صفحه 18 از 27 نخستنخست ... 89101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 261

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

نقل قول نوشته اصلی توسط emad86_20011 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یک سال فوق الیسانس خوندم و انصراف دادم. آیا امتیازی بهش تعلق میگیره؟ ۵۰ امتیاز رو میتونم بدست بیارم؟
    شما بابت فوق مدرکی ندارید که امتیازی بهش تعلق بگیره. فوق یکساله که 50 امتیاز بهش تعلق میگیره مربوط به بعضی دوره های یکساله به عنوان مثال MBA یکساله هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

نقل قول نوشته اصلی توسط emad86_20011 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یک سال فوق الیسانس خوندم و انصراف دادم. آیا امتیازی بهش تعلق میگیره؟ ۵۰ امتیاز رو میتونم بدست بیارم؟
    شما بابت فوق مدرکی ندارید که امتیازی بهش تعلق بگیره. فوق یکساله که 50 امتیاز بهش تعلق میگیره مربوط به بعضی دوره های یکساله به عنوان مثال MBA یکساله هست.

Junior Member

چه قدر خوب که قبول . آیا مهمه که تاکیدم روی کامپیوتر باشه یا سخت افزار؟ یا اصلا چیزی نگم فقط مدرکامو بفرستم؟چون دارو ترجمه برام به اشتباه computer engineering-software ترجمه کرده .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lostmoons نمایش پست ها
    چه قدر خوب که قبول . آیا مهمه که تاکیدم روی کامپیوتر باشه یا سخت افزار؟ یا اصلا چیزی نگم فقط مدرکامو بفرستم؟چون دارو ترجمه برام به اشتباه computer engineering-software ترجمه کرده .
    دوست عزیز من بابت اشتباه دارالترجمه نمیتونم نظری بدم بهتره فرصت که دارید بدید اصلاحش کنن چون به هر صورت شما این مدارک رو باخودتون به دانمارک میبرید و قراره اونجا با رشتتون کار کنید که سخت افزار خوندید. به علاوه ریز نمرات شما هم چک میشه که قطعا با رشته نرم افزار، واحدهای درسی شما فرق داره و احتمال زیادی داره به مشکل در روند ارزیابی برخورد کنید . اما بابت رشته شما باید بگم توی لیست نوشته IT و توی رشته ما نوشته شده نرم افزار اما بهر حال پوزتیو لیست حساب شده که من فکر میکنم راجع به رشته شما هم باید همینطور باشه.اینکه میگید چیزی بگید یا نگید رو متوجه نمیشم در واقع شما با کسی صحبتی ندارید که بخواید چیزی بگید فقط مدارک شما چک میشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT E-Commerce

نقل قول نوشته اصلی توسط atra3 نمایش پست ها
    نامه تاییدیه مدرک تحصیلی نامه ای هست که بخش بین الملل دانشگاهها صادر میکنن و توی اون نامه مدرک خودشون رو تایید میکنن. معمولا بخش بین الملل دانشگاه میدونه چی بنویسه . متنشم این هست که فلانی دانشجوی این دانشگاه بوده و این مدرک و گرفته و معتبر هست.
    از راهنمايي شما متشكرم
    من با دانشگاهم تماس گرفتم، گفتن كه همچين نامه اي نميدن و سيستم بر اساس استعلامه، يعني اگه قراره مدرك تاييد بشه بايد نامه از سفارت براي اونا ارسال بشه و دانشگاه در پاسخ تاييديه بفرسته
    يكي از دوستان هم ميگفت كه در فرم GR1 كافيه كه بنويسيم دانشگاه همچين مدركي رو به ما نداده

كسي ميدونه اين جچوري بنويسيم بهتره؟ يعني تو توضيحات به زبان انگليسي چي بنويسيم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atra3 نمایش پست ها
    سلام رشته من که نرم افزار بود جز پوزتیو لیست حساب شد . من فکر میکنم رشته شما هم باید جز پوزتیو لیست باشه . طبق قوانین 2015 شما نیاز به سابقه کار نداری ، ولی برای کار پیدا کردن در دانمارک که بسیار رقابتی می باشد بدون سابقه کار حرفه ای تقریبا کسی نمیتونه کار تخصصی پیدا کنه.
    سلام دوست عزیز
    رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد من مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار است. طبق گفته شما این رشته را هم جز Positive List حساب کردند. شما چه تاریخی اقدام کردید؟ منظور اینکه قبل از تغییر قوانین امتیازبندی جدید از ابتدای سال 2015 یا با قوانین جدید.
    ضمنا خودتون اقدام کردید یا از مشاور کمک گرفتید؟ اگر از مشاور کمک گرفتید ممنون میشم اگه لطف کنید و شماره یا آدرسی از ایشان قرار دهید. من با چند مشاور که تماس گرفتم، پاسخ ها متفاوت بود. برخی معتقد بودند رشته من در لیست مثبت قرار دارد و برخی می گفتند خیر!

با تشکر فراوان

Junior Member

با سلام
    دوستان یک سوال دارم البته در فروم نحوه پر کردن فرم GR1 خیلی از دوستان پرسیده بودن ولی پاسخی داده نشده بود و با توجه به آرشیو شدن اون فروم بنده اینجا می پرسم مجدد. ممنون می شم دوستانی که شرایط مشابه دارن پاسخ بدن. کارشناسی بنده ناپیوسته بوده حالا سوال اینجاست که :
    1- عنوان رشته رو بزنم karshenashi mechanic یا karshenasi napeyvaste mechanic
    2- طول مدت تحصیل رو 2 سال بزنم یا 4 سال (برای کارشناسی)(در قسمت Nominal)
    3- مدت انجام تز و چی بزنم (در قسمت Nominal)
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

سلام دوستان
    من توی سایت یکی از وکلای مهاجرتی خوندم که نوشته بود فقط با ارشد و دکترا میشه برای دانمارک افدام کرد و چندین نفر که مدرک لیسانس داشتن و پرسیده بودن گفته بود نمیشه. حالا سوال بنده اینه :
    آیا بخاطر بحث پازتیو لیست میگن که بالیسانس نمیشه؟
    آیا واقعا امتیاز پازتیو لیستو به ماها که مدارک ایرانی داریم نمیدن؟لطفا دوستانی که تجربه دارن اطلاع رسانی کنن. من برق قدرت خوندم (لیسانس) آیا با کسی برخورد کردید که بتونه امتیاز پازتیو رو بگیره؟
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    structure engineer

با سلام-ببینید با لیسانس هم میشه بشرطی که امتیازات شما کامل شه-باید ایلتس 6.5 به بالا شید

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1975 نمایش پست ها
    با سلام-ببینید با لیسانس هم میشه بشرطی که امتیازات شما کامل شه-باید ایلتس 6.5 به بالا شید
    سلام دوست عزیز
    من آیلتس اورال 6.5 دارم. فقط سوال من اینه که آیا امتیاز پازتیو لیست به مدارک ایران تعلق میگیره؟شما با کسی برخورد کردید که با مدرک لیسانس و با احتساب امتیاز پازتیو لیست حد نصاب رو کسب کرده باشه؟
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)