صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 101

موضوع: بازکردن حساب بانکی در مالزی | وام |کارت بانکی |

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بازکردن حساب بانکی در مالزی

با درود
    من ایران هستم و میخواستم یه مستر یا ویزا کارت تهیه کنم
    آیا هیچ راهی برای من هست که من بتونم یه همچین کارتی تهیه کنم ؟
    اون کارت که دوستان گفتند NexG اون چی ؟ میشه ؟
    اگه کسی رو مالزی داشته باشم چی ؟
    با تشکر

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط ESPSV نمایش پست ها
    با درود
    با تشکر
    موارد اول منتفی هست و اگر هم باشه به این دلیل نیست که مالزی فقط این امکان رو داره. برای مستر و ویزا میتونید یکی رو اینجا داشته باشید خیلی راحت میره اقدام میکنه و بهش میدن. اون هم کارت رو یا مشخصاتی که نیاز دارید خرید اینترنتی کنید براتون ارسال خواهد کرد.
    مستقیم به حساب بانکی طرفی که اقدام کرده وصل هست و شما راحت میتونید از طریق صرافی ها ریال در ایران واریز کنید و عصر مبلغ به رینگت در حساب باشه. هر خریدی هم بخواهید میتونید با این کارت از طریق اینترنت خرید کنید.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

درود و تشکر از پاسخ شما
    اگه حسابی تو مالزی داشته باشیم و دانشجو باشیم موقع ترک مالزی
    بعد از اتمام درس آیا میشه حساب بانکی رو که باز کرده ایم نگه داریم ؟
    یا حساب هم بسته میشه و نمیشه باهاش کار کرد و از ویزا یا مسترش استفاده کرد ؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    موارد اول منتفی هست و اگر هم باشه به این دلیل نیست که مالزی فقط این امکان رو داره. برای مستر و ویزا میتونید یکی رو اینجا داشته باشید خیلی راحت میره اقدام میکنه و بهش میدن. اون هم کارت رو یا مشخصاتی که نیاز دارید خرید اینترنتی کنید براتون ارسال خواهد کرد.
    مستقیم به حساب بانکی طرفی که اقدام کرده وصل هست و شما راحت میتونید از طریق صرافی ها ریال در ایران واریز کنید و عصر مبلغ به رینگت در حساب باشه. هر خریدی هم بخواهید میتونید با این کارت از طریق اینترنت خرید کنید.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

درود و تشکر از پاسخ شما
    اگه حسابی تو مالزی داشته باشیم و دانشجو باشیم موقع ترک مالزی
    بعد از اتمام درس آیا میشه حساب بانکی رو که باز کرده ایم نگه داریم ؟
    یا حساب هم بسته میشه و نمیشه باهاش کار کرد و از ویزا یا مسترش استفاده کرد ؟

با تشکر
    با سلام

بسیار سوال خوب و مفیدی هست. با توجه به اینکه سیم کارت های مالزی بعد از مدتی که استفاده نشوند از کار میافته و وقتی برگردید هم دیگه قابل احیا نیست، من همچین حسی نسبت به حساب های بانکی ندارم.

موقعی که وضعیت تحصیلی شما به اتمام میرسه بعد از یک ماه (حداکثر) دانشگاه به حساب شما مبلغی را که در موقع ثبت نام گرفته بود به عنوان deposit واریز خواهد کرد. تا زمانی هم که از این حساب استفاده بکنید فکر نکنم از بخش اقامت و ویزا به بانک نامه ای بیاد که شما دیگه ویزای تحصیلی ندارید و حساب شما را ببندند. (من باز هم از دوستام که رفته اند سوال میپرسم)

بانک Mybank بدون آفرلتر هم حساب باز میکنه که به مستر کارت متصل هست. 15 دقیقه تا 20 دقیقه آماده میشه. این هم موردی هست که میتونید داشته باشید و با مستر کارت اون کار کنید. خیلی راحت از ایران پول به ریال واریز و بگید به این حساب رینگت بریزند. بعد از مستر میتونید با هر واحد ارزی خرید بکنید.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

با درود
    با تشکر
    شما به شخصی که در مالزی دارید بگید برن یکی از شعبه های اصلی AMBANK ، بگن استارتر پکیج NexG رو میخواهیم. این پکیج به کسانی که ویزا دارن و دانشجوهای با آفرلتر داده میشه. قیمت این پکیج که مستر کارت هم داخلشه ۲۰ یا ۲۵ رینگت بود. من شعبه اصلی توی خیابون raja chulan رفتم. بعد یک هفته فعال میشه. بدون نام هست و مثل یک کارت اعتباری قابل استفاده. برای شارژش هم میرن یه شعبه ای ام بانک توی مالزی و توش پول میریزن. اصل کارت هم بگید براتون بفرستن.

