صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 129

موضوع: هزینه زندگی در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    دوست عزیز ، سمت وسترن یونیون نرید که من واقعا تجربه بدی ازش دارم ، صرافی های مختلف هستند که انجام میدن ولی خیلی دو لا پهنا حساب میکنن ، مثلا ی قیمتی میگن ، ولی وقتی پول رو ریختن به حساب میبینید مثل چهار پنج تومن رو هر کرون کشیدن ، بهترین راه اینه که کسایی که میخان ایران پول بفرستن ، بدن به شما و شما هم توی ایران به ساب شخص سوم بریزن . اینجوری ضرر نمی کنید .
    مرسی از راهنماییتون.
    پس اینکه از ایران نمیشه منظورشون انتقال مستقیمه.
    فقط قضیه شخص سوم رو نفهمیدم. من الان دانمارکم و از ایران میخوان برام پول بفرستن. چه جوری میشه این شخص سوم؟

خواهش میکنم ،
    کسانی هم هستند مثل شما در دانمارکن و درامد دارن و میخوان به ایران پول بفرستن ، شما کرون بگیرین ، خانواده اتون تو ایران پول رو بدن به خانواده اون شخص ، توی پیج های نیازمندیهای فیس بوک که مربوط به ایرانی های ساکن دانمارکه ، میتونید آگهی بدین ، یا آگهی اونایی که میخوان پول بفرستن رو ببینید .

Junior Member

You can also use

http://merexint.com/sarafi/

Many Iranian work with them

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaDanmark نمایش پست ها
    نه خیر، البته شما اگر در ایران بیمه تکمیلی دارید و تا یک سقفی هزینه دندانپزشکیو بیمه میده، بله دانمارک به نسبت گرون تره، چون دندان پزشکی جز بیمه حساب نمیشه. ولی تو همین ایران، من دندونمو پر کردم، چون بیمه هم ندارم، شد 200 هزار تومان. ولی همین هفته پیش یه دوست دانمارکیه من دندونشو عصب کشی کرده بود، گفت شد 700 کرون، یعنی حدود 370 هزار تومان. دکتر من تو ایران برای یک عصب کشی 450 هزار تا میگیره !!!

البته باید به این موضوع با یه دید دیگه ای نگاه کنیم، انصافاً کیفیت کار دکترای ایران خیلی خیلی بهتره و دکترای ما بسیار مجرب تر هستن

آقا ی زحمتی بکش ، آدرس این دندانپزشک را اگه میشه بگیر ، مفت حساب کرده. ی پر کردن را من ۲۰۰۰ تا دادم، تازه ایرانی بود کلی منت گذشت.
    دمت گرم.

Junior Member

بیمه پارسیان به من گفت این بیمه، دندانپزشکی رو هم پوشش میده. کسی از اون بیمه استفاده کرده؟
    من به یه دندانپزشکی ایمیل زدم، فقط چکآپش 400 کرون هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    خواهش میکنم ،
    کسانی هم هستند مثل شما در دانمارکن و درامد دارن و میخوان به ایران پول بفرستن ، شما کرون بگیرین ، خانواده اتون تو ایران پول رو بدن به خانواده اون شخص ، توی پیج های نیازمندیهای فیس بوک که مربوط به ایرانی های ساکن دانمارکه ، میتونید آگهی بدین ، یا آگهی اونایی که میخوان پول بفرستن رو ببینید .
    فکر خوبیه.
    متاسفانه من یه پیج مربوط به ایرانیای دانمارک پیدا کردم که خیلی منفعل به نظر میاد.
    شما چه لینک هایی دارین از گروهایرانی ها؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cope000 نمایش پست ها
    آقا ی زحمتی بکش ، آدرس این دندانپزشک را اگه میشه بگیر ، مفت حساب کرده. ی پر کردن را من ۲۰۰۰ تا دادم، تازه ایرانی بود کلی منت گذشت.
    دمت گرم.

با عرض پوزش از شما دوست عزیز، من امروز از همکارم مجددا سوال کردم و ایشون گفتن 1700 کرون. گویا سری قبل گفته ، سونتین هاندرد و من سون هاندرد شنیدم. بازم معذرت از عدم اطلاع رسانیه درست.

Junior Member

از این بیمه پارسیان نمیشه استفاده کرد؟

Junior Member

به Evasan ایمیل زدم و در مورد دندونپزشکی پرسیدم که هزینه ش رو کاور می کنن. این جواب رو برام فرستادن:
    You can go to :
    Tandlægevagten in Copenhagen
    Oslo Plads 14
    2100 København Ø
    www.tandvagt.dk

You need to show up and wait during opening hours: Weekdays: 8 pm – 9.30 pm. Saturday, Sunday, Holidays: 10 am – 12 pm and 8 pm – 9.30 pm.

If you cannot wait until this emergency dental care company opens you can go to:

Rigshospitalet
    Blegdamsvej 9
    DK - 2100 Copenhagen Ø
    +45 3545 3545
    rigshospitalet@rh.regionh.dk

To know if Evasan will cover your claim you have to send us your policy, visa with entry date, medical report and invoices.

سلام اگه بخواهیم بعد ورود از کپنهاگ به ادنسه بریم ( باتوجه به داشتن چمدان و بار ) چه راهی را پیشنهاد میکنید تا هزینه کمتری داشته باشه؟ ایا از اینجا میشه قطار رزرو کرد؟ ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)