صفحه 14 از 27 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 261

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

شما اصل تمام مدارکتون رو احتیاج دارید ، ولی الان وقت بگیرید باز چند ماهی زمان دارید تا وقت سفارت ممکنه بتونید اصل مدرک رو تا اون موقع بگیرید . به نظرم شما وقتت رو بگیر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

با سلام

من فوق لیسانس هوش مصنوعی دارم . این رشته زیر رشته مهندسی IT هست . توی پوزیتیو لیست نوشته مهندس IT می خواستم بدونم ایا به نظر شما رشته من جز پوزیتیو هست یا نه

Junior Member

سلام تا جاییکه تجربه مشابه نشون داده این رشته ها جزو IT محسوب میشن.

Junior Member

سلام دوستان ایشالا که خوب باشید....من متاسفانه ریجکت شدم، علت ریجکت شدنم این بود که می گفتن شما تو پازیتیو نیستم..... لیسانس مهندسی برق مخابرات ارشدم مهندسی برق الکترونیک... همچنین تو نامه سابقه کارم نوشته بود الکتریکال اینجیتیر و به گرایش هیچ اشاره ای نشده.... البته تابستون نامه هییرینگ برام امد و به همین موضوع گیر داده بودن و من توضیح داده بودم در مورد واحد های پاس شدم و مقالات IEEE که داشتم ولی گویا کارساز نشد کسی می دونه من چظوری قانعشون کنم که مهندس برق م.... سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات

پیرو پست بالایی ، مگه تو لیست پازیتیو اشاره نشده به الکتریکال انجنیر ؟؟ طبیعتا همه ی شاخه های برق (مخابرت ، کنترل ، لکترونیک و قدرت) رو در بر میگره دیگه ؟
    آیا دلیل رد شدن آقای هادی این بوده که گرایشش قدرت نبوده؟ یعنی گرایش های دیگه تو لیست پازیتیو نیستن؟!!!
    این مسالرو از کسی میشه پرسید تو سفارت با ایمیل؟

سلام رشته مخابرات جز زیر مجموعه های IT محسوب میشه و در حال حاضر در پوزتیو لیست نیستIT & Telecommunicationدر دانشگاه های دانمارک هم که در لیست رشته ها توجه کنید این تقسیم بندی وجود داره منظور از مهندس برق، در ادبیات دانمارک گرایش قدرت و کنترل می باشد

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

رشته من تا قبل ژانويه در پوزيتيو ليست بود ولي الان نيست آيا سابقه داشته رشته اي بردارند بعد دوباره تو ليست قرار بدهند يعني چقدر احتمال داره تو ليست جولاي دوباره باشه ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

پوزیتیو لیست ژانویه 2015 اعلام شده است. برای دیدن لیست به لینک زیر مراجعه شود.
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...t_overview.htm

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    رشته من تا قبل ژانويه در پوزيتيو ليست بود ولي الان نيست آيا سابقه داشته رشته اي بردارند بعد دوباره تو ليست قرار بدهند يعني چقدر احتمال داره تو ليست جولاي دوباره باشه ؟
    بله. ممکنه. ولی نمیشه درصد گفت. بین صفر تا 100 درصد!

با سلام

به نظر شما مهندسی استخراج معدن جز گرایش های Energy engineer می شه که از اول ژانویه وارد پوزیتیو لیست شده !؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)