صفحه 24 از 27 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 261

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

سلام به همه
    من لیسانس حسابداری هستم . ّّFinancial Controller که توی Positive list هست . ذکر نشده که لیسانس در چه زمینه ای باید داشته باشی. کسی میتونه راهنمایی کنه که من میتونم 30 امتیاز و بگیرم ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_migrant نمایش پست ها
    سلام به شما
    ازونجایی که مدرک موقت قابل ترجمه نیست بنابراین از نظر سازمان امور کار و استخدام دانمارک نمیتونه معتبر باشه. دیگه تصمیم گیری بابت اینکه چطور اقدام کنید به عجله شما و تایمی که مدرک ارشدتون صادر میشه و بدستتون میرسه بستگی داره.
    موفق باشید

مدرک موقت اگر مهر وزارت علوم داشته باشه قابل ترجمه است و مهر دادگستری هم میخوره. من گرفتم!!!

Junior Member

یه سوال:

Below follows an overview of all job titles on the Positive List as per 1 July 2015, divided into professional fields. The required education should be in a relevant area

Engineering

Mechanical engineer
    Requirement: Professional Bachelor's degree

Building engineer

Energy engineer

من رشته کارشناسیم مهندسی تاسیسات حرارتی و برودی هست و عنوان مهندسی مکانیک ذکر نشده ولی مدرک ارشدم مهندسی مکانیک تبدیل انرژی هست.
    آیا جزو لیست مشاغل حساب میشه؟
    یعنی حتما باید عنوان مهندسی مکانیک تو مدرک کارشناسی باشه یا زیر شاخه هاش هم حساب میشن؟

Junior Member

با سلام يكى از دوستان وقت سفارت داره و نميتونه از دانشگاه ازاد تاييديه تحصيلى بگيره ميشه راهنمايى كنيد ممنون

Junior Member

سلام.
    من تاریخ 16 شهریور 94 وقت سفارت داشتم. منم مثل شما این تاییدی رو نداشتم. داخل GR1 داخل قسمت کامنت نوشتم که دانشگاه نداده ولی با این وجود تایید دادگستری و وزارت خارجه ایران رو داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط me11700 نمایش پست ها
    1) در مورد تافل چیزی نمیدوم چون خودم آلتس داشت. دوستان با تجربه نظر بدند
    2)ترجمه شناسنامه از من نخواست فقط اصل و کپی رنگی صفحه اول و دوم روی یک ورق آچهار جداگانه
    3) تمامی ترجمه ها باید مهر دادگستری و وزارت خارجه رو داشته باشند
    من چون شناسنامم توضیحات داشت لازم بود ترجمه شناسنامه هم بدم ولی خانم مغروری گفت که بعدا بیارم . واسه احتیاط همرام بود و تقدیم کردم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج ارزیابی مدرک تحصیلی برای متقاضیان گرین کارت دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط advil نمایش پست ها
    خیر ..معماری
    من که عمران بودم و اقدام کردم. چون با 2 تا سایت که انلاین ارزیابی کردم گفتن که امتیاز پازیتیو رو میارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_migrant نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من توی سایت یکی از وکلای مهاجرتی خوندم که نوشته بود فقط با ارشد و دکترا میشه برای دانمارک افدام کرد و چندین نفر که مدرک لیسانس داشتن و پرسیده بودن گفته بود نمیشه. حالا سوال بنده اینه :
    آیا بخاطر بحث پازتیو لیست میگن که بالیسانس نمیشه؟
    آیا واقعا امتیاز پازتیو لیستو به ماها که مدارک ایرانی داریم نمیدن؟لطفا دوستانی که تجربه دارن اطلاع رسانی کنن. من برق قدرت خوندم (لیسانس) آیا با کسی برخورد کردید که بتونه امتیاز پازتیو رو بگیره؟
    موفق باشید
    من چون رشتم عمران بود و به احتمال زیاد تو پازیتیو لیست هست building engineer با مدرک لیسانسم اقدام کردم ولی نمره زبان و کامل میارم IELTS : 6.5

Junior Member

سلان دوستان من مدرک MBA از مالزی دارم و آیلتس جنرال 6 دارم رشته من متوجه نشدم که در پوزیتیو لیست هست می خواستم بدونم آیا نیاز هست که مدرک تحصیلی مالزی رو مورد تأیید ایران قرار بدم یا باید با همون مدرک مالزی میشه اقدام کرد لطفا راهنمایی کنید من رو

سلام . مدرک زبان برای مدارک academic هست یا general؟
    و آیا کسی از شرایط کاری در رشته اقتصاد کشاورزی اطلاع داره؟
    ممنون از راهنمایی های شما

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)