نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آزمون آزمایشی جهت آمادگی برای تافل کاغذی PBT به جای تولیمو

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض آزمون آزمایشی جهت آمادگی برای تافل کاغذی PBT به جای تولیمو

چند وقت پیش قبل از امتحان تافل یکی از دوستان گفت توی کیش میخوام آزمون آزمایشی تافل بدم. منم فکر کردم ایشون منظورش شهر کیشه... که بعدا فهمیدم اسم یه موسسه ست که آزمون شبیه به PBT میگیره که خیلی برتری نسبت به آزمون تولیمو داره:

1- هر هفته برگذار میشه. یعنی دوستان میتونن 1 ماه قبل از آزمون 4 تا آزمون آزمایشی بدن که میتونه تاثیر خیلی زیادی توی نمرشون بذاره.
    2- جواب رو خیلی سریع اعلام میکنن. (کمتر از 1 هفته)
    3- اینجور که ایشون میگفت کیفیت لیسنینگ خوبی داره ( که تولیمو ....)
    4- هزینه کمتر ( گویا 12 تومن) فلسفه آزمون جذب مدرس برای آموزشگاه خودشون هست و شما میتونید به صورت نامحدود شرکت کنید.

فقط تفاوتی که داره اگه شما زیر 550 بشید، رایتینگتون صحیح نمیشه.

با توجه به اینکه این آزمون قدیمی شده و آزمایشی براش برگذار نمیشه مثل IBT و IELTS به نظرم رسید خیلی میتونه به کسائی که میخوان برای این امتحان آماده شن، میتونه کمک کنه. لینک موسسه و توضیحات بیشتر.

پ.ن.هدف از این پست کمک به دوستانه. جنبه تبلیغاتی به هیچ عنوان نداره و امیدوارم این پست باعث افزایش بی سابقه ی قیمت این آزمون نشه از دوستان اگه کسی این آزمون رو شرکت کرده لطف کنه تجربیاتش رو در رابطه با شرایط آزمون، برگذاری و .. ذکر کنه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط sahand11_m27 : December 21st, 2011 در ساعت 08:41 PM

پیش فرض پاسخ : آزمون آزمایشی جهت آمادگی برای تافل کاغذی PBT به جای تولیمو

سلام
    من این آزمون رو شرکت کردم دو بار. واقعا یه چیزی حدود 30 نمره توی نمره ی واقعیم تاثیر داشت. دفعه ی اول 3 ساعت مداوم سر امتحان نشستن واقعا برام سخت بود.

راستی اینم بگم که کیفیت لیسنینگش خوبه. نمرتون هم خیلی شبیه به نمره ی آزمونتون ممیشه. ولی هنوز تعداد سوالاش 50 تاست. موفق باشید.

ببخشيد ميشه آدرس موسسشو بدين؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    چند وقت پیش قبل از امتحان تافل یکی از دوستان گفت توی کیش میخوام آزمون آزمایشی تافل بدم. منم فکر کردم ایشون منظورش شهر کیشه... که بعدا فهمیدم اسم یه موسسه ست که آزمون شبیه به PBT میگیره که خیلی برتری نسبت به آزمون تولیمو داره:

1- هر هفته برگذار میشه. یعنی دوستان میتونن 1 ماه قبل از آزمون 4 تا آزمون آزمایشی بدن که میتونه تاثیر خیلی زیادی توی نمرشون بذاره.
    2- جواب رو خیلی سریع اعلام میکنن. (کمتر از 1 هفته)
    3- اینجور که ایشون میگفت کیفیت لیسنینگ خوبی داره ( که تولیمو ....)
    4- هزینه کمتر ( گویا 12 تومن) فلسفه آزمون جذب مدرس برای آموزشگاه خودشون هست و شما میتونید به صورت نامحدود شرکت کنید.

فقط تفاوتی که داره اگه شما زیر 550 بشید، رایتینگتون صحیح نمیشه.

با توجه به اینکه این آزمون قدیمی شده و آزمایشی براش برگذار نمیشه مثل IBT و IELTS به نظرم رسید خیلی میتونه به کسائی که میخوان برای این امتحان آماده شن، میتونه کمک کنه. لینک موسسه و توضیحات بیشتر.

پ.ن.هدف از این پست کمک به دوستانه. جنبه تبلیغاتی به هیچ عنوان نداره و امیدوارم این پست باعث افزایش بی سابقه ی قیمت این آزمون نشه از دوستان اگه کسی این آزمون رو شرکت کرده لطف کنه تجربیاتش رو در رابطه با شرایط آزمون، برگذاری و .. ذکر کنه.

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kahkeshan_2006 نمایش پست ها
    ببخشيد ميشه آدرس موسسشو بدين؟
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز اگر دقت کرده بودین سهند عزیز لینک موسسه رو گذاشتن و شما می تونستین به راحتی نزدیک ترین مرکز رو به خودتون انتخاب کنید
    این لینک رو ببنید
    http://www.kish-ist.org/bra1.html
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)