صفحه 23 از 117 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIC, Electrical Eng,PhD

پیش فرض پاسخ : تهیه Bank Statement

Is it ok to send a bank statement which shows the amount in Rials to a college for issuance of I – 20 or it has to show in Dollars?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIC, Electrical Eng,PhD

نقل قول نوشته اصلی توسط ruh_e_azad نمایش پست ها
    من تا به حال نشنیدم که بانکی بدون حساب کافی از طریق دیگه ای (سند و ... ) رسید بده . البته من نشنیدم ( از بخش حسابداری شرکتمون هم برای شما سوال کردم . گفتند برای سند باید کارشناس دادگستری بیاد و اون ارزش گذاری کنه و مدرک اون رو ترجمه کنی که البته بعید می دونم این مد نظرتون باشه )
    Is it ok to send a bank statement which shows the amount in Rials to a college for issuance of I – 20 or it has to show in Dollars?

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

وقتی حساب شما ریالی باشه بدیهیه صورت حسابش هم ریالیه. فقط بعضی از بانک ها در انتهای BS مبلغ حساب رو بصورت دلاری میارن. بعضی دیگه هم فقط میزان برابری دلار و ریال رو در روز صدور BS می نویسن. فقط کافیه ازشون بخواین تا یکی از روش های بالا رو که روتینشون هست اعمال کنند.
    در نهایت اگر هم مقدور نشد خب بابا خرجش یه ایمیله. ازشون بپرسید قبول می کنند یا نه.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIC, Electrical Eng,PhD

Bank statement من تاريخش 22 آگوست است و 120,000$ نشون ميده. من 25% RA هستم و دانشگاه ازم BS 8000$خواسته براي صدور I-20. فكركنم مصاحبه من بيفته براي اكتبر (پذيرش براي بهار 2010 دارم). در ضمن اين BS رو فارسي گرفتم و بردم دارالترجمه. مشكلي نداره ؟‌قبول مي كنند؟

BS رو باید همراه با APPLICATION FORM برای دانشگاه بفرستم یا اینکه بعد از گرفتن پذیرش برای صدور I-20 خودشون می گن که BS رو بفرستید؟
    بعد اینکه BS به اندازه هزینه های سال اول کافیه ( برای بدون فاندها) یا باید به اندازه کل دوران تحصیل تو حسابم پول داشته باشم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2010 نمایش پست ها
    BS رو باید همراه با APPLICATION FORM برای دانشگاه بفرستم یا اینکه بعد از گرفتن پذیرش برای صدور I-20 خودشون می گن که BS رو بفرستید؟
    بعد اینکه BS به اندازه هزینه های سال اول کافیه ( برای بدون فاندها) یا باید به اندازه کل دوران تحصیل تو حسابم پول داشته باشم؟
    معمولا اول شما پذیرش می گیرید از دانشگاه و بعد از اینکه نوع و مقدار کمک هزینه شما مشخص شد بخش دانشجویان خارجی به شما اعلام میکند به چه میزان BS نیاز دارید. معمولا درخواست این BSها بر اساس هزینه های یکسال شما انجام می پذیرد. (توجه داشته باشید تلقی دانشگاه و سفارت ازمیزان پول شما در BS متفاوت است)
    البته بعضی از دانشکاهها مشخصا حین پروسه پذیرش از شما BS می خواهند. در این مورد مستقیما از مسئول پذیرش دانشگاهتون سوال بفرمایید.

Junior Member

Question پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

سلام
    اگر کسی بخواهد برای اثبات تامین مالی خودش داشتن یک سند خانه را معرفی کنه راههای انجام این مورد را مرحله به مرحله و با دقت اگر ممکنه معرفی کنید؟
    And this is my email: pfah_np@yahoo.com

پیش فرض Bank statement + letter of agreement

زمانی که پول در حساب خود دانشجو نباشد و کسی او را ساپورت کند دانشگاه یک نامه می خواهد به نام letter of agreement که در آن شخص حامی باید تعهد دهد که او را ساپورت می کند.
    حالا اگر دانشگاه بک نامه کلی بخواد که هیچ وگرنه اگر بخواد مبلغ مشخصی رو اعلام کند باید مالیتش را به دولت بپردازید مثلا من 26 میلیون توی BS دارم و باید 200 هزار تومان مالیات بدم.

می خوام ببینم کس دیگری با این مقوله برخورد داشته؟

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : Bank statement + letter of agreement

نقل قول نوشته اصلی توسط observer نمایش پست ها
    زمانی که پول در حساب خود دانشجو نباشد و کسی او را ساپورت کند دانشگاه یک نامه می خواهد به نام letter of agreement که در آن شخص حامی باید تعهد دهد که او را ساپورت می کند.
    حالا اگر دانشگاه بک نامه کلی بخواد که هیچ وگرنه اگر بخواد مبلغ مشخصی رو اعلام کند باید مالیتش را به دولت بپردازید مثلا من 26 میلیون توی BS دارم و باید 200 هزار تومان مالیات بدم.

می خوام ببینم کس دیگری با این مقوله برخورد داشته؟
    من درست متوجه نشدم. کی ازتون می خواد مالیات پول توی حسابتونو بپردازین؟ دانشگاه فقط می خواد مطمئن بشه شما یا ساپورت کننده شما مبلغ مورد نظر را برای تامین مخارجتان دارید. همین. پرداخت یا عدم پرداخت مالیات مربوط به قوانین داخلی کشوری است که شما در آن حساب دارید. من چندین بار BS گرفتم و هیچگاه در مورد مالیات آن سوالی نشد. اصولا در ایران به پول در حساب شما مالیات تعلق نمی گیرد. کشور دیگری رو هم من تا حالا نشنیدم

پیش فرض پاسخ : Bank statement + letter of agreement

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali نمایش پست ها
    من درست متوجه نشدم. کی ازتون می خواد مالیات پول توی حسابتونو بپردازین؟ دانشگاه فقط می خواد مطمئن بشه شما یا ساپورت کننده شما مبلغ مورد نظر را برای تامین مخارجتان دارید. همین. پرداخت یا عدم پرداخت مالیات مربوط به قوانین داخلی کشوری است که شما در آن حساب دارید. من چندین بار BS گرفتم و هیچگاه در مورد مالیات آن سوالی نشد. اصولا در ایران به پول در حساب شما مالیات تعلق نمی گیرد. کشور دیگری رو هم من تا حالا نشنیدم
    ببینید خود دانشگاه اسلو می خواد شما توی نامه تعهد اسپانسر به مبلغ 87000 که برای یک سال تحصیل هست اشاره کنید. دفترخانه می گه اگر اشاره کنید باید مالیات واریز کنید. دانشگاه اصرار داره که اشاره کنید پس مجبورید پرداخت کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)