صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 134

موضوع: هزینه زندگی و تحصیل در اسپانیا

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی و تحصیل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    نقل قول :

" برای دریافت ﻧﺎﻣﻪ ابتدا به ﻳﻜﻲ از ﺷﻌﺐ ارزی بانک های دولتی ﻳﺎ ﺧﺼﻮصی ﺗﺤﺖ ﻧﻈﺎرت بانک ﻣﺮﻛﺰی ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻧﻤﻮده و از ﭘﺮداﺧﺖ ارز اﻃﻤﻴﻨﺎن ﺣﺎﺻﻞ ﻧﻤﺎﻳﻴﺪ زﻳﺮا اﻳﻦ ﻧﺎﻣﻪ در ﻫﺮ ﺗﺮم ﺗﻨﻬﺎ ﻳک بار برای ﺷﻤﺎ ﺻﺎدر ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ "

منبع رسمی وجود ندارد طبق بند بالا که یکی از مراحل دریافت ارز است در حال حاضر و طبق آن چیزی که من شخصا پپرسیدم صرفا این ارز ارائه نمی شود و دستوری برای صدور ان به بانک ها صادر نشده است و ایشان هم به من گفتند فلا لغو است تا شرایط جدید

حال اگر شما اطلاعات جدیدتری دارید که حاکی بر گرفتن ارز دانشجویی است یا کسی موفق شده جدیدا بگیره بفرمایید چطوری ؟

موفق باشید
    درود به شما
    این موضوع کاملا در تاپیک "ارز دانشجویی" در حال پیگیریه. خود بنده هم با بانکهای ملی، ملت و پارسیان حضورا صحبت کردم (واحدهای ارزی) و همگی فروش ارز دولتی با شرایط اعلام شده رو دارند. و هفته آینده واسه دریافت نامه میرم وزارت علوم.
    اما محدودیت در میزان و نوع ارزه که بانکهای دولتی کمتر میدن و اکثرا دلار دارن.
    واسه کسب اطلاعات میتونید به بانک پارسیان آرژانتین هم مراجعه کنید.

موفق باشید.

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    درود به شما
    این موضوع کاملا در تاپیک "ارز دانشجویی" در حال پیگیریه. خود بنده هم با بانکهای ملی، ملت و پارسیان حضورا صحبت کردم (واحدهای ارزی) و همگی فروش ارز دولتی با شرایط اعلام شده رو دارند. و هفته آینده واسه دریافت نامه میرم وزارت علوم.
    اما محدودیت در میزان و نوع ارزه که بانکهای دولتی کمتر میدن و اکثرا دلار دارن.
    واسه کسب اطلاعات میتونید به بانک پارسیان آرژانتین هم مراجعه کنید.

موفق باشید.
    با سلام

بسیار متشکر از راهنمایی شما

حقیقتش من از بانک ملی پرسیدم و انها چنین گفتند و بانک پارسیان میدان آرژانتین هم هنوز نرفتم به قول شما آنها خصوصی اند شرایطشان بهتره

اگر بشه شنبه می روم و به محض خبر جدید دوستان را در جریان می گذارم

موفق باشید

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    با سلام

بسیار متشکر از راهنمایی شما

حقیقتش من از بانک ملی پرسیدم و انها چنین گفتند و بانک پارسیان میدان آرژانتین هم هنوز نرفتم به قول شما آنها خصوصی اند شرایطشان بهتره

اگر بشه شنبه می روم و به محض خبر جدید دوستان را در جریان می گذارم

موفق باشید
    سلام
    سپاس
    خیلی نگران نباشید. بانکها تو تهران بهتر همکاری میکنن. ملی ملت صادرات پارسیان. بالاخره گیر میارین.
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در اسپانیا

دوستان سلام
    تا اونجای که من تحقیق کردم برای زندگی دانشجویی تو اروپا مقدار هزینه ای که لازمه برای هر ماه بین 500 تا 1200 یورو متغییره اما اکثر دانشجوا ها مجردن الان سوال من اینه
    برای یه خانواده سه نفری(یک بچه) چه مقدار در یک ماه هزینه برای زندگی در اسپانیا لازمه؟

