صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 134

موضوع: هزینه زندگی و تحصیل در اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی و تحصیل در اسپانیا

سلام دوستان
    من به عنوان یه دانشجوی دکترا برای یه دوره کاراموزی سه ماهه در IMDEA میخوام تابستون بیام مادرید
    تو Offer Letter نوشتن که حقوق سالی ۲۴ هزار یورو Subject to Spanish Tax
    حالا کسی میدونه که این مالیات اسپانیایی که میگن حدودا چقدر هست؟
    من متاهل هستم. این قیمت خونه‌ها که میگین اگر فقط واسه سه ماه تابستون بخوام تغییری میکنه؟
    پیشاپیش ممنون

ببينيد ماليات اينجا دو نوعه يكي بيسترو چهار و نيم درصده ولي همين رو اگه بعد از سه ماه كه وارد ميشي ميتوني بكنيش چهارده درصد با قانون فيسكال رزيدنس، اما باز براي اطمينان از دانشگاهتون حتما بپرسين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mh_sadri نمایش پست ها
    ببينيد ماليات اينجا دو نوعه يكي بيسترو چهار و نيم درصده ولي همين رو اگه بعد از سه ماه كه وارد ميشي ميتوني بكنيش چهارده درصد با قانون فيسكال رزيدنس، اما باز براي اطمينان از دانشگاهتون حتما بپرسين
    میشه یکم راجع به این قانون فیسکال رزیدنس توضیح بدین؟ و اینکه برای استفاده از این قانون باید چه موقع چه کاری انجام داد؟ من کلا ۹۲ یا ۹۳ روز تو خاک اسپانیا خواهم بود. پس میشه مثلا بعد از ۸۵ روز رفت دنبالش؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

!Hola Amigos¡

برای افرادی که قصد رفتن به اسپانیا رو دارن اینجا یک خبر خوب از مجله ی ماهیانه ی Emprendedores میزارم:

España ,Alumno aventajado

Frente a la postura de Francia e Italia,España se ha presentado en el G20 como invitado aventajado.Rajoy alardea de las reformas y de la recuperación del país,que crece por encima de la media europea.un informe del FMI presenta la recuperación de España en contraste con la de países con ajustes pendientes,como Italia.pronostica que nuestra economia crecerá este año un 1,3% y un 1,7% en 2015,frente al crecimiento negativo de Italia -0,2%.el mismo informe concluye que las perspectivas son mejores para España y Alemania que para Italia y Francia.es más,apunta que en 2015 el crecimiento español podria ser dos décimas superior al alemán

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط mh_sadri نمایش پست ها
    ممنون میشم اطلاعات بیشتری در این مورد برای کاهش مالیات ارائه کنید. وب سایتش و آدرس فرم انلاین برای پر کردن.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    ممنون میشم اطلاعات بیشتری در این مورد برای کاهش مالیات ارائه کنید. وب سایتش و آدرس فرم انلاین برای پر کردن.

با تشکر
    من دقیق پروسه اش رو نمیدونم کنترل جان. اما دانشگاه به ما گفت ژانویه امسال باید فرمشو پر کنید. انگار باید صد و خورده ای روز اینجا باشی بعدش بشه اقدام کرد. من میپرسم دقیقشو با فرما اینجا ینویسمو اپلود میکنم

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    !Hola Amigos¡

برای افرادی که قصد رفتن به اسپانیا رو دارن اینجا یک خبر خوب از مجله ی ماهیانه ی Emprendedores میزارم:

España ,Alumno aventajado

Frente a la postura de Francia e Italia,España se ha presentado en el G20 como invitado aventajado.Rajoy alardea de las reformas y de la recuperación del país,que crece por encima de la media europea.un informe del FMI presenta la recuperación de España en contraste con la de países con ajustes pendientes,como Italia.pronostica que nuestra economia crecerá este año un 1,3% y un 1,7% en 2015,frente al crecimiento negativo de Italia -0,2%.el mismo informe concluye que las perspectivas son mejores para España y Alemania que para Italia y Francia.es más,apunta que en 2015 el crecimiento español podria ser dos décimas superior al alemán

این معنیش چیه که اینجا گذاشتین؟
    میشه کسی ترجمه کنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    این معنیش چیه که اینجا گذاشتین؟
    میشه کسی ترجمه کنه!
    در کل یعنی رشد اقتصادی اسپانیا نسبت به ایتالیا و فرانسه در 2015 بهتر خواهد بود

Junior Member

سلام دوستان.
    من برای دوره فرصت مطالعاتی در Univesity of Alicante میخوام اقدام کنم.
    می خواستم بدونم هزینه ماهیانه یه زندگی دانشجویی معمولی در این شهر چقدر میشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam5864 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای دوره فرصت مطالعاتی در Univesity of Alicante میخوام اقدام کنم.
    می خواستم بدونم هزینه ماهیانه یه زندگی دانشجویی معمولی در این شهر چقدر میشه؟
    ممنون
    این سوالی که هیچکس نمیتونه جواب بده چون همه چی به نحوه خرج کردن شما بستگی داره.ولی یه زنگی کم خرج تو اسپانیا حدود 500 تا شاید باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)