صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 129

موضوع: هزینه زندگی در دانمارک

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در دانمارک

از کدوم صرافی میشه کرون تهیه کرد ، قبلا خونده بودم ظاهرا توی میدون فردوسی فقط ی دونه هست که کرون داره ! لطفا هر کس میدونه راهنمایی کنه ، مرسی

سلام ایا محدودیت برای بردن ارز وجود نداره که بگن مثلا از یه حدی بیشتر نمیتونید ببرید و اگه اینطور باشه چطور باید پول برد( من شنیدم نفری 5000 دلار بیشترو فرودگاه گیر میدن .. این درسته؟) ممنون

Junior Member

دوستان سلام.کسایی که تو دانمارک زندگی می کنن می تونن پاسخ سوالم رو بدن.
    به نظرتون من لپ تاپ و موبایل از ایران بخرم یا برم اونجا بگیرم؟؟؟!!!! شاید سوالم خنده دار باشه ولی برام مهمه.
    سپاس

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_khan نمایش پست ها
    به نظرتون من لپ تاپ و موبایل از ایران بخرم یا برم اونجا بگیرم؟؟؟!!!! شاید سوالم خنده دار باشه ولی برام مهمه.
    سپاس
    دوست عزیز با توجه به نرخ مالیات 40 درصدی بنظرم از ایران تهیه کنی و با خود ببری ارزونتر در میاد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز با توجه به نرخ مالیات 40 درصدی بنظرم از ایران تهیه کنی و با خود ببری ارزونتر در میاد
    میگن شرکتهای مخابراتی گوشی موبایل رو ارزون می دن.در مورد لپ تاپ هم می گن کی بورد یه خورده متفاوته.شما اطلاعی دارید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

میگن شرکتهای مخابراتی گوشی موبایل رو ارزون می دن.در مورد لپ تاپ هم می گن کی بورد یه خورده متفاوته.شما اطلاعی دارید؟
    اکثر دوستان از ایران آوردند و مشکلی ندارند. دانمارک هم بخواهید بخرید تقریبا با قیمت ایران یکسان می شود. در مورد گوشی اگر دانمارک گوشی بخرید بعضی از شرکتها مثل تالیا خدمات هم عرضه میکنند.
    تنها حسن اینجا خدمات و گارانتی است. زیاد هم معقول نیست که روز آخر از ایران یک گوشی یا لپ تاپ بخرید و بیایید. اگر اینجا مشکلی پیدا کرد گارانتی ندارید.
    اینجا هم بازار دست سامسونگ است. ساخت چین هم هستند!
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

سپاس
    اینجا یک سایتی هست به نام http://www.pricerunner.dk/ برید تو سایت مدل گوشی و لپ تاپ مورد نظرتونو ببینید مناسبترین قیمت تو دانمارک رو واستون پیدا می کنه . قیمت ها رو ببینید بعد تصمیم بگیرید.
    من گوشیمو از اینجا گرفتم و راضی هستم. گوشی واقعا مهمه اینجا خوب باشه. من فن اپل نیستم ولی واقعا اینجا می فهمی تفاوت آیفون و با بقیه گوشی ها. من ایفون 4 خریدم 8 گیگ مشکی 2800 کرون. از همین سایت.
    هفته اول یه مشکلی تو صدا داشت بردم و یکی دیگه آک بهم داد. اگه قیمت لپ تاپ مورد نظرتون تفاوت چندانی با اینجا نداشت از اینجا بگیرید چون هم گارانتی داره و هم 1.5 کیلو بار به نفعتونه.

واقعا ٤٠٪ ماليات بر مصرف؟ اينطوري به صرفه تر نيست هر ماه ١ بليط ارزون گير بياريد و بريد از كشورهاي همسايه كه ماليات كمتره مايحتاج ١ ماه را تهيه كنيد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    واقعا ٤٠٪ ماليات بر مصرف؟ اينطوري به صرفه تر نيست هر ماه ١ بليط ارزون گير بياريد و بريد از كشورهاي همسايه كه ماليات كمتره مايحتاج ١ ماه را تهيه كنيد؟
    دوست خوبم بگفته اقوام که در دانمارک زندگی می کنند بسیاری در دانمارک کسب درامد و در شهرهای نزدیک سوید زندگی می کنند که مالیاتی کمتر بدهند نرخ مالیات در سوید 20 درصد هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

دوست خوبم بگفته اقوام که در دانمارک زندگی می کنند بسیاری در دانمارک کسب درامد و در شهرهای نزدیک سوید زندگی می کنند که مالیاتی کمتر بدهند نرخ مالیات در سوید 20 درصد هست
    شما خودتون دانمارك نيستيد؟ نزديكترين شهر به سوئد فكر كنم همون كپنهاگ باشه. اينطوري كه همه فروشگاههاي دانمارك ورشكست مي شوند!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)