صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 101

موضوع: اوضاع کار و زندگی در قطر و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار و زندگی در قطر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Manfered نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پدر بزرگ من تابعیت قطری داره و سالها پیش از ایران زن میگیره و بچه دار میشه. اون موقع ها دو تا از عمو هام رو با خودش میبره قطر و الان تابعیت قطری دارند.میخواستم از دوستانی که الان قطر زندگی میکنن و با شرایط اونجا آشنا هستن بپرسم میشه برای پدرم تابعیت گرفت؟ با توجه به قانون تابعیت از طریق خون.چقدر میشه امیدوار بود؟
    واینکه باید اول از کجا اقدام کنم؟سفارت قطر در تهران؟ یا باید توی قطر وکیل بگیریم؟
    بنظرم توي قطر وكيل بگيريد بهتره(يا حتي امارات كه وكيل هاي خيلي قوي اي داره)

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    بنظرم توي قطر وكيل بگيريد بهتره(يا حتي امارات كه وكيل هاي خيلي قوي اي داره)

موفق باشيد.

ممنون از پاسخ تون.موضوعی که برای من نگران کننده است رابطه سیاسی بین دوکشوره که در حال حاضر مناسب نیست.

بخاطر همین از دوستانی که اونجان میخوام بپرسم چقدر میشه امیدوار بود و ارزش پیگیری داره؟

اگر کسی وکیل خوبی در امارات یا قطر سراغ داره ممنون میشم بهم معرفی کنه.

Junior Member

سلام. شما نقدا ی سر ب سفارت قطر بزنید ببینید شرایط درخواست تابعیت از قطر چجوریه . چون موضوع احوال شخصیه موضوعاتی هستند ک سفارت خونه ها کاملا درخصوصشون مطلع و موظف ب پاسخ دهی ب مراجعین هستند. از اونجایی ک قطر ی کشور اسلامی هستش ، قطعا تابع سیستم خونه. و پدربزرگ شما قطری هستن ،پس پدر شما هم اتوماتیک تبعه قطر محسوب میشن و خلل در روابط سیاسی 2کشور نمیتونه در سیستم تابعیت اشخاص خللی ایجاد کنه. اگر جواب سفارت مثبت بود خودتون بسنجید ببینید خودتون اقدام کنید بهتره یا وکیل بگیرید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار و زندگی توی قطر

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    درسته
    من در تمام كاريابي هاي كشورهاي همسايه ثبت نام كردم......دريغ از يك درخواست!
    دوستان لطفا بفرمایید اگه از دانشگاه انگلیسی ،یا آمریکایی دکترا داشته باشیم بازم قطریا مارو راه نمیدن؟؟؟ یعنی انقد با ملیت ایرانی مشکل دارن؟؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pari66 نمایش پست ها
    دوستان لطفا بفرمایید اگه از دانشگاه انگلیسی ،یا آمریکایی دکترا داشته باشیم بازم قطریا مارو راه نمیدن؟؟؟ یعنی انقد با ملیت ایرانی مشکل دارن؟؟؟
    دوست عزيز
    اپلاي كردنش ضرري نداره.هميشه استثنا وجود داره. در هرصورت كشوري با اين سطح بالاي رضايت زندگي و ثروت و جمعيت، بايدم روي وروديش حساس باشه(صرف نظر از مشكلات پوليتيكال حاضر)

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

شما حتما اقدام کنيد!دانشگاه محل تحصيل شما قطعا خيلي تاثير ميزاره روي اپرومنت اونها!ما چندين استاد ايراني توي دانشگاه هاي امرييکايي داريمم فقط موضوع اينه که اونها با پاس امريکاييشون براي تدريس اعزام شدن!ولي واقعا ضرر نمي کنيد اگر قبول بشيد وافعا زندگي تا خوبي رو پيش رو خواهيد داشت

Junior Member

اقاي manferedميتونم بپرسم فاميل پدر بزرگتون چيه؟يه سوال کاملا شخصيه مي تونيد پاسخ نديد!اگر پدربزرگتون پي کارو بگيرن و يکم هم شما براي اين کار پول خوج کنيد بله چرا که نشه!يکي از دوستاي من چند وقت پيش به کمک فاميلاي قطريش و از همه مهم تر خرج کردن کبلغ بالايي الان يه پاس قطري تو دستاشه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط l1998 نمایش پست ها
    شما حتما اقدام کنيد!دانشگاه محل تحصيل شما قطعا خيلي تاثير ميزاره روي اپرومنت اونها!ما چندين استاد ايراني توي دانشگاه هاي امرييکايي داريمم فقط موضوع اينه که اونها با پاس امريکاييشون براي تدريس اعزام شدن!ولي واقعا ضرر نمي کنيد اگر قبول بشيد وافعا زندگي تا خوبي رو پيش رو خواهيد داشت
    دوست عزيز
    ١- از نقل قول استفاده كنيد تا مخاطب شما مشخص شود.
    ٢- جمله اخرتون بر اساس چه منبعيه؟ اگه منظورتون استخدام در قطرپترولومه، بايد بگم اولويت مشكلات س ي ا س ي هست و ورود به اين مشاغل نفتي اونم براي ايرانيا در كشورهاي عربي كانكشن بسيار قوي مي خواد.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

من با کلی دوندگی از QF برای کار position گرفتم ولی بعد از 10 ماه هنوز وضعیت ویزام توی MOI در وضعیت UNDER PROCESS هست
    دوست عزیز کسی رو سراغ داری که بتونه ویزام رو از MOI بگیره؟ حاضرم تا 30 میلیون تومن هم خرج کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط l1998 نمایش پست ها
    اقاي manferedميتونم بپرسم فاميل پدر بزرگتون چيه؟يه سوال کاملا شخصيه مي تونيد پاسخ نديد!اگر پدربزرگتون پي کارو بگيرن و يکم هم شما براي اين کار پول خوج کنيد بله چرا که نشه!يکي از دوستاي من چند وقت پيش به کمک فاميلاي قطريش و از همه مهم تر خرج کردن کبلغ بالايي الان يه پاس قطري تو دستاشه
    من با کلی دوندگی از QF برای کار position گرفتم ولی بعد از 10 ماه هنوز وضعیت ویزام توی MOI در وضعیت UNDER PROCESS هست
    دوست عزیز کسی رو سراغ داری که بتونه ویزام رو از MOI بگیره؟ حاضرم تا 30 میلیون تومن هم خرج کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)