صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 129

موضوع: هزینه زندگی در دانمارک

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام اگه بخواهیم بعد ورود از کپنهاگ به ادنسه بریم ( باتوجه به داشتن چمدان و بار ) چه راهی را پیشنهاد میکنید تا هزینه کمتری داشته باشه؟ ایا از اینجا میشه قطار رزرو کرد؟ ممنونم
    رزرو نمیخواد 1 ساعت به 1 ساعت قطار داره فاصله اش هم 1.5 ساعت بیشتر نیست. از همون فرودگاه قطار رو میخرید

با سلام
    میشه بگین با حقوق ماهی 40000 کروم 2 نفر میتونن زندگی خوبی داشته باشن یا نه؟ و اگه کسی بیاد اونجا واسه پست دکترا ، میتونه واسه اقامت اپلی کنه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin62439 نمایش پست ها
    با سلام
    میشه بگین با حقوق ماهی 40000 کروم 2 نفر میتونن زندگی خوبی داشته باشن یا نه؟ و اگه کسی بیاد اونجا واسه پست دکترا ، میتونه واسه اقامت اپلی کنه یا نه؟
    سلام،

40000 کرون ، قبل از مالیات یا بعد از پرداخت مالیات ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام اگه بخواهیم بعد ورود از کپنهاگ به ادنسه بریم ( باتوجه به داشتن چمدان و بار ) چه راهی را پیشنهاد میکنید تا هزینه کمتری داشته باشه؟ ایا از اینجا میشه قطار رزرو کرد؟ ممنونم
    همونجا در قسمت انتهای فرودگاه ، قطار سوار شوید و فکر میکنم حدوداً بعد از 1.5 ساعت برسید به ادنسه.

سلام.
    فکر میکنم بعد از پرداخت مالیات. نمیدونم حقوقی که میگن واسه پست دکترا با مالیات هست یا بدونش.میشه بگین در هر 2 حالت چطوره؟. در شهر آرهووس.
    نقل قول نوشته اصلی توسط RezaDanmark نمایش پست ها
    سلام،

40000 کرون ، قبل از مالیات یا بعد از پرداخت مالیات ؟!
    ویرایش توسط shirin62439 : April 1st, 2014 در ساعت 02:26 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin62439 نمایش پست ها
    سلام.
    فکر میکنم بعد از پرداخت مالیات. نمیدونم حقوقی که میگن واسه پست دکترا با مالیات هست یا بدونش.میشه بگین در هر 2 حالت چطوره؟. در شهر آرهووس.
    بله این حقوق پس قبل از مالیات هست، و برای زندگی برای 2 نفر بسیار بسیار کافی هست. الان اینجا مهندس با سابقه 5 سال، مبلغ 40000 تا نمیگیره. این پولو به هیج دانشجویی تو دنیا نمیدن، الا کشورهای اسکاندیناوی.

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

سلام دوستان ... من با یه استاد برای یه پوزیشن دکتری در دانشگاه آرهوس تقریبا به توافق رسیدم و گفته اگه پذیرش بگیری حدود 28000 کرون ماهانه بهت فاند میدن که البته قبل از کسر مالیات هست ... میخواستم ببینیم چقدر ازش مالیات کسر میشه و آیا برای هزینه زندگی دو نفر کفایت میکنه؟ میشه سیستم مالیات رو هم یه توضیحی بدین چطوره؟ ممنون از دوستان
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... من با یه استاد برای یه پوزیشن دکتری در دانشگاه آرهوس تقریبا به توافق رسیدم و گفته اگه پذیرش بگیری حدود 28000 کرون ماهانه بهت فاند میدن که البته قبل از کسر مالیات هست ... میخواستم ببینیم چقدر ازش مالیات کسر میشه و آیا برای هزینه زندگی دو نفر کفایت میکنه؟ میشه سیستم مالیات رو هم یه توضیحی بدین چطوره؟ ممنون از دوستان
    عموماً تو نامه پذیرش و قراردادی که براتون ارسال میشه مقدار دقیق مالیات، بیمه و سهم حقوق بازنشستگی ذکر میشه
    دومرتبه بیمه و مالیات کم میشه از حقوق

اول: 8% از کل حقوق کم میشه
    دوم: از مقدار باقیمونده حقوق (92%)، در صورتیکه مجرد باشین 5000 و اگر متاهل باشید 9000 کرون معاف از مالیات هستش (به عنوان هزینه زندگی) و به مابقی حقوقتون 38% مالیات می خوره.

علاوه بر مالیات، سهم حقوق بازنشستگی هم هست که حداقل 3500 کرون هستش در ماه. البته می تونید درخواست بدین که حقوق بازنشستگی از حقوق ماهیانه کم نشه.

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط SA33D نمایش پست ها
    عموماً تو نامه پذیرش و قراردادی که براتون ارسال میشه مقدار دقیق مالیات، بیمه و سهم حقوق بازنشستگی ذکر میشه
    دومرتبه بیمه و مالیات کم میشه از حقوق

اول: 8% از کل حقوق کم میشه
    دوم: از مقدار باقیمونده حقوق (92%)، در صورتیکه مجرد باشین 5000 و اگر متاهل باشید 9000 کرون معاف از مالیات هستش (به عنوان هزینه زندگی) و به مابقی حقوقتون 38% مالیات می خوره.

علاوه بر مالیات، سهم حقوق بازنشستگی هم هست که حداقل 3500 کرون هستش در ماه. البته می تونید درخواست بدین که حقوق بازنشستگی از حقوق ماهیانه کم نشه.
    مرسی دوست خوبم بابت جوابت ... من حساب کردم بعد کسر مالیاتهایی که گفتین حدود 19200 کرون ماهانه میمونه، البته بدون در نظر گرفتن حقوق بازنشستگی ... چون من متاهلم، هزینه برای دونفر حدودا چقدر میشه (یه هزینه میانگین)؟ و چقدر میشه پس انداز کرد؟ بازم ممنون بابت اطلاعاتتون
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    مرسی دوست خوبم بابت جوابت ... من حساب کردم بعد کسر مالیاتهایی که گفتین حدود 19200 کرون ماهانه میمونه، البته بدون در نظر گرفتن حقوق بازنشستگی ... چون من متاهلم، هزینه برای دونفر حدودا چقدر میشه (یه هزینه میانگین)؟ و چقدر میشه پس انداز کرد؟ بازم ممنون بابت اطلاعاتتون
    میشه گفت میانگین هزینه زندگی (شامل هزینه خورد و خوراک، اجاره مسکن، حمل و نقل عمومی و هزینه های پایه مثل موبایل و لایسنس تلویزیون) برای افراد متاهل بدون فرزند در حدود 11000 - 13000 کرون هستش.
    این مبلغ برای حالتیه که شما اصطلاحاً زندگی دانشجویی پیشه کنید و هزینه های جانبی کنترل شده ای داشته باشید.

این سایت هم می تونه مفید باشه :

http://www.numbeo.com/cost-of-living...ark&city=Arhus

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)