صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 134

موضوع: هزینه زندگی و تحصیل در اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی و تحصیل در اسپانیا

سلام دوستان

یه خواهشی داشتم لطفا راهنمایی کنید

من برای دکترا رشته هیدرولوژی( Hydrology) یا (Water resource) میخوام بیام اسپانیا میخواستم راهنماییم کنید کدوم دانشگاه میتونم پذیرش بگیرم و نحوه پذیرش و یه سری اطلاعات میخوام ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

سلام دوستان خوب هستین؟
    من از رشته energy engineering دانشگاه upc پذیرش دارم، اگه امکانش هست در مورد هزینه های تحصیلی تو این دانشگاه و همچنین هزینه ماهانه زندگی بصورتی که تا حدودی صرفه جویی داشته باشم منو راهنمایی بفرمایید، ممنونم

ماهی 500 یورو بدون شهریه و و هزینه دانشگاه ...

Junior Member

Red face پاسخ : هزینه زندگی و تحصیل در اسپانیا

سلام msaffari
    من برای شما پیام گذاشتم چرا جواب نمی دید

میخواستم راهنمایی ازتون راجع به پذیرش برای اسپانیا در شهر بارسلونا بگیرم چون همسرم میخواد برای تحصیل اقدام کنه و من به عنوان همراه بیام و در زمینه آرایشگری کار کنم آیا الان شرایط کاری در بارسلونا مناسب هست

تا بشه کار گیر آورد تا یکسری از هزینه ها جبران بشه و راجع به هزینه های کلی اونجا (هزینه رفت و آمد. بیمه. غذا.منزل و..... ) برای 2 نفر در ماه چقدر میشه و اینکه امکان کار کردن برای دانشجو چقدره وبا درآمد حدودا چقدر و بچه دار شدن در اونجا چه مزایایی در گرفتن اقامت داره (لطفا به سوالاتم جواب بدید چون عجله دارم ) لطفا هر کی میتونه راهنمایی کنه .
    خیلی خیلی ممنون

دوستان !
    فاند ماهی 1100 یورو+بیمه برای دو نفر تو بارسلون چطوره؟

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    دوستان !
    فاند ماهی 1100 یورو+بیمه برای دو نفر تو بارسلون چطوره؟
    این مبلغی معمولی بین بچه هاست. فاند ها معمولا در همین رنج هاست متاسفانه و قابل مقایسه با شمال اروپا که فاندهاشون بالای دوهزارتاست نمی باشد.
    در خصوص زندگی در بارسلونا و ۱۱۰۰ یورو همه چی بستگی به مسکن شما داره. فکر کنم هزینه اجاره آپارتمان کامل بین ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو باشه. این مبلغ برای یکنفر خوبه چون بجای اجاره یک آپارتمان کامل یک اتاق رو با سیصد یورو می تونه اجاره کنه اما برای دونفر نیاز به صرفه جویی و دقت داره.
    هزینه های غیر مسکن هم بین سیصد تا ۵۰۰ یورو عموما میشه حساب کرد. اگه بتونین آپارتمان رو طوری پیدا کنین که خیلی گرون نباشه اما در شرایط قابل قبولی هم باشه خیلی خوب می تونین زندگیتون رو مدیریت کنین. توصیه من اینه که با چند نفر که در حال حاضر توی بارسلونا زندگی می کنند مشورت بکنین.

Junior Member

سلام دوستان کسی در مورد اسپانیا یا دانشگاه بارسلونا اطلاعاتی داره من رو راهنمایی کنه ؟
    شرایط زندگی در اونجابه چه صورت هستش ؟هزینه های زندگی
    یکی از دوستان که در کار پذیرش دانشجو هستش میگه هزینه زندگی برای دو نفر 450 یورو هستش و دانشگاه هم مجانی هستش ؟و 2000 یورو هم برای پذیرش دو نفر می خواد ؟نظر شما چیه در مورد اسپانیا اگه اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید ممنون میشم .

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

مطمئنا دروغ ميگه!!! چون هزينه ي دو نفر بعيد ميدونم كمتر از 1000 يورو بشه در ماه .همچنين دانشگاه هم به هيچ وجه مجاني نيست
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط masoumehh نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی در مورد اسپانیا یا دانشگاه بارسلونا اطلاعاتی داره من رو راهنمایی کنه ؟
    شرایط زندگی در اونجابه چه صورت هستش ؟هزینه های زندگی
    یکی از دوستان که در کار پذیرش دانشجو هستش میگه هزینه زندگی برای دو نفر 450 یورو هستش و دانشگاه هم مجانی هستش ؟و 2000 یورو هم برای پذیرش دو نفر می خواد ؟نظر شما چیه در مورد اسپانیا اگه اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید ممنون میشم .
    دوست عزیز
    هزینه اجاره یک اتاق در یک آپارتمان مشترک حداقل 230 یورو هست.
    اگه دو نفر جدا زندگی بکنند هر یک به اتاقی مجزا نیاز دارند
    اگه هم یک زوج باشین که خوب احتمالا باید اپارتمان اجاره کنین بجای اتاق که اجازه یک اپارتمان هم کمتر از 500 یا 600 یورو نیست. اونم جاهای اطراف بارسلونا و نه داخل مرکز شهر.
    هزینه خورد و خوراک و رفت و آماد هم برای هر نفر 300 یورو. اگه زوج باشند ممکنه دو نفری با هم بشه 400 تا یعنی نفری 200
    دانشگاه هم درسته که دولتی هست و ارزون اما شهریه ثابت و واحد داره. اگه دکتری باشه خوب واحد خیلی ندارین و هزینه شهریه ثابت سالیانه است که حدود 750 یورو هست
    اگه فوق لیسانس باشین که کلی واحد دارین و هزینه چندین هزار یورو میشه

پس حساب شده عمل کنید و بیشتر تحقیق کنید
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

سلام دوستان این مبلغ 600 تا 700 یورو ماهانه برای زندگی در اسپانیا شامل بارسلونا و مادرید هم میشه دیگه یا منظور ارزانترین جاهای اسپانیاست؟ اگه این مبلغ برای زندگی ماهانه تو بارسلون کافیه، کسی میتونه راهنمایی کنه؟ با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)