صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51

موضوع: سوال درباره Money Order مانی اردر

Junior Member

پیش فرض سوال درباره Money Order مانی اردر

سلام دوستان

من دارم برای یک دانشگاه apply میکنم و این دانشگاه هزینه application fee رو به صورت آنلاین نمی گیره و می گه می بایست به صورت international money order پرداخت بشه در وجه دانشگاه مورد نظر. کسی می دونه چطور باید به این طریق هزینه رو پرداخت کرد؟

پیش فرض پاسخ : international money order

سلام
    من هم خيلي دنبال money order بودم. متاسفانه تو ايران جايي صادر نمي كنه. اگر اشنايي تو يك كشور ديگه داري مي توني بگي اون برات اينكار رو بكنه. البته يه شركت هم پيدا گردم كه مي گه انجام مي ده ولي من فكر نمي كنم . در ضمن بابت يك ماني اردر 30 دلاري مي خواست 200 هزار تومن بگيره.
    همونطور كه گفتم بهترين راه خريد اون توسط دوست و اشنا در يك كشور ديگه هستش.

پیش فرض سوال دربارهMoney Order

سلام.من براىپرداخت application feeمجبورم از money order or checkاستفاده كنم.ظاهرا تنها راه هم اينه كه از كسى خارج از ايران بخوام اينكار رو برام بكنه.از كسانى كه تجربه استفاده ازmoney order رو دارند.ميشه بگيد آيا من بايد تو پاكتم قبض يا رسيد خاصى رو بگذارم كه نشون بده از اين طريق پول رو پرداخت كردم؟منظورم اينه از كسى كه در خارج از ايران پول رو پرداخت كرده بايد بخوام رسيد رو براى من بفرسته تا بذارم تو بسته مداركم يا خودش جداگونه بايد اونو پست كنه به آدرس دانشگاه؟يا اصلا ميشه پرداخت كرد و هيچ رسيدى رو پست نكرد؟؟؟؟مرسى

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : سوال دربارهMoney Order

نه بايد حتماً رسيدو پست كني براشون يا اگه يكي از آمريكا برات مي فرسته اون خودش بايد پست كنه. من هم همين مشكلو داشتم به دانشكدشون ميل زدم گفتم من credit card دارم ولي money order نمي تونم بفرستم بعد پرسيدم مي تونم پول نقد بذارم تو پاكت بفرستم؟ گفت آره هيچ مشكلي نداره. تو هم اگه يه ميل بزني ازشون سوال كني شايد مشكلت مثل من حل شه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

مرسى از راهنمايى تون.mail زدم فقط خداكنه قبل از deadline جواب بدن.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

اگه ديدي داره دير مي شه بهشون تلفن بزن.
    موفق باشي
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

با درود.

لازم نيست رسيد money order رو با مداركت بفرستي.
    تجربه خودم به اين صورت بود كه : من online فرم هارو پر كردم. دوستم تو امريكا money order رو (كه شبيه يك برگ چك رمزداره ) براي دانشگاه پست كرد و توي اون مشخصات كامل من از جمله Application ID و semester رو هم نوشت . و يك هفته قبل از فرستادن money order هم مداركم به دستشون رسيده بود.
    Different View

مرسى از راهنمايى تون.از نظر هزينه چى ؟هزينه اضافى براى اين خدمت بانكى نميگيرند؟من همون مبلغ application fee رو به اضافه پول پست براى دوستم بفرستم؟

samaneh_f
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    نه بايد حتماً رسيدو پست كني براشون يا اگه يكي از آمريكا برات مي فرسته اون خودش بايد پست كنه. من هم همين مشكلو داشتم به دانشكدشون ميل زدم گفتم من credit card دارم ولي money order نمي تونم بفرستم بعد پرسيدم مي تونم پول نقد بذارم تو پاكت بفرستم؟ گفت آره هيچ مشكلي نداره. تو هم اگه يه ميل بزني ازشون سوال كني شايد مشكلت مثل من حل شه.
    مطمئيد گفتن پول نقد بذاريد تو پاكت بفرستيد؟ آخه من پارسال همين مشكل money order داشتم و هر پستي كه رفتم گفتن اصلا وجه نقد نمي توني تو پاكت بذاري نامه ها كه فرستاده مي شه در پاكت باز است و همچين كاري و نميشه كرد. دانشگاه هم از من 30 دلار application fee مي خواست، فكركنم بانك سامان بود تو پاسداران گفت فقط 60 دلار براي ارسال 30 دلار از شما مي گيريم. بقيه جاهام گفتن ارسال دلار و ممنوع كردن. خلاصه من deadline از دست دادم نتونستم اپلاي كنم.

Junior Member

ریسک پول نقد گذاشتن تو پاکت و فرستادن خیلی زیاده . چون پاکت ها رو از زیر دستگاه رد می کنند و میتونند توی پاکت رو ببینند. برای فرستادن مبلغ کم پول به دست شخص تو امریکا ، به نظرم اگه بدین دست مسافر خیلی بهتره.
    Different View

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)