صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 87 , از مجموع 87

موضوع: دانشجویان هنر / دانشگاه و رشته هنر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشجویان هنر / دانشگاه و رشته هنر

دوستان چرا در مورد رشته عکاسی در مقطع فوق جایی رو پیدا نمیکنم؟لطفا راهنماییم کنید

سلام.همه دوستان خسته نباشید.من و همسرم میخوایم بریم ایتالیا و پذیرش رشته های هنری بگیریم.منظورم غیر از معماری و عمران هست.خودم لیسانس صنایع دستی دارم و تخصصی نقاشی و مجسمه کار میکنم.از دوستان کسی اطلاع داره با توانمندی کسانی مثل ما میشه تو ایتالیا راحت درس خوند و زندگی کرد یا کلا فروش آثار هنری به هر طریقی اونجا غیر ممکنه؟ البته خانمم هم لیسانس رشته نقاشی هست. بازارچه های ماهانه یا یه همچین چیرایی یا بازاری میشه برای آثار پیدا کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyararrt نمایش پست ها
    سلام.همه دوستان خسته نباشید.من و همسرم میخوایم بریم ایتالیا و پذیرش رشته های هنری بگیریم.منظورم غیر از معماری و عمران هست.خودم لیسانس صنایع دستی دارم و تخصصی نقاشی و مجسمه کار میکنم.از دوستان کسی اطلاع داره با توانمندی کسانی مثل ما میشه تو ایتالیا راحت درس خوند و زندگی کرد یا کلا فروش آثار هنری به هر طریقی اونجا غیر ممکنه؟ البته خانمم هم لیسانس رشته نقاشی هست. بازارچه های ماهانه یا یه همچین چیرایی یا بازاری میشه برای آثار پیدا کرد؟
    با سلام.
    با اینکه رشته خودم دیزاین هست اما نظری درباره شرایط تحصیل ندارم چون هنوز نرفتم و اطلاعاتم خیلی کامل نیست.
    اما درباره فروش اثار هنری باید خدمتتون عارض بشم که شرایط کار ارتیستی تو اروپا خیلی سخت تر از ایرانه.اونجا خیلی بیشتر از ایران گالری وجود داره و بسیار سخت هر کاری رو قبول میکنند.البته من منظورم فروش اثر هنری اصلا بساط کردن کنار خیابون نیست و منظور کار حرفه ای و طرف شدن با گالری های فعاله.
    من کارم تو ایران بسیار نزدیک با فاین ارتیستاست.از نزدیک رفت و امد های بزرگانی مثل پرویز تناولی و در مرحله بعد حامد رشتیان و نسترن صفایی و غیره رو دارم میبینم.کارهایی که به راحتی در ایران با مبالغ بالا فروخته میشه همیشه در اروپا مورد اقبال نیست.هرچند ارتیستای ایرانی الان بسیار دقیق دارن نسبت به قرارداد با گالری های خارجی عمل میکنند اما این نکته بسیار قابل لمسه که رقابت در ارت در اروپایی که من ازش خبر دارم بسیار بسیار دشوار تر از ایرانه ;که البته وضعیت در المان و سوئیس وضعیت بهتر از باقی اروپاست.
    اگر در ایران نتونستید نظر گالری ای رو جلب کنید در اروپا این کار بسیار پیچیده خواهد بود.مگر اینکه رنسانسی در روند کارهاتون اتفاق بیوفته.
    ویرایش توسط AMin_AM : April 26th, 2017 در ساعت 06:09 PM
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

Junior Member

سلام من الان دارم برای کنکور موسیقی میخونم و شدیدا دنبال اینم که از ایران برم و وضعیت مالیم هم خوب نیست میخواستم بدونم راهی هست که بتونیم ایتالیا یا جاهای دیگه موسیقیو ادامه بدم؟اگه کسی تجربه داره ممنون میشم راهنمایم کنه مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_mn نمایش پست ها
    سلام من الان دارم برای کنکور موسیقی میخونم و شدیدا دنبال اینم که از ایران برم و وضعیت مالیم هم خوب نیست میخواستم بدونم راهی هست که بتونیم ایتالیا یا جاهای دیگه موسیقیو ادامه بدم؟اگه کسی تجربه داره ممنون میشم راهنمایم کنه مرسی
    دوست عزیز سلام
    تصمیم خوبی گرفتید. اصولاً رشته موسیقی توی ایران خوندن بی فایده ست. اونم با اون کنکور وحشتناک سخت و مسخره اش.
    کلاً اینطوری بهتون بگم که اگر میخواید ارزان تحصیل کنید باید زبان یاد بگیرید. تنها راهش اینه. حالا آلمان، اتریش، ایتالیا، مجارستان؛ هرجا که مد نظرتون باشه باید اول زبانشون رو یاد بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Arefeh_alizade نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،خیلی ممنون میشم یه نفر سؤالات من رو جواب بده،۱)کدوم کنسرواتوار ایتالیا کیفیت علمی و امکاناتش بهتره؟ترجیح من شهرهای رم ،فلورانس و ونیز هست.۲)شرایط و ازمون ورود به اون کنسرواتوار رو باید از کجا جزئیاتش رو دربیارم؟۳)مخارج تحصیل اون کنسرواتوار و حداقل سن ورود چقدر هست؟۴)من با لیسانس کنسرواتوار تهران میتونم اونجا ارشد بخونم؟۵)غیر از موسیقی کلاسیک شاخه های دیگه مثل جز و راک ندارن کنسرواتوارهای ایتالیا؟(خیلی ممنون میشم اگر پاسخ منو بدین،سؤالام زیاد بود شرمنده)
    1 - بهترین کنسرواتوار ایتالیا از لحاظ رنکینگ جهانی، Santa Cecilia در روم هست.
    2 - در وب سایتشون : http://www.santacecilia.it/en و این لینک : http://www.santacecilia.it/en/alta_f...ionamento.html
    3 - برای رشته نوازندگی حداکثر سن 30 سال و برای کمپزیسیون 35 سال هست.
    4 - مدرک مهم نیست. اونها بیشتر رزومه و سواد موسیقایی مد نظرشون هست. باید امتحان ورودی رو پشت سر بگذارید.
    5 - خیلی بعیده. ولی بازم سایت رو چک کنید.

در کل پذیرش گرفتن از این کنسرواتوار کار آسونی نیست.

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

دوستان رشته سینما یا فیلم به انگلیسی در ایتالیا هست؟

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)