صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 129

موضوع: هزینه زندگی در دانمارک

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    شما خودتون دانمارك نيستيد؟ نزديكترين شهر به سوئد فكر كنم همون كپنهاگ باشه. اينطوري كه همه فروشگاههاي دانمارك ورشكست مي شوند!
    من فکر رفتن از طریق گرین کارت بودم چون 10 نفر از اعضای خانوادم اونجا هستند بخاطر همین اطلاعات کامل دارم! بسیاری بخاطر درامد بالاتر در دانمارک کار می کنند ولی بخاطر مالیات کمتر سوئد زندگی می کنند فاصله شهر مالمو سوئد با کوپنهاگ زمینی 2 ساعت هست اینجوری انگار طرف خونش پرند هست محل کارش فرشته هر روز میره و میاد!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

من یک جستجویی کردم در مورد مالیات بر مصرف در دانمارک و در این لینک نوشته که مالیات بر مصرف دانمارک 25% است.
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...s_by_tax_rates
    دوستانی که در دانمارک هستند تایید می کنند؟ آیا برای کالاهای ضروری و لوکس مالیات یکسان است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    من فکر رفتن از طریق گرین کارت بودم چون 10 نفر از اعضای خانوادم اونجا هستند بخاطر همین اطلاعات کامل دارم! بسیاری بخاطر درامد بالاتر در دانمارک کار می کنند ولی بخاطر مالیات کمتر سوئد زندگی می کنند فاصله شهر مالمو سوئد با کوپنهاگ زمینی 2 ساعت هست اینجوری انگار طرف خونش پرند هست محل کارش فرشته هر روز میره و میاد!
    البته 2 ساعت چندان مسافت کوتاهی نیست برای سفر هر روزه. ولی به نظر می رسد برای گرین کارتیها که دنبال کار هستند و لزومی به سفر هر روزه ندارند گزینه بدی نباشد. البته باید دید که چقدر هزینه ها متفاوت است و ارزش دارد یا خیر.

ApplyAbroad Superstar

البته 2 ساعت چندان مسافت کوتاهی نیست برای سفر هر روزه. ولی به نظر می رسد برای گرین کارتیها که دنبال کار هستند و لزومی به سفر هر روزه ندارند گزینه بدی نباشد. البته باید دید که چقدر هزینه ها متفاوت است و ارزش دارد یا خیر.
    دوست گرامی در سوید از اجاره خانه تا خرد و خوراک و... به دلیل تفاوت نرخ مالیات ارزانتر هست.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سلام اولا این دوست عزیزما اقای sam در مورد مسافت اشتباه میکنن و فاصله مالمو تا کپنهاگ 40 دقیقه است که برخی سوئدی ها برای کار به دانمارک می ایند با یه سرچ ساده خودتم این مسافتو میبینی که کمه! نکته اینجاست که شما که داری با گرین کارت میری دانمارک باید در دانمارک مقیم باشی و خانه اجاره کرده باشی و اجازه نداری سوئد باشی . هروقت سیتیزن دانمارک شدی 8 سال دیگه میتونی این کارو بکنی موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

من یک جستجویی کردم در مورد مالیات بر مصرف در دانمارک و در این لینک نوشته که مالیات بر مصرف دانمارک 25% است.
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...s_by_tax_rates
    دوستانی که در دانمارک هستند تایید می کنند؟ آیا برای کالاهای ضروری و لوکس مالیات یکسان است؟
    مالیات بر ارزش افزوده 25 درصد است. البته این مالیات در فروشگاهها در خود قیمت کالا گنجانده شده. یعنی اگر مثلا تو مجله زده قیمت شیر 7 کرون، توی فروشگاه هم همون 7 کرون قیمت زده و شما هم همون 7 کرون رو پرداخت می کنی، ولی تو قبضتون می نویسه که چقدر از این پولی که دادین بابت مالیات بر ارزش افزوده هست. مالیات بر ارزش افزوده و سایر مالیاتها در کشورهای همسایه کمتر هست و بخاطر همین خود ما هم گاهی خریدهای عمده رو از آلمان انجام میدیم (ما کپنهاگ نیستیم و در یولند هستیم). اما مالیات به طور موردی برای بعضی کالاها متغیر هست که من خیلی وارد نیستم. تنها چیزی که میدونم اینه که وقتی میرم آلمان، قیمت نوشابه و کلا هر نوشیدنی دیگه ای نصف دانمارکه. واسه همین اگر برین فروشگاههای لب مرز، دانمارکیها رو می بینین که 20، 30 تاباکس نوشیدنی میخرن واسه مصرف چند ماهشون. البته فقط برای مصرف شخصی هست و نمیشه فروختشون.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

دوستانی که هزینه زندگی براشون مهمه به خصوص ماههای اول بهتره به شهرهای جنوب یولند برید مثلا شهر sonderborg که جای بسیار زیبا و ارومیه هوای به نسبت گرمتری هم داره با مرز المان 30 دقیقه فاصله داره براحتی میتونید برید المان اخر هفته مایحتاج اون هفته خودتونو از فروشگاههای لب مرز تهیه کنید . حداقل تا 30% براتون خورد وخوراک ارزونتر در میاد این شهر با هامبورگ المان 2 ساعت فاصله داره و با شهر flensburg المان که شهر بزرگی هم هست تا مرز دانمارک 40 دقیقه! ماههای اول تا بیاید جا بیوفتید و زبان بخونید تا بعد به دنبال کاریابی باشید خودتونو محصور کپنهاگ نکنید. اجاره ها هم مناسبتره مثلا یه 60 متری 2500 تا 3000 کرون. بهتر هم خونه گیر میاد. اگه اهل تفریح هم هستید برای تفریح هم اخر هفته ها میرید هامبورگ که هزینه تفریح هم 40%ارزونتر از شهرهای دانمارکیه!
    ویرایش توسط arshiar : November 22nd, 2013 در ساعت 07:58 PM

Junior Member

سلام دوستان من با خانواده ام می خواهم به دانمارک مهاجرت کنم اما نه قانونی چون مادر و خواهرم امتیاز 100 را نمی آورند به نظر شما هزینه ابتدای زندگی در آنجا برای سه نفر ماهیانه چقدر می شود؟
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marya59 نمایش پست ها
    سلام دوستان من با خانواده ام می خواهم به دانمارک مهاجرت کنم اما نه قانونی چون مادر و خواهرم امتیاز 100 را نمی آورند به نظر شما هزینه ابتدای زندگی در آنجا برای سه نفر ماهیانه چقدر می شود؟
    دنبال روشهای غیر قانونی نباشید. قانونیش ماهی حدود 12000 کرون میشه حداقل. برای سکونت غیرقانونی حتما هزینه های اضافی هم خواهید داشت و سختیهای خیلی بیشتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    دنبال روشهای غیر قانونی نباشید. قانونیش ماهی حدود 12000 کرون میشه حداقل. برای سکونت غیرقانونی حتما هزینه های اضافی هم خواهید داشت و سختیهای خیلی بیشتر
    اگه می‌شه به صورت خلاصه بگین چجوری حداقل می‌شه ۱۲۰۰۰ کرون؟ مثلن چقدر واسه خونه گرفتین؟ من فکر می‌کنم واسه شروع با خیلی‌ کمتر از این‌ها هم می‌شه زندگی‌ کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)