صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 129

موضوع: هزینه زندگی در دانمارک

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام اگه بخواهیم بعد ورود از کپنهاگ به ادنسه بریم ( باتوجه به داشتن چمدان و بار ) چه راهی را پیشنهاد میکنید تا هزینه کمتری داشته باشه؟ ایا از اینجا میشه قطار رزرو کرد؟ ممنونم
    همونجا در قسمت انتهای فرودگاه ، قطار سوار شوید و فکر میکنم حدوداً بعد از 1.5 ساعت برسید به ادنسه.

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

سلام دوستان ... من با یه استاد برای یه پوزیشن دکتری در دانشگاه آرهوس تقریبا به توافق رسیدم و گفته اگه پذیرش بگیری حدود 28000 کرون ماهانه بهت فاند میدن که البته قبل از کسر مالیات هست ... میخواستم ببینیم چقدر ازش مالیات کسر میشه و آیا برای هزینه زندگی دو نفر کفایت میکنه؟ میشه سیستم مالیات رو هم یه توضیحی بدین چطوره؟ ممنون از دوستان
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... من با یه استاد برای یه پوزیشن دکتری در دانشگاه آرهوس تقریبا به توافق رسیدم و گفته اگه پذیرش بگیری حدود 28000 کرون ماهانه بهت فاند میدن که البته قبل از کسر مالیات هست ... میخواستم ببینیم چقدر ازش مالیات کسر میشه و آیا برای هزینه زندگی دو نفر کفایت میکنه؟ میشه سیستم مالیات رو هم یه توضیحی بدین چطوره؟ ممنون از دوستان
    عموماً تو نامه پذیرش و قراردادی که براتون ارسال میشه مقدار دقیق مالیات، بیمه و سهم حقوق بازنشستگی ذکر میشه
    دومرتبه بیمه و مالیات کم میشه از حقوق

اول: 8% از کل حقوق کم میشه
    دوم: از مقدار باقیمونده حقوق (92%)، در صورتیکه مجرد باشین 5000 و اگر متاهل باشید 9000 کرون معاف از مالیات هستش (به عنوان هزینه زندگی) و به مابقی حقوقتون 38% مالیات می خوره.

علاوه بر مالیات، سهم حقوق بازنشستگی هم هست که حداقل 3500 کرون هستش در ماه. البته می تونید درخواست بدین که حقوق بازنشستگی از حقوق ماهیانه کم نشه.

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط SA33D نمایش پست ها
    عموماً تو نامه پذیرش و قراردادی که براتون ارسال میشه مقدار دقیق مالیات، بیمه و سهم حقوق بازنشستگی ذکر میشه
    دومرتبه بیمه و مالیات کم میشه از حقوق

اول: 8% از کل حقوق کم میشه
    دوم: از مقدار باقیمونده حقوق (92%)، در صورتیکه مجرد باشین 5000 و اگر متاهل باشید 9000 کرون معاف از مالیات هستش (به عنوان هزینه زندگی) و به مابقی حقوقتون 38% مالیات می خوره.

علاوه بر مالیات، سهم حقوق بازنشستگی هم هست که حداقل 3500 کرون هستش در ماه. البته می تونید درخواست بدین که حقوق بازنشستگی از حقوق ماهیانه کم نشه.
    مرسی دوست خوبم بابت جوابت ... من حساب کردم بعد کسر مالیاتهایی که گفتین حدود 19200 کرون ماهانه میمونه، البته بدون در نظر گرفتن حقوق بازنشستگی ... چون من متاهلم، هزینه برای دونفر حدودا چقدر میشه (یه هزینه میانگین)؟ و چقدر میشه پس انداز کرد؟ بازم ممنون بابت اطلاعاتتون
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    مرسی دوست خوبم بابت جوابت ... من حساب کردم بعد کسر مالیاتهایی که گفتین حدود 19200 کرون ماهانه میمونه، البته بدون در نظر گرفتن حقوق بازنشستگی ... چون من متاهلم، هزینه برای دونفر حدودا چقدر میشه (یه هزینه میانگین)؟ و چقدر میشه پس انداز کرد؟ بازم ممنون بابت اطلاعاتتون
    میشه گفت میانگین هزینه زندگی (شامل هزینه خورد و خوراک، اجاره مسکن، حمل و نقل عمومی و هزینه های پایه مثل موبایل و لایسنس تلویزیون) برای افراد متاهل بدون فرزند در حدود 11000 - 13000 کرون هستش.
    این مبلغ برای حالتیه که شما اصطلاحاً زندگی دانشجویی پیشه کنید و هزینه های جانبی کنترل شده ای داشته باشید.

