صفحه 11 از 27 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 261

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

ضمنا میخواستم بدونم رشته هایی که نیاز به authorization دارن معمولا تو ایران امتیاز positive list را کسب میکنند یا خیر . باتشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

با سلام خدمت دوستان
    من فوق لیسانس اتوماسیون و ابزار دقیق در صنایع نفت دارم که مباحث درسی برق- کنترل و بخشی از دروس مربوط به رشته نفت بوده لیسانسم هم برق -قدرته با این اوصاف این رشته با توجه به لیست جزو صنایع نفت و گازه یا برق-الکترونیک ؟
    با تشکر از دوستانی که وقت گرانمایشون رو صرف میکنن

سلام بر دوستان

آیا مدارک تحصیلی باید به تأیید وزرات دادگستری و وزارت خارجه برسند؟

سلام. با توجه به تغییر عناوین شغلی در پازیتیو لیست در اول جولای ، مبنای دریافت امتیاز از پازیتیو لیست(شامل شدن) روز تقاضا برای مصاحبه هست یا روز تحویل مدارک؟
    تاریخ ارسال مدارک: 17 آپریل 2011

تاریخ فایل نامبر: 28 جولای 2011 /تاریخ نامه انتظار:به همین زودی/تاریخ مصاحبه: به همین زودی رشته 0 امتیازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط khashayarsha نمایش پست ها
    سلام. با توجه به تغییر عناوین شغلی در پازیتیو لیست در اول جولای ، مبنای دریافت امتیاز از پازیتیو لیست(شامل شدن) روز تقاضا برای مصاحبه هست یا روز تحویل مدارک؟
    مبنای تصمیم گیری تاریخ تحویل مدارک به سفارت هست. چون زمانی که شما تقاضا کردی هیچجا ثبت نمی شه ولی روزی که مدارک رو تحویل سفارت می دید بلافاصله برای اداره کار اونجا ارسال می شه و تاریخش ثبت می شه.

Junior Member

پیش فرض ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

سلام دوستان
    من كارشناسي ارشد مديريت بازرگاني دارم و سابقه كاري ٣ ساله هم در همين زمينه دارم. من امتياز پوزتيو ليست رو ميگيرم؟
    اين آيتم با شرايط من جور هست؟ :
    Business controller
    Requirement: At least three years' education at university level or business school level

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.
    من داخل پستها به موردی برخوردم که یکی از دوستان مدرک سه ساله فوق لیسانس اش از مالزی معادل یک سال تحصیل در نظر گرفته شده است (توسط وزارت مربوطه در دانمارک). من لیسانس ناپسوسته عمران-فوق سازه از شریف- دکتری سازه از مالزی دارم. میخواستم بدونم کسی از دوستان اطلاع دارند که1- دکتری مهندسی از کشور مالزی چگونه ارزیابی می شود؟ 2- مورد دیگه اینکه کشور مالزی جزو لیست کشورهایی نیست که مدرکشان نیاز به اسسمنت دارد. این یعنی اینکه مدرک مالزی را بدون ارزیابی می پذیرند؟ 3- سوال آخر اینکه با توجه به اکسپایر شدن مدرک آیلتس ام ارائه گواهی از دانشگاه دال بر تحصیل به زبان انگلیسی کافیست؟
    ممنون از اطلاع رسانی و پاسخ های خوبتان.

Junior Member

با عرض سلام
    1-من فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه قبرس به زبان انگلیسی هستم و نامه ای از دانشگاه دارم که نشون میده من درسم رو به زبان انگلیسی خوندم، با این شرایط من نمره زبان رو میگیرم؟!
    2-من سه سال سابقه کار بدون بیمه دارم که مربوط به سال 2008تا 2011 میباشد و الان که سال 2014 هستیم میتونم از این سابقه کار استفاده کنم؟

میخوبستم بدونم که این building engineer که توی positive list هست همون مهندسی عمرانه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parvizmonsef نمایش پست ها
    ضمنا میخواستم بدونم رشته هایی که نیاز به authorization دارن معمولا تو ایران امتیاز positive list را کسب میکنند یا خیر . باتشکر
    منظور از رشته هایی که نیاز به authorization دارن چیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)