موفق باشید
    -----------------------

God Knows The Best

با سلام
    دوستان . اگه کسی 5-6 روز قبل از ثبت نام دانشگاه بخواد بیاد مالزی و پول هم با خودش بیاره، به نظر شما باید چکار کنه که هم بتونه همون روز اول با آفرلتر حساب باز کنه و هم خیالش راحت باشه که حسابش زود فعال میشه و روز رجیستر بتونه شهریه رو از حسابش برداره و به حساب دانشگاه واریز کنه؟
    چند تا از دوستان در پست های قبلی NexG رو پیشنهاد کردن ولی موضوع اینه که طبق فرموده همون دوستان، یک هفته طول میکشه تا فعال بشه
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط IIUM نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان . اگه کسی 5-6 روز قبل از ثبت نام دانشگاه بخواد بیاد مالزی و پول هم با خودش بیاره، به نظر شما باید چکار کنه که هم بتونه همون روز اول با آفرلتر حساب باز کنه و هم خیالش راحت باشه که حسابش زود فعال میشه و روز رجیستر بتونه شهریه رو از حسابش برداره و به حساب دانشگاه واریز کنه؟
    چند تا از دوستان در پست های قبلی NexG رو پیشنهاد کردن ولی موضوع اینه که طبق فرموده همون دوستان، یک هفته طول میکشه تا فعال بشه
    موفق باشید
    کار درست هم همینه.
    یعنی شما باید حداقل یک هفته زودتر با آفر و اصل پاسپورت تشریف ببرید بانک دانشگاه. حساب رو همون زمان ظرف مدت یک ساعت یا کمتر باز میکنن و همون موقع هم با گذاشتن حداقل ۵۰ رینگت در حساب فعال میشه و همون موقع بهتون کارت دستگاه عابربانک میدن. شما هم همون روز یا فرداش با خیال راحت همه پول رو بریزید توی حسابتون.

زمان پرداخت شهریه هم کارت بکشید. به همین راحتی. NexG یک کارت اعتباری هست که برای مصارف اینترنتی و خرید فقط با کارت های اعتباری پرکاربرده.

موفق باشید
    -----------------------

God Knows The Best

از اینکه شما با دلسوزی و حوصله راهنمایی میفرمایین، از شما ممنون و سپاسگزارم
    پس بحث اینکه بعضی از بانک ها برای افتتاح حساب، کپی ویزای دانشجویی رو مطالبه میکنن چیه؟
    دردانشگاه IIUM این دو بانک شعبه دارن:
    Bank Muamalat - Bank Islam
    آیا اطلاعاتی در مورد این بانک ها دارین؟
    که شرایط افتتاح حسابشون چه جوری هست و با آفر افتتاح حساب انجام میدن یا نه؟
    و آیا خودپرداز ها و کارت خوان های فروشگاهی این دو بانک به فراوونی بانک هایی مثل CIMB و MAYBANK و بانک های مشهور در سطح شهر هستن یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrefadaee نمایش پست ها
    کار درست هم همینه.
    یعنی شما باید حداقل یک هفته زودتر با آفر و اصل پاسپورت تشریف ببرید بانک دانشگاه. حساب رو همون زمان ظرف مدت یک ساعت یا کمتر باز میکنن و همون موقع هم با گذاشتن حداقل ۵۰ رینگت در حساب فعال میشه و همون موقع بهتون کارت دستگاه عابربانک میدن. شما هم همون روز یا فرداش با خیال راحت همه پول رو بریزید توی حسابتون.

زمان پرداخت شهریه هم کارت بکشید. به همین راحتی. NexG یک کارت اعتباری هست که برای مصارف اینترنتی و خرید فقط با کارت های اعتباری پرکاربرده.

موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط IIUM نمایش پست ها
    از اینکه شما با دلسوزی و حوصله راهنمایی میفرمایین، از شما ممنون و سپاسگزارم
    پس بحث اینکه بعضی از بانک ها برای افتتاح حساب، کپی ویزای دانشجویی رو مطالبه میکنن چیه؟
    دردانشگاه IIUM این دو بانک شعبه دارن:
    Bank Muamalat - Bank Islam
    آیا اطلاعاتی در مورد این بانک ها دارین؟
    که شرایط افتتاح حسابشون چه جوری هست و با آفر افتتاح حساب انجام میدن یا نه؟
    و آیا خودپرداز ها و کارت خوان های فروشگاهی این دو بانک به فراوونی بانک هایی مثل CIMB و MAYBANK و بانک های مشهور در سطح شهر هستن یا نه؟
    مثل اینکه مالزی تشریف دارید و میبینید که MAYBANK و CIMB شعبه های زیادی دارن و دستگاه های زیاد. به جز اینها AM-bank, Citi bank و چند بانک دیگه هم در رتبه های خدمات دهی بعدی قرار دارند. اما این دو بانکی که در دانشگاه شما هستند متاسفانه من تا به حال شعبه ای ازشون در سطح شهر ندیدم. البته دقت هم برای پیدا کردنش نکردم.
    در هر صورت شعبه های دانشگاه با آفر لتر حساب باز میکنن و شما فعلا چاره ای به جز افتتاح حساب در این بانک ها ندارید. تا بعد که ویزاتون بیاد.
    شعبه های خارج دانشگاه هر بانکی که برید ازتون اصل و کپی ویزا میخواد.

موفق باشید
    -----------------------

God Knows The Best

با سلام و تشکر از راهنمایی شما
    من تا حالا مالزی رو ندیدم و اطلاعات اندکی که دارم بابت اینه که این روزا که منتظرم تا آفرم بیاد، کارم اینه که روزی 5-6 ساعت توی سایتهای مختلف جستجو کنم و در مواردی که به نظرم میرسه روزای اولی که بیام مالزی بهشون نیاز دارم، آگاهی پیدا کنم
    ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط zohrefadaee نمایش پست ها
    مثل اینکه مالزی تشریف دارید و میبینید که MAYBANK و CIMB شعبه های زیادی دارن و دستگاه های زیاد. به جز اینها AM-bank, Citi bank و چند بانک دیگه هم در رتبه های خدمات دهی بعدی قرار دارند. اما این دو بانکی که در دانشگاه شما هستند متاسفانه من تا به حال شعبه ای ازشون در سطح شهر ندیدم. البته دقت هم برای پیدا کردنش نکردم.
    در هر صورت شعبه های دانشگاه با آفر لتر حساب باز میکنن و شما فعلا چاره ای به جز افتتاح حساب در این بانک ها ندارید. تا بعد که ویزاتون بیاد.
    شعبه های خارج دانشگاه هر بانکی که برید ازتون اصل و کپی ویزا میخواد.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)