صفحه 100 از 117 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

با عرض سلام
    قبلا عذر میخواهم شاید سوالم تکراری باشه من متاهل هستم خانم من درخواست f1 کرده با اینکه فول فانده ولی دانشگاه درخواست 7500$ bs کرده برای یک سال حالا سوال من اینکه چون خودش اینجا کارمنده از حساب خودش تو بانک ملی 10000$گواهی بگیره بهتره یا من بعنوان همسرش که میخواهم f2 بگیرم این گواهی رو بگیرم بهتره از پارسیان؟البته پدر من (پدر شوهر f1 ) هم میتونه گواهی بده.و این مبلغ کم یا زیاد نیست؟

سلام دوستان،
    خیلی خوشحالم که می بینم اینجا همه مشکلشون اینه که اگه BS بیشتر از مبلغ خواسته شده نشون بدن مشکلی پیش میاد یا نه!!
    من مشکلم دقیقا برعکسه. یعنی پول کافی ندارم. می خواستم ببینم :
    1- چه مدت پول باید توی حساب باشه تا بشه BS رو گرفت؟ و آیا امریکا هم گردش مالی می خواد؟
    2- از تاریخ صدور BS تا چه مدت معتبره واسه دانشگاه؟
    3- BS رو واسه صدور I20 دانشگاه میخواد. اینکه بعضی از دوستان از BS در مرحله مصاحبه ویزا و افسر و اینها صحبت کردن منظور چیه؟ مگه سفارت هم که میریم باید BS ببریم؟ اگه بله، چه مقدار؟ همون که واسه I20 گرفتیم کافی نیست؟
    4- و سوال آخر، با نرخ دولتی یعنی 2800 حساب کنیم یا 3400 آزاد؟
    ببخشید کمی طولانی شد. ممنون میشم هر کسی اطلاعات داره راهنماییم کنه.

ApplyAbroad Veteran
    FlirTcia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط metallurgist_r نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    خیلی خوشحالم که می بینم اینجا همه مشکلشون اینه که اگه BS بیشتر از مبلغ خواسته شده نشون بدن مشکلی پیش میاد یا نه!!
    1- چه مدت پول باید توی حساب باشه تا بشه BS رو گرفت؟ و آیا امریکا هم گردش مالی می خواد؟
    3- BS رو واسه صدور I20 دانشگاه میخواد. اینکه بعضی از دوستان از BS در مرحله مصاحبه ویزا و افسر و اینها صحبت کردن منظور چیه؟ مگه سفارت هم که میریم باید BS ببریم؟ اگه بله، چه مقدار؟ همون که واسه I20 گرفتیم کافی نیست؟
    سلام
    1- برای گرفتن BS یک روز کافیه. در نامه معمولا فقط تاریخ افتتاح حساب و مشخصاتش همراه با موجودی فعلی حساب و نرخ دلار ذکر میشه. تاجایی که بنده میدونم گردش حساب لازم نیست.
    2- فکر میکنم قوانین دانشگاهها متفاوت باشه، من 3ماه و 6 ماه شنیدم.
    3 & 4 - اگر شما فاند نداشته باشید یا فول فاند نباشید، ملزم به ارائۀ BS خواهید بود که هم باید به دانشگاه ارائه بشه و هم سفارت. اگه نامه تاریخش قدیمی نباشه میشه همون رو برای سفارت هم ارائه داد. برای دانشگاه همون قدری که ازتون خواسته با نرخ دولتی ذکر شده در نامه ارائه بدید کافیه. برای سفارت مبلغ مورد نیاز رو با نرخ دلار آزاد حساب کنید که آفیسر در روز مصاحبه بهونه ای نداشته باشه.
    به این نکته هم توجه کنید که میگن که بهتره تاریخ نامه نزدیک روز مصاحبه تون باشه.
    موفق باشید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

اگر به شغلشون اشاره کردند همه حالت هایی که گفتید ممکنه. قانون خاصی نداره و خودتون هر کردوم براتون راحت تره انتخاب کنید. 7500 خیلی نیست. البته اگر دانشگاه کسری داشته این مقدار رو شما مثلا 10000 تا بگیرید یا کمی بیشتر.

نقل قول نوشته اصلی توسط kevin999 نمایش پست ها
    با عرض سلام
    قبلا عذر میخواهم شاید سوالم تکراری باشه من متاهل هستم خانم من درخواست f1 کرده با اینکه فول فانده ولی دانشگاه درخواست 7500$ bs کرده برای یک سال حالا سوال من اینکه چون خودش اینجا کارمنده از حساب خودش تو بانک ملی 10000$گواهی بگیره بهتره یا من بعنوان همسرش که میخواهم f2 بگیرم این گواهی رو بگیرم بهتره از پارسیان؟البته پدر من (پدر شوهر f1 ) هم میتونه گواهی بده.و این مبلغ کم یا زیاد نیست؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

1- 1 روز- گردش نیاز نیست
    2- گفته میشه 3 الی 6 ماه. ما میگیم هر چی نزدکتر به مصاحبه باشه ریسکش کمتره.
    3-هم صدور I20 هم سفارت هر دو ازتون میخوان. مقداری که I-20 رو پوشش بده.
    4- بهتره آزاد حساب شه. مثلا سفارت انکارا چندین بار به دوستان گیر دادند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط metallurgist_r نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

با سلام

چند تا سوال از دوستان داشتم:

1- من حدود 10 سال هست که در یکی از ارگانهای دولتی مشغول به کار هستم. حالا این نامه BS رو باید به اسم خودم بگیرم؟
    2- اگر به اسم خودم نباشه به اسم مادرم میشه ؟
    3- مبلغ BS برای سفارت چقدر هست؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

ببخشيد دوستام دانشگاه مقصد از من خواستم كه bs رو براشون پست كنم .با توجه به مطالبي كه دوستان در سايت نوشتند امكان پست نيست؟؟؟؟؟؟؟اگه همين جور من بايد چه كار كنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

با سلام
    اگر من بخواهم كه دو تا bs بگيرم يكي براي دانشگاه و يكي براي سفارت اگر يكيش ازحساب خودم و براي سفارت از حساب مادرم باشه [يا بالعكس) إشكالي پيش مياد؟

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم اگه دوتا BS از بانک های مختلف بگیرم که جمع مبلغشون همون مقداری بشه که دانشگاه خواسته مشکلیه؟

Junior Member

سلام
    من برای فرصت مطالعاتی از یه دانشگاه آمریکا پذیرش یک ساله گرفتم . میخواستم سوال کنم که مبلغ بانک استیتمنت برای من باید چقد باشه؟ همچنین BS چه مدت اعتبار داره ؟ یعنی BS که الان میگیرم تا چه تاریخی نیاز به تجدید نداره (چون فعلا وقت سفارت و .. اکی نکردم).
    مرسی از لطفتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)