صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 101

موضوع: اوضاع کار و زندگی در قطر و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی گاز-دانشگاه صنعتی امیرکبیر

پیش فرض کار درشرکتهای نفتی قطر

من میخوام برای کار در شرکتهای نفتی قطر اقدام کنم؛ ارشد نفت دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارم؛ معدلم هم 17.87 شده؛

در ضمن یکسال هم سابقه کار مرتبط با رشته ام را دارم.

روال کاریش به چه صورتی است؟

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار و زندگی توی قطر

سلام عزیز دل
    بنده مهندس مکانیک هستم و در زمینه ایزولاسیون و محیط های خورنده کار میکنم. واسه خودم شرکت دارم و بیمه هم رد نمیکنم. از شرکتهای نفتی و پتروشیمی زیاد کار گرفتم.
    میخوام بدونم اونجا هم این کارا به دردشون میخوره ؟ کسی رو سراغ دارید که بتونه کمکم کنه ؟
    راستی در زوینه تعمیرات قایق های تفریحی از جنس فایبرگلاس هم کارایی انجام دادم. شنیدم اونجا شیخ های قطری چندتا چندتا قایق و یا کشتی تفریحی دارن
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید یا افرادی رو معرفی کنید که بتونن کمکم کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineer/طراحی جامدات

سلام.شما چند تا سوال پرسیدی.راجب پیمانکاری و شرکت داشتنت نظری ندارم..اما راجب واسه کار تو فیلد نفت گاز و پتروشیمی کار عالیه...و درامد عالی..اما مشکل اصلی ویزاست که فعلا ایرانیا با توجه به جو سیاسی ویزای کار براشون سخت شده یه جواریی غیر ممکن...تا اونجایی که من اطلاع دارم..در ضمن شما اگه انگلیسیت خوبه برو تو سایتهای شرکت معروف مثل توتال و راس گاز قطر اطلاعات خوبی بدست میاری.که تو الر ان جی قویند..
    و اما راجب کشتی های فایبر گلاس.خوب داشته باشند کشتی تفریحی که چی؟؟ منظورتو نفهمیدم اگه تعمیر کاری که خوب جاها ی بهتر تو اروپا هست..... ببین دوست من اگه راجب کشتی های تفریحی قوی هستی من بهت پیشنهاد میکنم که بری تو سایت این شرکت اماراتی که خودش تولید کنندست و اونجا اپلیکشن پر کنی..
    برو تو این سایت و قسمت کشتی های تفریحی..موفق باشیhttp://www.imgaladari.com/

دوستان سئوالی داشتم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون می شم.
    من برای کسی که توی پروژه هام کار می کنه (ایشان نصاب کناف یعنی دیوارهای پیش ساخته هستند) اطلاعاتی برای کار در قطر می خواستم.آیا برای کسی با این توانایی در قطر موقعیت پیدا کردن کار هست.ایشان دیپلم دارند اما در کار خودشان فرد با تجربه و حرفه ای هستند.در کل در زمینه کار ساختمانی اوضاع کار در قطر چطوره؟ ممنون
    NOC :4121/ ارسال به سیدنی سپتامبر 2009 / فایل نامبر دوم فوریه 2010 / ارسال به ورشو 12 دسامبر / اینپراسس واقعی: 2012/7 feb / دریافت مدیکال: 20 می 2013/دریافت مدارک آپدیت توسط ورشو 27 جون 2013/ پاس ریکوئست 23 آگوست 2013
    http://fsw.apphb.com/

Junior Member sara1kl آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار و زندگی در قطر و اطلاعات عمومی

قطر جمعیت ایرانی تبار زیادی داره و مهندس ها و تکنسین های ایرانی زیادی در صنعت انرژی این کشور مشغول بکار هستند. بین کشور های حاشیه خلیخ فارس قطر کشور به نسبت سکولاری به حساب میاد. هرچند که با قسمت اخر گفته شما هم موافقم که برای رشته های نفت و شیمی و گاز خیلی مناسب هست بدلیل وجود دانشگاههای معروف که بعضی از اونها joint program با دانشگاههای امریکا دارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار و زندگی در قطر و اطلاعات عمومی

سلام..دوستان من یک مطلب کلی میگم...
    ببینید شما تنها و تنها مشکلتون ویزا هست اگه بخواین فردی اقدام کنین واسه قطر یعنی یک که اصطلاحا بهش میگن کفیل احتیاج داری که شما رو بخواد و ببرتون اونور...چیزی شبیه کار فرما...حالا دیگه باقیش با خودتونه...اون واستون ویزا میده..یعنی با اجازه اون شما کار میکنن...شما اگه کار در رابطه با رشتتون پیدا کنین خوب مشخصه کفیلتون عوض میشه...

