باشم ؟
    پیشا پیش از کمکتون ممنون)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)