صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: تحصیل در گرایش سازه های آبی و مسائل مرتبط

Junior Member hooman3347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی-سازه های آبی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش سازه های آبی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط faza3 نمایش پست ها
    دوستان عزیز،یه راهنمایی ازتون می‌خوام. من فارغ التحصیل رشته مهندسی‌ آب(آبیاری و زهکشی) هستم، می‌خوام برای فوق لیسانس در فنلاند اقدام کنم ولی‌ هر چی‌ می‌گردم چیزی که معادل رشتهٔ من باشه یعنی‌ در ارتباط با آب چیزی پیدا نمیکنم. از دوستانی که اطلاع دارند خواهش می‌کنم که من رو راهنمائی کنید. ممنونم
    فکر می کنم باید با گروه عمرانشون مکاتبه کنی.
    شاید گفتن این بد نباشه؛ یکی از دوستانم داره میره دانشگاه سپینزا (ایتالیا) که ارشد بخونه در رشته ی عمران. لیسانس مهندسی کشاورزی- آب داره.

Member juliiii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental Management at Christian-Albrechts-Universität zu Kiel

نقل قول نوشته اصلی توسط faza3 نمایش پست ها
    دوستان عزیز،یه راهنمایی ازتون می‌خوام. من فارغ التحصیل رشته مهندسی‌ آب(آبیاری و زهکشی) هستم، می‌خوام برای فوق لیسانس در فنلاند اقدام کنم ولی‌ هر چی‌ می‌گردم چیزی که معادل رشتهٔ من باشه یعنی‌ در ارتباط با آب چیزی پیدا نمیکنم. از دوستانی که اطلاع دارند خواهش می‌کنم که من رو راهنمائی کنید. ممنونم
    با توجه به گفته ی دوستان، شما باید در قسمت دپارتمان های عمران و محیط زیست بگردید،
    از این سایت هم میتونید استفاده کنید.
    http://www.mastersportal.eu/search

Junior Member

من هم ارشد سازه های آبی دارم از دانشگاه شهید چمران اهواز با معدل 17.5 . همسرم داره تلاش میکنه برای پذیرش گرفتن در آمریکا. خیلی هم مصممه. منم الان دیگه مطمین شدم تو ایران نمیتونم به اهدافم برسم. ولی نمیدونم با این رشته ام چکار میتونم بکنم...ظاهرا اونور اصلا همچین رشته ای وجود نداره.....جطور میتونم ادانه تحصیل بدم. تو آمریکا یا اروپا فرقی نمیکنه. لطفا اگه کسی دانشگاههی میشناسه یاراهی بلده جلو پام بذاره ممنون میشم.

Junior Member

شاید براتون جالب باشه که به تازگی رشته مهندسی کشاورزی-آب در مقطع کارشناسی به علوم و مهندسی آب تغییر نام داده. فکر می‌کنم این اسم باعث می‌شه موقعیت برای افرادی که می‌خوان از این رشته به مهندسی عمران-هیدرولوژی یا مهندسی عمران-هیدرولیک تغییر رشته بدن کمی بهتر بشه.

Junior Member

تحصیل در گرایش سازه های آبی

با سلام من لیسانس مهندسی آب دارم امسال ارشد عمران داده ام که متاسفانه رتبه ام خوب نشد و می خوام با ارشدم اپلای کنم به نظر شما من چه گرایشی برای ارشد داخل ایران ادامه بدم بهتر می تونم اپلای کنم ؟ از بین زهکشی و سازه . بسیار سپاسگزارم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)