صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 51

موضوع: سوال درباره Money Order مانی اردر

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

دوستان من یه کارت travelez VISA گرفتم. میخواستم اپلیکشین فی رو پرداخت کنم که ارور میده : CVV2 Declined . اطلاعات رو درست وارد کردم و از wee pi ان هم استفاده کردم. الان میگه یا از طریق money order یا چک پرداخت کن. من که چک نمیتونم بفرستم. money order چی هست؟ اگر money order نتونم انجام بدم چی کار میشه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط martinscorsese نمایش پست ها
    دوستان من یه کارت travelez VISA گرفتم. میخواستم اپلیکشین فی رو پرداخت کنم که ارور میده : CVV2 Declined . اطلاعات رو درست وارد کردم و از wee pi ان هم استفاده کردم. الان میگه یا از طریق money order یا چک پرداخت کن. من که چک نمیتونم بفرستم. money order چی هست؟ اگر money order نتونم انجام بدم چی کار میشه کرد؟
    Money Order یکجور چک هست که شما پولش رو میدید و چک به نام مقصدی که میخواید صادر میشه، و شما با فرستادن چک به سفارت یا دانشگاه مورد نظرت هزینه رو پرداخت میکنی(یک جور چک پول هست که تضمین نقد شدنش از بانکی که صادر شده داده شده)، این روش خیلی سنگین درمیاد برات، چون علاوه بر هزینه Money Order باید کارمزد صدورش + هزینه پستیش به شما پرداخت کنی، اگر بتونی شماره حساب بگیری که حواله کنی پول رو خیلی بهتره و به صرفه تر هست.

Junior Member

سلام ، دوستان لطفا هرکس میتواند مرا راهنمائی کند
    15 روز پیش پرونده را برای کبک فرستادم ، امروز متوجه شدم مانی اردر اشتباه و کمتر ارسال شده است ، در ضمن یک ماه دیگر امتیاز سن را از دست میدهم
    کسی تجربه ای دارد ، تو رو خدا فوری

پیش فرض پاسخ : سوال دربارهMoney Order

سلام

من میخوام هزینه ارزیابی مدارک رو به WES از طریق money prder بدم. به نظرتون کار درستیه یا بدم یک موسسه پرداخت انلاین انجام بده؟ دوستان کسی در مورد پرداخت به wes تجربه ای داره در اختیار من و دیگران قرار بده؟ ضمنا میخواستم ببینم اگر مانی اردر بخوام بگیرم برای wes کسایی که برای اپلیکیشن فی این کار رو انجام میدن میتونن برام اونو فراهم کنن؟

ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

دوستان من میخواهم هزینه اپلیکیشن دانشگاه کبک مونترال را واریز کنم که در قسمت پرداخت اینو نوشته من خودم هیچ کارت ارزی برای پرداخت ندارم لطفا راهنماییم کنید
    How to make a transfer by money order or bank draft (foreign students)

You can transfer the costs of processing your application for admission via:NATIONAL BANK OF CANADA
    600 de la Gauchetière West
    Montreal (Quebec) H3B 4L2
    ACCOUNT NUMBER: 08-988-24 00011-006
    No transit: (00011)
    No bank: (006)
    Account #: (08-988-24)
    SWIFT address: BNDCCAMMINT
    The admission fee charged, you must add an additional $ 12.50 CAN to cover bank charges from the National Bank of Canada as well as those required by your financial institution, if applicable..

Junior Member

دوستان عزیز من باید برای ارسال مدارکم یک مانی اوردر 550 دلاری بگیرم.
    اگر کسی قبلا مانی اوردر تهیه کرده، میتونه من و راهنمایی کنه که از کجا بگیرم که مطمئن باشه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member hadipro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenh516 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من باید برای ارسال مدارکم یک مانی اوردر 550 دلاری بگیرم.
    اگر کسی قبلا مانی اوردر تهیه کرده، میتونه من و راهنمایی کنه که از کجا بگیرم که مطمئن باشه
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام اگر دانشگاه در آمریکا هست میتونیم به آدرسشون چک ارسال کنیم. در صورتی که هنوز نیاز هست لطفا" اطلاع بدید.

با سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarane نمایش پست ها
    سلام

من میخوام هزینه ارزیابی مدارک رو به WES از طریق money prder بدم. به نظرتون کار درستیه یا بدم یک موسسه پرداخت انلاین انجام بده؟ دوستان کسی در مورد پرداخت به wes تجربه ای داره در اختیار من و دیگران قرار بده؟ ضمنا میخواستم ببینم اگر مانی اردر بخوام بگیرم برای wes کسایی که برای اپلیکیشن فی این کار رو انجام میدن میتونن برام اونو فراهم کنن؟

ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
    به نظر من با کردیت کارت بهتره. من خودم از طریق یکی از همین شرکت پرداخت کردم. رفتم دفترشون تو انقلاب آنلاین برام پرداخت کردن و کانفرم شد منم کارت کشیدم معادل ریالی 299 دلار کانادا که حدود 950 هزار تومان بود رو بهشون پرداخت کردم. 10 دقیقه هم بیشتر طول نکشید.برخوردشون خوب بود. فکر کنم آنلاین هم کارو راه میندازن ازسایتشون اگه تهران نیستی.

Junior Member

سلام دوستان
    اگه کسی پرداخت آنلاین داره من می تونم براش انجام بدم.

Junior Member

سلام،
    یک قطعه مانی اردر 1100 دلاری فوری فروشی
    ویرایش توسط sommayeh : December 21st, 2014 در ساعت 02:37 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)