صفحه 7 از 27 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 261

موضوع: ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

سلام. من مدرکم (MPhil) در مهندسی عمران رو از انگلستان گرفتم. کسی از دوستان می دونه این بحث تایید دانشگاه برای من چی میشه؟؟ ظاهرا لازمه برای گرین کارت دانشگاه با یک نامه مدرک خودش رو تایید کنه!!
    من چند وقتی هست برگشتم به ایران ودسترسی به دانشگاهم ندارم.در ضمن نمیدونم بهشون چی بگم چون اونا معمولا همچین نامه ای نمیدن.

از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم . با تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدرک تحصیلی و کاری برای متقاضیان و مطابقت آنها با پوزیتیو لیست

با سلام و تشکر
    من فوق لیسانس مهندسی صنایع دارم. ایا production engineer در positive list همون مهندسی صنایع هستش؟

Junior Member mahdigh13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس علوم کامپیوتر باهنر کرمان - ارشد شبکه آزاد قزوین

سلام. من لیسانس علوم کامپیوتر و فوق لیسانس مهندسی آی تی دارم. امتیاز مدرک من چطوری محاسبه میشه؟آیا جزو پوزتیو لیست هست؟؟؟ ممنون اگه راهنمایی بکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Tarbiat Modares

با سلام
    من یک سوال داشتم و متشکر می شم که دوستانی که تجربه قبلی دارند جواب این سوال رو بدن. من مدرک کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق از دانشگاه سراسری دارم اما مدرک کارشناسی من ناپیوسته (کاردانی + کارشناسی ناپیوسته) است، می خواستم بدونم که من 60 امتیاز کامل رو می گیرم یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط edmond21733 نمایش پست ها
    با سلام
    من یک سوال داشتم و متشکر می شم که دوستانی که تجربه قبلی دارند جواب این سوال رو بدن. من مدرک کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق از دانشگاه سراسری دارم اما مدرک کارشناسی من ناپیوسته (کاردانی + کارشناسی ناپیوسته) است، می خواستم بدونم که من 60 امتیاز کامل رو می گیرم یا نه؟
    سلام
    60 امتیاز رو که میگیرید چرا نگیرید؟ + رشته رو هم شاید بگیرید
    من سوال خودم رو زنگ زدم از سفارت دانمارک تو دانمارک پرسیدم برای رشته خودم (کارشناسی عمران آب و ارشد سازه)
    1-در مورد + رشته گفت بستگی به ریز نمراتتون داره
    باید با لیست اونا تطابق داشته باشه برای + سابقه هم گفت برای کار مرتبط با رشته محاسبه میشه
    2-با توجه به همزمانی تحصیل ارشد من در 5 سال آخر سابقه کار هم گفت نامه از شرکت با قید تمام وقت (44 ساعت در هفته)، حقوق ماهیانه و سمت بیارم سابقه حساب میشه و مشکلی نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdigh13 نمایش پست ها
    سلام. من لیسانس علوم کامپیوتر و فوق لیسانس مهندسی آی تی دارم. امتیاز مدرک من چطوری محاسبه میشه؟آیا جزو پوزتیو لیست هست؟؟؟ ممنون اگه راهنمایی بکنید.
    بستگی به ریز نمراتتون داره

Junior Member

دوستان کسی تجربه داره که مدرک رشته داروسازی از ایران چطور ارزیابی می شود؟ امتیاز پوزتیو را می گیرد یا نه؟

دوستان سلام
    در صورت امکان در مورد ضروری بودن نامه دانشگاه برای مدرک تحصیلی(اشاره شده در نامه G1) وقت سفارت اعلام نظر فرمایید. درضمن این نامه هم برای لیسانس باید باشد و هم برای ارشد؟ یا فقط ارشد کافیست؟
    با تشکر

Junior Member

با سلام
    من مدرك اصليم رو هنوز نگرفتم
    مي خواستم بدونم آيا با مدرك موقت مي تونم اقدام كنم ؟
    در ضمن زنگ زدم سفارت پرسيدم گفتن ريسكش با خودتونه، وقت سفارت گرفتم يك سري مدارك نوشته ولي توش ننوشته ترجمه مدرك اصلي!
    كسي اصلا تجربه اقدام با مدرك موقت رو داره؟
    مرسي از همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط bachche نمایش پست ها
    با سلام
    من مدرك اصليم رو هنوز نگرفتم
    مي خواستم بدونم آيا با مدرك موقت مي تونم اقدام كنم ؟
    در ضمن زنگ زدم سفارت پرسيدم گفتن ريسكش با خودتونه، وقت سفارت گرفتم يك سري مدارك نوشته ولي توش ننوشته ترجمه مدرك اصلي!
    كسي اصلا تجربه اقدام با مدرك موقت رو داره؟
    مرسي از همه دوستان
    اصل دانشنامه لازمه.
    اونها مدارک اضافی هست که خود سفارت میخواد لیست مدارک را از فرم جی ار وان میتونید ببینید .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)