این سایت هم می تونه مفید باشه :

http://www.numbeo.com/cost-of-living...ark&city=Arhus

موفق باشید

Junior Member salam_danmark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSC EE / CHALMERS

نقل قول نوشته اصلی توسط SA33D نمایش پست ها
    میشه گفت میانگین هزینه زندگی (شامل هزینه خورد و خوراک، اجاره مسکن، حمل و نقل عمومی و هزینه های پایه مثل موبایل و لایسنس تلویزیون) برای افراد متاهل بدون فرزند در حدود 11000 - 13000 کرون هستش.
    این مبلغ برای حالتیه که شما اصطلاحاً زندگی دانشجویی پیشه کنید و هزینه های جانبی کنترل شده ای داشته باشید.

این سایت هم می تونه مفید باشه :

http://www.numbeo.com/cost-of-living...ark&city=Arhus

موفق باشید
    آقا یکم بالا نگفتید هزینه را؟ من حدود 6000-7000 کرون شنیده ام.

Junior Member

دوستان افتتاح حساب تو کدوم بانک رو بهتر میدونید؟ و به چه علت؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

در خصوص هزینه خورد و خوراک بهترین روش با توجه به سبک زندگی و تعداد نفرات خانواده اتون اینه که برید تو سایت www.superbest.dk هر چی میخواید خرید هفتگی تونو بکنید ببینید چقدر در میاد این سوپر از شیر مرغ تا جون ادمیزاد توش هست. ما که 2 نفریم رفتیم خرید اصلا هم صرفه جویی نکردیم از انواع نوشیدنیهای شادی بخش! گرفته تا کلنکس و مواد شوینده و مرغ و گوشت و پیتزا در حد ترکیدن یخچال ! حدود 1000 کرون شد برای 1 هفته! بهزاد جان درست میگه اگه خودتون تو خونه اشپزی کنید برای یک زوج 3000 کرون خورد و خوراک کاملا کافیه. هزینه خانه رفت و امد و غیره کاملا بستگی به شهر انتخابیتون داره . تو شهری مثل randers که هم خونه راحت گیر میاد و هم به دو کلان شهر ارهوس و البورگ نزدیکه یک 60 متری با همه هزینه های اب و برق و . . . .5000 کرون . رفت و امد و موبایل و غیره هم پر پرش بگیر 1000 . پس با 9000 تا 10000 کرون میشه شهر متوسطی مثل randers یا viborg بهزاد خان زندگی معقول داشت! کسایی که شمال تهران زندگی میکنن حالا چه صاحب خونه باشن چه نه میدونن که کم کم با پول پیش 3 ملیون پول اجاره خونشونه و باز دست کم 2 ملیون هزینه های جاریه زندگیشونه میشه 5 ملیون! وقتی هم که تو دانمارک شاغل بشید دیگه هزینه های دانمارک براتون به نسبت درامدتون خیلی ارزونتر از ایران میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

سلام دوستان من با مراجعه به چندتا سایت که در بالا معرفی شده هزینه زندگی خوب مجردی و خیلی معمولی متاهلی رو در آوردم و تو شهرهای مختلف با هم مقایسه کردم، البته مونتریال و تورنتو و تهرانش تقریبا همخونی داشت. بد نیست یه نگاهی داشته باشید و نظرتون رو اعلام کنید. نکته مهمش اینه که تنها جایی که با یه درآمد متوسط نمیشه پس انداز کرد و بدهکار هم میشی تهران
    Prices in Denmark.pdf
    Prices Compare.pdf

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط bjalili نمایش پست ها
    سلام دوستان من با مراجعه به چندتا سایت که در بالا معرفی شده هزینه زندگی خوب مجردی و خیلی معمولی متاهلی رو در آوردم و تو شهرهای مختلف با هم مقایسه کردم، البته مونتریال و تورنتو و تهرانش تقریبا همخونی داشت. بد نیست یه نگاهی داشته باشید و نظرتون رو اعلام کنید. نکته مهمش اینه که تنها جایی که با یه درآمد متوسط نمیشه پس انداز کرد و بدهکار هم میشی تهران
    Prices in Denmark.pdf
    Prices Compare.pdf
    سلام. ببخشید می خواستم بدونم اعذاد و ارقام salaries and finance رو چطور براورد کردید؟ یعنی از سایت خاصی برداشتید؟ میخوام بدونم یعنی سطح درامد در esbjerg از بقیه جاهای دانمارک کمتره؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)