صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 101

موضوع: اوضاع کار و زندگی در قطر و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض اوضاع کار و زندگی در قطر و مسائل مرتبط

دوستان کسی توی قطر زندگی میکنه: اگه میشه توضیح بدید وضعیت کار و زندگی و رفاه چجوریه؟
    اونجا همه انگلیسی متوجه میشوند؟
    با ایرانیا چطورن؟

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار و زندگی توی قطر

Frankly Speaking, Qatar is one of the leading countries in the Arab world beside UAE and Oman. This cute country has the highest GDP per capita among all countries in the globe due to its exporting oil and gas. Also recently it has a high rate of constructing modern cities. Most of the Iranians living in Qatar are related to petroleum industry. So if you are an oil-man, you can think about this super-rich land. But personally I do NOT recommend this country to those of other fields unless they would like to correlate their career to energy industry.
    In the end, remember it is still Middle East and has its own barriers.
    Good Luck
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kingsalar نمایش پست ها
    Frankly Speaking, Qatar is one of the leading countries in the Arab world beside UAE and Oman. This cute country has the highest GDP per capita among all countries in the globe due to its exporting oil and gas. Also recently it has a high rate of constructing modern cities. Most of the Iranians living in Qatar are related to petroleum industry. So if you are an oil-man, you can think about this super-rich land. But personally I do NOT recommend this country to those of other fields unless they would like to correlate their career to energy industry.
    In the end, remember it is still Middle East and has its own barriers.
    Good Luck
    سلام چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید

1-وضعیت تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی در رشته مهندسی نفت در قطر چه وضعیتی داره؟

3-شرایط کار به چه صورت هستش؟

2-برای گرفتن اقامت و پاسپورت قطری باید چه فرایندی رو طی کرد؟

4-آیا مذهب در موارد بالا تاثیر گذار هستش؟

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط ali005 نمایش پست ها
    سلام چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید

1-وضعیت تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی در رشته مهندسی نفت در قطر چه وضعیتی داره؟

3-شرایط کار به چه صورت هستش؟

2-برای گرفتن اقامت و پاسپورت قطری باید چه فرایندی رو طی کرد؟

4-آیا مذهب در موارد بالا تاثیر گذار هستش؟
    سلام
    1. مهندسی نفت در قطر تو دانشگاه Texas A&M Qatar ارائه میشه. ولی دانشکاه ملی قطر هم رشته های مربوط به نفت داره.
    3. شرکت های زیادی در قطر در حال کارن از قطر پترولیوم بگیرین تا توتال و بی پی و اکسان موبیل، پس شرایط کاری محیاست.
    2. والا تا حالا چنین مراحلی رو طی نکردم تا از چون چراش سر در بیارم ولی قطر کشور مهاجر پذیریه.( ولی می تونم افرادی رو بهتون معرفی کنم که الان اونجا باشن)
    4. نه خیلی زیاد، امارات و قطر به همراه عمان از کشور ها به نسبت لیبرال دنیای عرب هستن. ولی هنوز که هنوزه خاورمیانه اس و نباید انتظار استاندارد های اسکاندیناوی و اروپای غربی از قطر داشت.
    پیروز باشید.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

Junior Member

سلام
    دیدم نوشتین تو قطر اشنا دارین می تونین بهم معرفیشون کنین و یه راه ارتباطی باهاشون بهم بدین . حالا تلفن یا ایمیل هر کدوم راحت ترن..
    ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineer/طراحی جامدات

با سلام..خدمت دوستان عرض کنم...که کلا دولت قطر تصمیم گرفته با توجه به اوضاع سیاسی ایران و . دیگه بهتر خودتون میدونید...... کلا از پذیرش ملیت ایرانی واسه کار خودداری کند. یعنی بعد از اینکه شما کارفرما اونجا پیدا کردین و اون شد کفیل شما موقع صدور ویزا ویزای شما ریجکت میشود....به طور جدی و شدید..این خبر با صحت کامل بیان میشود...پس دوستان یکم بیشتر تحقیق کنید...و وقتتون نزارین...
    اما یک راه ساده و شاید هم خنده دار واسه کسایی که دوست """ دارن قطر کار کنند...البته واسه مدرکت تحصیلتون من نمیدونم چیکار کنین..اما خوب ادمهایی بودن که رفتن قطر با این روش:: با پاسپورت افغانی و پاکستانی..موفق باشین...

سلام عزیز دل
    بنده مهندس مکانیک هستم و در زمینه ایزولاسیون و محیط های خورنده کار میکنم. واسه خودم شرکت دارم و بیمه هم رد نمیکنم. از شرکتهای نفتی و پتروشیمی زیاد کار گرفتم.
    میخوام بدونم اونجا هم این کارا به دردشون میخوره ؟ کسی رو سراغ دارید که بتونه کمکم کنه ؟
    راستی در زوینه تعمیرات قایق های تفریحی از جنس فایبرگلاس هم کارایی انجام دادم. شنیدم اونجا شیخ های قطری چندتا چندتا قایق و یا کشتی تفریحی دارن
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید یا افرادی رو معرفی کنید که بتونن کمکم کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineer/طراحی جامدات

سلام.شما چند تا سوال پرسیدی.راجب پیمانکاری و شرکت داشتنت نظری ندارم..اما راجب واسه کار تو فیلد نفت گاز و پتروشیمی کار عالیه...و درامد عالی..اما مشکل اصلی ویزاست که فعلا ایرانیا با توجه به جو سیاسی ویزای کار براشون سخت شده یه جواریی غیر ممکن...تا اونجایی که من اطلاع دارم..در ضمن شما اگه انگلیسیت خوبه برو تو سایتهای شرکت معروف مثل توتال و راس گاز قطر اطلاعات خوبی بدست میاری.که تو الر ان جی قویند..
    و اما راجب کشتی های فایبر گلاس.خوب داشته باشند کشتی تفریحی که چی؟؟ منظورتو نفهمیدم اگه تعمیر کاری که خوب جاها ی بهتر تو اروپا هست..... ببین دوست من اگه راجب کشتی های تفریحی قوی هستی من بهت پیشنهاد میکنم که بری تو سایت این شرکت اماراتی که خودش تولید کنندست و اونجا اپلیکشن پر کنی..
    برو تو این سایت و قسمت کشتی های تفریحی..موفق باشیhttp://www.imgaladari.com/

دوستان سئوالی داشتم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون می شم.
    من برای کسی که توی پروژه هام کار می کنه (ایشان نصاب کناف یعنی دیوارهای پیش ساخته هستند) اطلاعاتی برای کار در قطر می خواستم.آیا برای کسی با این توانایی در قطر موقعیت پیدا کردن کار هست.ایشان دیپلم دارند اما در کار خودشان فرد با تجربه و حرفه ای هستند.در کل در زمینه کار ساختمانی اوضاع کار در قطر چطوره؟ ممنون
    NOC :4121/ ارسال به سیدنی سپتامبر 2009 / فایل نامبر دوم فوریه 2010 / ارسال به ورشو 12 دسامبر / اینپراسس واقعی: 2012/7 feb / دریافت مدیکال: 20 می 2013/دریافت مدارک آپدیت توسط ورشو 27 جون 2013/ پاس ریکوئست 23 آگوست 2013
    http://fsw.apphb.com/

Junior Member

دوست عزیز
    اگر شما در قطر تشریف دارید ایا برای شما ممکن که شماه تلفن یک وکیل در قطر را به من بدهید.
    متشکرم

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)