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار و اقامت در اسپانیا

دوستان عزیز هزینه زندگی تو بارسلون چقد میشه ؟؟؟؟ با مادرید فرق داره؟؟

من واسه بارسلونا اقدام کردم منتظر جوابم !!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM, Technical University of Madrid

پیش فرض پاسخ : زندگی در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط lf8059 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    تا اونجای که من تحقیق کردم برای زندگی دانشجویی تو اروپا مقدار هزینه ای که لازمه برای هر ماه بین 500 تا 1200 یورو متغییره اما اکثر دانشجوا ها مجردن الان سوال من اینه
    برای یه خانواده سه نفری(یک بچه) چه مقدار در یک ماه هزینه برای زندگی در اسپانیا لازمه؟
    سلام. من میدونم که در شهرهای بزرگی مثل مادرید و بارسلون یه زن و شوهر خرجشون نمیتونه کمتر از ۱۴۰۰ تا بشه مگر اینکه در حومه زندگی کنند و اجاره خونه کمتر بدهند

Banned

یعنی هزینه زندگی از امریکا هم گرون تره ؟

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

با سلام

من از دانشگاه upc برای کار پژوهشی در زمینه مخابرات پیشنهاد دارم (دانشجویی نیست). ظاهرا بهترین دانشگاه فنی اسپانیا است درست است؟. از دوستانی که در این دانشگاه هستند و یا آشنایی با این دانشگاه دارند می خواستم در مورد سطح دانشگاه و یا زندگی و مخارج که ممکن است مفید باشد به من اطلاع دهند. ظاهرا چون در بارسلون است باید از نظر زندگی خوب باشد ولی در واقع چطور است را ممنون می شوم اگر اطلاع دارید بگویید

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    با سلام

من از دانشگاه upc برای کار پژوهشی در زمینه مخابرات پیشنهاد دارم (دانشجویی نیست). ظاهرا بهترین دانشگاه فنی اسپانیا است درست است؟. از دوستانی که در این دانشگاه هستند و یا آشنایی با این دانشگاه دارند می خواستم در مورد سطح دانشگاه و یا زندگی و مخارج که ممکن است مفید باشد به من اطلاع دهند. ظاهرا چون در بارسلون است باید از نظر زندگی خوب باشد ولی در واقع چطور است را ممنون می شوم اگر اطلاع دارید بگویید
    بله درسته...سطح دانشگاه خیلی خوبه...رندگی هم برای یک نفر اگه یک اتاق اجاره کنین یک چیزی حدود 600 تا 700 یورو میشه. البته به نحوه خورد و خوراک هم بستگی داره.

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه تهران

در مورد هزینه زندگی تو بارسلونا می تونم چیزی رو که یه real state به من گفته رو بگم،
    (WATER: 20 euros/month (fix amount in this flat.
    ELECTRICITY: It depends how much you use the kitchen, microwave, lights up, etc. But you can spend over 60-65 euros/month in winter, and 30-40 euros/month during the rest of the year.
    INTERNET: you can buy a portable pendrive 30-40 euros/month. Or you can contract an internet company like ONO (which ones doesn't need permanence) over 42 euros/month.
    TRANSPORT: bus, trambaix and metro single ticket 2,00euros (zone 1), T-10: 9,40 euros (10 travels, zone 1). You can see the prices on http://www.tmb.cat/ca/bitllets-i-tarifes
    FOOD, PERSONAL CARE, CLEANING: Aproximated for a month for 1 person, 100-120 euros/month. You have a lot of supermarkets; less expensive as DIA, LIDL, MERCADONA...or much expensive as CAPRABO, CORTE INGLÉS, etc.
    اونا برا من یه فلت 35 متر مربعی نزدیکه upc پیدا کرده بودن با هزینه ماهی 600 یورو، که برای یه فلت که کاملا شخصی باشه مینیممه! اینجوری کل هزینه بدون دانشگاه حدود 850-900 یورو میشه، ولی میشه یه اتاق تو یه خونه بزرگ هم گرفت که آشپزخونه و پذیرایی و ایناش مشترک باشه اونجوری اتاق از 375 یورو (اتاق تک نفره) هست تا 500 و خورده ای.
    اینایی که من گفتم برای مینیمم یا متوسط هزینه است وگرنه انواع و اقسام accommodation وجود داره با رنج های خیلی متفاوت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)