حالا شما یک راه دیگه هم هست که از طریق اینترنت هست...شما میری اپلیکیشنتو پر میکنی و دیگه مراحل نوشته..فقط اولش برین تو این سایت چک کنین که ایا رشتتون جز استخدام هست یا نه...
    این سایت

http://www.qp.com.qa/en/homepage/careers/Vacancies.aspx

بعدش شما تو همین سایت.تاکید میکنم همین سایت اپلیکیشن پر کردین اگه شرایطتتون مناسب باشه..(.تاکید میکنم من وارد جزییات نمیشم. اما خوب سابقه خیلی مهمه)).. باهاتون تماس میگیرن...که میرین واسه مصاحبه که هم متونه تلفنی باشه هم حضوری...دیگه اگه اونجا بتونید خودتونو نشون بدید که دیگه تمومه..میزین واسه طب صنعتی و از این چیزها....
    موفق باشین ..

Junior Member

سلام
    دیدم نوشتین تو قطر اشنا دارین می تونین بهم معرفیشون کنین و یه راه ارتباطی باهاشون بهم بدین . حالا تلفن یا ایمیل هر کدوم راحت ترن..
    ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

با سلام..خدمت دوستان عرض کنم...که کلا دولت قطر تصمیم گرفته با توجه به اوضاع سیاسی ایران و . دیگه بهتر خودتون میدونید...... کلا از پذیرش ملیت ایرانی واسه کار خودداری کند. یعنی بعد از اینکه شما کارفرما اونجا پیدا کردین و اون شد کفیل شما موقع صدور ویزا ویزای شما ریجکت میشود....به طور جدی و شدید..این خبر با صحت کامل بیان میشود...پس دوستان یکم بیشتر تحقیق کنید...و وقتتون نزارین...
    اما یک راه ساده و شاید هم خنده دار واسه کسایی که دوست """ دارن قطر کار کنند...البته واسه مدرکت تحصیلتون من نمیدونم چیکار کنین..اما خوب ادمهایی بودن که رفتن قطر با این روش:: با پاسپورت افغانی و پاکستانی..موفق باشین...

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran293 نمایش پست ها
    با سلام..خدمت دوستان عرض کنم...که کلا دولت قطر تصمیم گرفته با توجه به اوضاع سیاسی ایران و . دیگه بهتر خودتون میدونید...... کلا از پذیرش ملیت ایرانی واسه کار خودداری کند. یعنی بعد از اینکه شما کارفرما اونجا پیدا کردین و اون شد کفیل شما موقع صدور ویزا ویزای شما ریجکت میشود....به طور جدی و شدید..این خبر با صحت کامل بیان میشود...پس دوستان یکم بیشتر تحقیق کنید...و وقتتون نزارین...
    اما یک راه ساده و شاید هم خنده دار واسه کسایی که دوست """ دارن قطر کار کنند...البته واسه مدرکت تحصیلتون من نمیدونم چیکار کنین..اما خوب ادمهایی بودن که رفتن قطر با این روش:: با پاسپورت افغانی و پاکستانی..موفق باشین...
    با حرف این دوستمون کاملا موافقم . من بیش از 30 بار رزوممو به انواع شرکت ها تو قطر اعم از : Qatar Petrolume , Qatar airways , Ras Qas , Qatar Telecome فرستادم.و همیشه جواب منفی میدادن.در صورتی که من تمام شرایط موجود رو داشتم . در بعضی از موارد حتی بیشتر.یکی از دوستام مقیم قطر هست. رفت رزومه منو دستی ببره گفتن در حال حاضر به هیچ عنوان ما از ایران نیرو نمیگیریم.این مطلب رو چند نفر دیگه که خودشون دارن اونجا کار میکننو شنیدم.بیخودی وقت نزارین دوستان.یه کاری کردن که همینجا بمونیم عکس همو برداریم !!!! D:

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط u3f_uah2006 نمایش پست ها
    با حرف این دوستمون کاملا موافقم . من بیش از 30 بار رزوممو به انواع شرکت ها تو قطر اعم از : Qatar Petroleum , Qatar airways , Ras Qas , Qatar Telecom فرستادم.و همیشه جواب منفی میدادن.در صورتی که من تمام شرایط موجود رو داشتم . در بعضی از موارد حتی بیشتر.یکی از دوستام مقیم قطر هست. رفت رزومه منو دستی ببره گفتن در حال حاضر به هیچ عنوان ما از ایران نیرو نمیگیریم.این مطلب رو چند نفر دیگه که خودشون دارن اونجا کار میکننو شنیدم.بیخودی وقت نزارین دوستان.یه کاری کردن که همینجا بمونیم عکس همو برداریم !!!! D:
    درسته
    من در تمام كاريابي هاي كشورهاي همسايه ثبت نام كردم......دريغ از يك درخواست!
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)