صفحه 1 از 111 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member

پیش فرض سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]Asman: دوستان دقت کنید این تاپیک در قسمت گرفتن پذیرش از دانشگاهها ایجاد شده و تنها به سوالات مرتبط با bank statement به عنوان یکی از مدارک مورد نیاز برای گرفتن پذیرش اختصاص دارد. لذا سوالات خود در رابطه با BS برای سفارت و امثال آن را در تاپیک های مرتبط مطرح نمایید در غیر این صورت سوال شما متاسفانه حذف خواهد شد.
    [/size][/size][/size]

سلام،
    بعضی از دانشگاهها به مدرکی برای اثبات توان مالی من در مورد پرداخت هزینه هام نیاز دارن تا مدارکم رو کامل به حساب بیارن. مثلاً یه Bank Statement به مبلغ 12000 یا 13000 یورو.
    من چه طور می تونم چنین مدرکی رو تهیه کنم؟ باید به این مقدار پول در بانک داشته باشم و رسید بگیرم؟ کلاً چه راههایی برای تهیه این مدرک هست؟

ممنون
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : تهیه Bank Statement

من يه سوال دارم ؟ اگه اين رسيد رو براي دانشگاه بفرستيم باز هم fund مي گيريم ؟ بعضي جاها فقط به كسايي كه نياز دارن پول مي ده

باید اون شعبه ای که پول داری یک فرم روابط خارجه بین الملل پر می کنه مبنی بر حسابت . بعد می ری شعبه بین الملل اون بانک .برای بانک ملت توی خیابان طالقانی بین ایرانشهر و فرصت ..بعد بدی ترجمه کنن .بچه ها برای افتتاح حساب بانک خصوصی را انتخاب می کردند بخاطر تحریم .من مشکلی با بانک دولتی نداشتم
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIC, Electrical Eng,PhD

Is it ok to send a bank statement which shows the amount in Rials to a college for issuance of I – 20 or it has to show in Dollars?

ApplyAbroad Veteran

این مبلغ چه مدت باید تو حسابت بمونه؟ ???
    I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

اگه ازشون (بانک) بخواین، bank statement رو به انگلیسی هم صادر می کنند.
    .Today&#39;s analysis is the tomorow&#39;s truths

Senior Member

سوال من در مورد چگونگی تهیه رسید به زبان انگلیسی نیست، می خوام بدونم بانک رسید لازم رو فقط در صورت داشتن همون مقدار پول نقد صادر می کنه یا از راه دیگه ای هم می شه چنین رسیدی تهیه کرد؟ مثل اوراق بهادار، سند یا ...؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

من تا به حال نشنیدم که بانکی بدون حساب کافی از طریق دیگه ای (سند و ... ) رسید بده . البته من نشنیدم ( از بخش حسابداری شرکتمون هم برای شما سوال کردم . گفتند برای سند باید کارشناس دادگستری بیاد و اون ارزش گذاری کنه و مدرک اون رو ترجمه کنی که البته بعید می دونم این مد نظرتون باشه )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIC, Electrical Eng,PhD

نقل قول نوشته اصلی توسط ruh_e_azad نمایش پست ها
    من تا به حال نشنیدم که بانکی بدون حساب کافی از طریق دیگه ای (سند و ... ) رسید بده . البته من نشنیدم ( از بخش حسابداری شرکتمون هم برای شما سوال کردم . گفتند برای سند باید کارشناس دادگستری بیاد و اون ارزش گذاری کنه و مدرک اون رو ترجمه کنی که البته بعید می دونم این مد نظرتون باشه )
    Is it ok to send a bank statement which shows the amount in Rials to a college for issuance of I – 20 or it has to show in Dollars?

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

وقتی حساب شما ریالی باشه بدیهیه صورت حسابش هم ریالیه. فقط بعضی از بانک ها در انتهای BS مبلغ حساب رو بصورت دلاری میارن. بعضی دیگه هم فقط میزان برابری دلار و ریال رو در روز صدور BS می نویسن. فقط کافیه ازشون بخواین تا یکی از روش های بالا رو که روتینشون هست اعمال کنند.
    در نهایت اگر هم مقدور نشد خب بابا خرجش یه ایمیله. ازشون بپرسید قبول می کنند یا نه.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)