صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 87

موضوع: دانشجویان هنر / دانشگاه و رشته هنر

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

پیش فرض پاسخ : دانشجویان هنر / دانشگاه و رشته هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها

دروود.
    دوست عزیز، دانشگاه اسپینزا رم و فلورانس ایتالیا و جنوا در زمینه رشته معماری خیلی خوب هستند. در خصوص کمک هزینه جنوا رو مکاتبه کنید اما شهریه دانشگاه اسپینزا هم کمه.
    پیروز باشید
    سلام ممنون از پاسختون من هم تعریف اسپینزا رو شنیدم اما مثلا سطح این دانشگاه تو معماری از پلیتو بالاتره ؟ شهریه اش با اون بورس کم میشه یا کلا مقدارش پایینه و حدودا در چه حدیه ؟! ممنون از همکاریتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eajj نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسختون من هم تعریف اسپینزا رو شنیدم اما مثلا سطح این دانشگاه تو معماری از پلیتو بالاتره ؟ شهریه اش با اون بورس کم میشه یا کلا مقدارش پایینه و حدودا در چه حدیه ؟! ممنون از همکاریتون

خواهش میکنم.
    ببینید دوست عزیز در رنکینگ QS که تورینو خیلی نسبت به اسپینتزا بهتره. اما من خودم شنیدم رم بیشتر بورس و کاهش شهریه داره. و همانطور که نمی دونم اطلاع دارید یا خیر امسال دانشجویان کمی در تورینو بهشون این بورس تعلق گرفت. خلاصه شاید دانشگاه تورینو بهتر باشه اما روی بورس اونجا خیلی حساب نکنید.

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها

خواهش میکنم.
    ببینید دوست عزیز در رنکینگ QS که تورینو خیلی نسبت به اسپینتزا بهتره. اما من خودم شنیدم رم بیشتر بورس و کاهش شهریه داره. و همانطور که نمی دونم اطلاع دارید یا خیر امسال دانشجویان کمی در تورینو بهشون این بورس تعلق گرفت. خلاصه شاید دانشگاه تورینو بهتر باشه اما روی بورس اونجا خیلی حساب نکنید.
    جدا ؟ اینو من نمیدونستم که اون کاهش شهریه رو هم کم کردن چون جوری که من شنیده بودم اون رو با توجه به شرایط مالی خانواده ی دانشجو میدن و یه جورایی حالت رقابتی نداره ... پس با این حساب پلیتو با حدود 2000 یورو در سال چندان هم بی رقیب نمیمونه در برابر دانشگاه های دیگه برای انتخاب کردن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Graphic,Bozorgmehr

نقل قول نوشته اصلی توسط setareqa نمایش پست ها
    فقط برای لیسانسه؟ یا فوق هم داره این امتحان رو؟ اینجا اصلا از هنری ها هیچکی نیست؟؟!!
    سلام دوست عزیز، امتحان آلفا تست تنها شامل دوره های لیسانسه و مثل دروس سه سال دبیرستان خودمونه که هر رشته یک سری دروس مختص به خودشونو باید امتحان بدن.مثلا گروه ریاضی یا تجربی،انسانی و همچنین هنر.

سلام . من لیسانس طراحی فرش با معدل ممتاز و فوق لیسانس صنایع دستی ،گرایش طراحی و ساخت جواهرات از دانشگاه هنر اصفهان هستم. نزدیک به 2 سال سابقه تدریس هنر تو دانشگاه رو دارم. معدل فوق لیسانسم 18.56 هست..... واسه phd یا یه Master دیگه
    که دارای گرایش عملی باشه( نه مثل تاریخ یافلسفه ) می تونید منو راهنمایی کنید؟....من حتما باید بورس پیدا کنم چون نمی تونم خودم هزینه هاشو بدم...ممنون. فکر میکنید شانسی داشته باشم؟!

Lightbulb پاسخ : دانشجویان هنر / دانشگاه و رشته هنر

فکر میکنم با http://forum.studenti.it/ به کلی از جواب هاتون برسید .. خوبیش اینه که میشه از هر دانشگاهی یه دانشجو پیدا کرد که راهنمایی کنه و....... قسمت جستو جوی خونه هم تو این سایت هست ...!؟!! . شما هم تجربه هاتونو به اشتراکید لطفا .

http://forum.studenti.it/accademia-belle-arti/

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

سلام دوستان
    کسی تو ایتالیا دانشگاهی رو میشناسه که برای ارشد معماری گرایش " نگهداری و مرمت ابنیه " رو ارائه کنه ؟

سلام دوستان
    کسی تو ایتالیا دانشگاهی رو میشناسه که برای ارشد معماری گرایش " نگهداری و مرمت ابنیه " رو ارائه کنه ؟

این لینک دوره 5 ساله مرمت بنا و مجسمه آکادمی بولونیا : http://www.ababo.it/ABA/restauro-del...larchitettura/

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

سلام احسان جان این Il Corso di Diploma accademico دقیقا یعنی چی ؟ معادل کارشناسی ارشد پیوسته ی خودمونه ؟ من با کارشناسی معماری میخوام دو سال ارشد مرمت بخونم

سلام احسان جان این Il Corso di Diploma accademico دقیقا یعنی چی ؟ معادل کارشناسی ارشد پیوسته ی خودمونه ؟ من با کارشناسی معماری میخوام دو سال ارشد مرمت بخونم

سلام ...
    دیپلم 5 ساله آکادمی همون ارشد خودمونه اما من اینارو میدونم که با بعضی از مدارک آکادمی ها نمیشه تو ایران ادامه تحصیل داد و این مدرک تو اروپا و آمریکا معتبره اما سیستم آموزشی ایران با این مچ نمیشه و با این دوره فقط میتونید تو آکادمی ها ادامه تحصیل بدید یعنی اگر پولیتکنیک ها دکترا داشته باشند شما نمیتونید برای ادامه تحصیل برید پولی .... و فرارا رشته باستانسنجی داره که یکی از اساتید ما داره اونجا دکترا میگیره اگر به باستانسنجی علاقه دارید ... آمار فرارا رو هم در بیارم ؟!! و بهتره که ایمل به بولونیا بفرستید و بخواهید تا کاتالوگ و بروشور مرمت رو براتون بفرستند . چون جز بهترین های مرمت ایتال محسوب میشه ....
    ویرایش توسط ehsanparikhi : April 6th, 2012 در ساعت 03:12 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)