صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 134

موضوع: هزینه زندگی و تحصیل در اسپانیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی و تحصیل در اسپانیا

سلام دوستان:
    تو سایتها خوندم که هزینه زندگی در اسپانیا به مراتب و بطور متوسط بین 20-30 درصد کمتر از سایر کشورهای اروپایی می‌باشد، نظر دوستان در این مورد چیه؟

Junior Member ali2010ahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بیمه دانشگاه علامه طباطبایی

سلام دوستان
    کسی میدونه برای رشته های مدیریتی تو مقطع فوق لیسانس هزینه ی دانشگاه های دولتی اسپانیا حدودا چقدره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

سلام
    من پذیرش از دانشگاه UPV پلی تکنیک والنسیا در رشته مهندسی کشاورزی گرفتم، شناخت کاملی درباره شهر والنسیا ندارم، آیا شرایط زندگی تو والنسیا مثل مادرید هست یا هزینه ها بالاتره؟ حدود هزینه ها برای مقطع فوق لیسانس در هر ترم چقدر هستش؟ و آیا امکان داره بتونم واحدهام رو به دانشگاهی در مادرید انتقال بدم....

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط sahossein نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    تو سایتها خوندم که هزینه زندگی در اسپانیا به مراتب و بطور متوسط بین 20-30 درصد کمتر از سایر کشورهای اروپایی می‌باشد، نظر دوستان در این مورد چیه؟
    دوست عزیز بستگی به شهر داره. مثلا در مرکز شهر بارسلونا و مادرید هزینه ها باز هم بالاست اما در کل هزینه زندگی از کشور های شمال اروپایی همون بیست درصد فکر کنم کمتر باشه. اما در نظر داشته باشید که به همون نسبت میزان حقوق - کار و دستمزد کمتره بلکه خیلی هم بیشتر.

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط sahossein نمایش پست ها
    سلام
    من پذیرش از دانشگاه UPV پلی تکنیک والنسیا در رشته مهندسی کشاورزی گرفتم، شناخت کاملی درباره شهر والنسیا ندارم، آیا شرایط زندگی تو والنسیا مثل مادرید هست یا هزینه ها بالاتره؟ حدود هزینه ها برای مقطع فوق لیسانس در هر ترم چقدر هستش؟ و آیا امکان داره بتونم واحدهام رو به دانشگاهی در مادرید انتقال بدم....
    والنسیا از مادرید ارزون تر هست ولی شرایط زندگی در مادرید و بارسلونا رو نمیشه با سایر شهر ها مقایسه کرد. مادرید و بارسلونا در یک سطح بالاتری قرار دارند و گران تر هم هستند.
    هزینه دانشگاه هم بستگی به نوع دانشگاه داره و تعداد واحد هاتون. معمولا هزینه ها در دانشگاههای دولتی خیلی کمتره و از 4-5 هزار یورو در سال نباید تجاوز کنه. این اطلاعاتی که من دادم کلی هست و بهتره برای اطمینان با گروه و دانشگاه تماس بگیرین تا مطمئن بشین.

سلام دوست عزیز
    من در اسپانیا تحصیل نکردم ولی‌ زندگی‌ کردم، مدتی‌ هم در والنسیا، هزینه زندگی‌ در والنسیا به ویژه در مورد مسکن چیزی در حدود دو تا سه برابر مناسب تره. شما می‌تونی در والنسیا در منطقهٔ معمولی‌ یک آپارتمان یک خواب بگیری با دویست یورو و هزینهٔ خورد‌و خوراک و زندگی‌ رو هم چیزی در حدود سیصد تا سیصد و پنجاه در نظر بگیر. ماهی‌ هم نزدیک به سی‌ و پنج یورو برای گرفتن کارت حمل و نقل عمومی شامل مترو و اتوبوس. والنسیا شهر بسیار زیبا و زنده‌ای هستش و من به شخصه به مادرید ترجیح می‌دمش.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2010ahmadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه برای رشته های مدیریتی تو مقطع فوق لیسانس هزینه ی دانشگاه های دولتی اسپانیا حدودا چقدره؟
    هزینه تو هر دانشگاه متفاوته، پذیرشی که من دارم حدود 5، 6 هزار یورو هزینش میشه، ولی باز بستگی به دانشگاه و دپارتمان و گرایش داره دیگه. کدوم شهر مد نظرته؟

Junior Member ali2010ahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بیمه دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط SaharAbed نمایش پست ها
    هزینه تو هر دانشگاه متفاوته، پذیرشی که من دارم حدود 5، 6 هزار یورو هزینش میشه، ولی باز بستگی به دانشگاه و دپارتمان و گرایش داره دیگه. کدوم شهر مد نظرته؟
    من بیشتر شهرهای اصلی اسپانیا مد نظرمه، شما پذیرشتون از کجاست؟ تو شهرهای اصلی دانشگاهی با هزینه های کمتر میشناسین که رشته های مدیریتی رو داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2010ahmadi نمایش پست ها
    من بیشتر شهرهای اصلی اسپانیا مد نظرمه، شما پذیرشتون از کجاست؟ تو شهرهای اصلی دانشگاهی با هزینه های کمتر میشناسین که رشته های مدیریتی رو داشته باشه؟
    پذیرش من از جیروناست، خیلی دقیق نمیدونم. فقط میدونم کلاً تو اسپانیا دکتراشون خیلی خیلی ارزونه، شرایط خوبی هم داره.

Junior Member

سلام دوستان کسی‌ هست درباره Granada اطلاعات داشته باشه؟ خیلی به کمکتون احتیاج دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)