صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 134

موضوع: هزینه زندگی و تحصیل در اسپانیا

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی و تحصیل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoosh12 نمایش پست ها
    در مورد هزینه زندگی تو بارسلونا می تونم چیزی رو که یه real state به من گفته رو بگم،
    (WATER: 20 euros/month (fix amount in this flat.
    ELECTRICITY: It depends how much you use the kitchen, microwave, lights up, etc. But you can spend over 60-65 euros/month in winter, and 30-40 euros/month during the rest of the year.
    INTERNET: you can buy a portable pendrive 30-40 euros/month. Or you can contract an internet company like ONO (which ones doesn't need permanence) over 42 euros/month.
    TRANSPORT: bus, trambaix and metro single ticket 2,00euros (zone 1), T-10: 9,40 euros (10 travels, zone 1). You can see the prices on http://www.tmb.cat/ca/bitllets-i-tarifes
    FOOD, PERSONAL CARE, CLEANING: Aproximated for a month for 1 person, 100-120 euros/month. You have a lot of supermarkets; less expensive as DIA, LIDL, MERCADONA...or much expensive as CAPRABO, CORTE INGLÉS, etc.
    اونا برا من یه فلت 35 متر مربعی نزدیکه upc پیدا کرده بودن با هزینه ماهی 600 یورو، که برای یه فلت که کاملا شخصی باشه مینیممه! اینجوری کل هزینه بدون دانشگاه حدود 850-900 یورو میشه، ولی میشه یه اتاق تو یه خونه بزرگ هم گرفت که آشپزخونه و پذیرایی و ایناش مشترک باشه اونجوری اتاق از 375 یورو (اتاق تک نفره) هست تا 500 و خورده ای.
    اینایی که من گفتم برای مینیمم یا متوسط هزینه است وگرنه انواع و اقسام accommodation وجود داره با رنج های خیلی متفاوت.
    سلام دوست عزیز و دوستان
    ممنون از اطلاعاتتون. بسیار مفید بودن.
    مبالغ و هزینه هایی رو که شما فرموده بودید واسه یه زندگی کمی بالاتر از مینیممه. من الان با 2تا خانواده دانشجو که تازه واسه تعطیلات برگشتن ایران که مشورت میکردم، اکیدا توصیه میکنن از ایران خونه نگیرید. حتما بیاید اونجا و بگردید و ببینید.
    یه کار خیلی خوب هم اینه که چندتا هم روحیه که نزدیک هم یا تو یه دانشگاه هستند یه آپارتمان 3 تا 4 خوابه بگیرن.
    ایشالا جواب ویزا ها که اومد میشه هماهنگی ها رو هم انجام داد.
    من اطلاعات بعدی رو همینجا میذارم...
    خدا نگهدارتون
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و دوستان
    ممنون از اطلاعاتتون. بسیار مفید بودن.
    مبالغ و هزینه هایی رو که شما فرموده بودید واسه یه زندگی کمی بالاتر از مینیممه. من الان با 2تا خانواده دانشجو که تازه واسه تعطیلات برگشتن ایران که مشورت میکردم، اکیدا توصیه میکنن از ایران خونه نگیرید. حتما بیاید اونجا و بگردید و ببینید.
    یه کار خیلی خوب هم اینه که چندتا هم روحیه که نزدیک هم یا تو یه دانشگاه هستند یه آپارتمان 3 تا 4 خوابه بگیرن.
    ایشالا جواب ویزا ها که اومد میشه هماهنگی ها رو هم انجام داد.
    من اطلاعات بعدی رو همینجا میذارم...
    خدا نگهدارتون
    با تحقیقی که دارم میکنم میشه یک اتاق خوب مستقل که بقیه چیز ها با ۲ یا ۳ نفر دیگه مشترک هست با قیمت ۳۰۰ تا ۴۰۰ تا پیدا کرد. ارزونتر هم هست ولی خوب بعضی معایب البته به نظر من داره. مثل پنجره رو به بیرون نداشتن. عدم وجود سیستم گرمایش و..... مثلا همچین اتاقی ۲۵۰ تا هم هست.

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Banned

میشه بگین که هزینه ماهیانه در اسپانیا چقدر هست ؟

Junior Member sabzak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CFD- Fraunhofer Institute,Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas2 نمایش پست ها
    میشه بگین که هزینه ماهیانه در اسپانیا چقدر هست ؟
    من فکر می کنم توی یه شهر مثل مادرید اگه خونه رو با بقیه share کنید، حدود 1000 یورو در ماه زندگی معقولی باشه!

سلام ... اگه قبل از گرفتن هرنوع پذیرشی در مقطع لیسانس از اسپانیا کسی بخواد اول دوره یه ساله زبان اسپانیایی رو بخونه مبلغ و طول دورش تو خود اسپانیا چقدر حدوداً در می آد ؟ از طرفی هزینه تحصیل در رشته های مهندسی ( در مقطع لیسانس ) چقدر هست ؟ در نهایت هم در طول تحصیل مجوز کار میدن ؟

Junior Member etud آواتار ها

با سلام
    هزینه تحصیل و زندگی برای دوره ی مستر و برای رشته شبکه چقدره؟ بدون هیچگونه بورس تحصیلی ( اگه میشه هزینه هارو تفکیک کنید)
    پرواز را به خاطر بسپار
    پرنده مردنی ست

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

سلام دوستان. کسی میدونه هزینه بیمه ماهانه برای یه دانشجو توی اسپانیا حدودا چقدره؟

ممنون از راهنماییتون پیشاپیش

هزينه ي بيمه ٢٦٠ يورو چهيه نفر چه سه نفر
    يعني نفر اول ٢٦٠ ميده زن و بچش هم بيمه ميشن

هزينه ي دورهي يك ساله با بيمه و حق ثبت نام ٤٨٠٠ يورو

Junior Member

سلام برهمه
    متشکر از همه راهنمایی های قبلی
    فقط یک سوال: من همه پستهای این موضوع راجع به هزینه زندگی در اسپانیا را خوندم ولی در هیچ پستی به هزینه حمل و نقل اشاره نشده بود. می شه لطفا یک کم راجع به جمل و نقل عمومی هم توضیح بدید. مثلا هزینه اتوبوس داخل شهری.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)