صفحه 101 از 117 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط mjaf313 نمایش پست ها
    سلام
    من برای فرصت مطالعاتی از یه دانشگاه آمریکا پذیرش یک ساله گرفتم . میخواستم سوال کنم که مبلغ بانک استیتمنت برای من باید چقد باشه؟ همچنین BS چه مدت اعتبار داره ؟ یعنی BS که الان میگیرم تا چه تاریخی نیاز به تجدید نداره (چون فعلا وقت سفارت و .. اکی نکردم).
    مرسی از لطفتون
    درباره مبلغ بانک استیتمنت برای شما اطلاعی ندارم اما اعتبار BS شش ماه است (البته هرچی به تاریخ مصاحبه نزدیکتر باشه چه بهتر!)

Junior Member

دوستان یه سوال اورژانسی پیش اومده واسم و اونم اینه که در حال حاضر واسه نرخ ارز توی سایتهای بانک ملی و پارسیان و...قیمت دلار امریکا رو هول و هوش 2800 زده و این نگرانیو ایجاد کرده که برای گرفتن BS , دلارو با نرخ 2800 حساب میکنن.(بر عکس گذشته که با نرخ 1220 حساب میکردن).
    دوستان اطلاع موثقی راجع به این فیلم جدیدی که پیاده کردن و قیمت دلار توسط بانک مرکزی اخیرا تبدیل به 2800 شده, آیا اطلاعی دارن؟
    کسی تازگیا با 1220 صورتحساب گرفته؟

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط safarkarde نمایش پست ها
    دوستان یه سوال اورژانسی پیش اومده واسم و اونم اینه که در حال حاضر واسه نرخ ارز توی سایتهای بانک ملی و پارسیان و...قیمت دلار امریکا رو هول و هوش 2800 زده و این نگرانیو ایجاد کرده که برای گرفتن BS , دلارو با نرخ 2800 حساب میکنن.(بر عکس گذشته که با نرخ 1220 حساب میکردن).
    دوستان اطلاع موثقی راجع به این فیلم جدیدی که پیاده کردن و قیمت دلار توسط بانک مرکزی اخیرا تبدیل به 2800 شده, آیا اطلاعی دارن؟
    کسی تازگیا با 1220 صورتحساب گرفته؟
    خیلی وقته دلار شده 2700- 2800!
    دلار 1220 ؟؟؟؟ یادش بخیر قدیما!!!!!!

Junior Member

ممنون از پاسخت.(یه امتیاز مثبت هم دادم بهت! )

راستی من از یه دانشگاهی پذیرش گرفته و هزینه ی یکسال زندگی به شهریه میشه 20 هزار دلار امریکا.
    یعنی اگر حدود 60 میلیون تومن توی حسابم باشه کافیه واسه سفارت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه Bank Statement

سلام یکی از دانشگاه ها از من bank statement خواسته و گفته
    "The financial verification documents you submit for this purpose should be recent, and must be valid for at least 3 months from the day they are received."
    این یعنی چی؟ یعنی تو گواهی بانک باید ذکر بشه که این مدرک تا 3 ماه معتبره؟

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : تهیه Bank Statement

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaningh نمایش پست ها
    سلام یکی از دانشگاه ها از من bank statement خواسته و گفته
    "The financial verification documents you submit for this purpose should be recent, and must be valid for at least 3 months from the day they are received."
    این یعنی چی؟ یعنی تو گواهی بانک باید ذکر بشه که این مدرک تا 3 ماه معتبره؟
    خیر، البته کمی بی مفهوم هست جمله اما قاعدتا به این معنی هست که نباید از تاریخ صدورش بیشتر از 3 ماه گذشته باشه، در اونصورت فاقد اعتبار هست.
    تاریخ صدور Bank Statement قبلیتون کی بود؟
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

رشته و دانشگاه
    EE - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط safarkarde نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت.(یه امتیاز مثبت هم دادم بهت! )

راستی من از یه دانشگاهی پذیرش گرفته و هزینه ی یکسال زندگی به شهریه میشه 20 هزار دلار امریکا.
    یعنی اگر حدود 60 میلیون تومن توی حسابم باشه کافیه واسه سفارت؟
    سفارت نرخ آزاد حساب میکنه . یعنی 3300
    60 میلیون کمه

Junior Member

دوستان کسی جایی میشناسه واسه تأمین سرمایه به مدت یک روز جهت پرینت موجودی حساب؟ (با چک و هر شرایط دیگه که بشه..)

سلام دوستان،

من از یه دانشگاه پذیرش دکتری مهندسی مکانیک گرفتم که برای دو سال اول بهم فلوشیپ داده، منتها به این شکله که سال اول 10000 دلار و سال دوم 8000 دلار رو خودم باید تامین کنم (البته ذکر شده که در زمان پیدا کردن استاد، partial fund به فاند کامل تبدیل می شه.) برای دانشگاه یه BS 10000 دلاری کافیه.

1. طبق بررسی ای که تو فروم کردم ظاهرا بهتره پرینت حساب پدرم رو بگیرم و نه خودم، درسته؟

2. به نظر شما با چه مقدار پول BS بگیرم که خیالم از سفارت راحت تر باشه؟ حدود 12-13 هزار دلار؟ 17-18 هزار دلار؟ 22-23 هزار دلار؟ یا یه عدد بزرگتر حول و حوش 40-50 هزار دلار؟

3. بانک ملت مشکل و محدودیت خاصی نسبت به بقیه بانکها (چه برای گرفتن BS و چه برای سفارت) نداره؟ بانک قوامین چطور؟

ممنون می شم راهنمایی بفرمایین.

رشته و دانشگاه
    EE - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط aminghafourian نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من از یه دانشگاه پذیرش دکتری مهندسی مکانیک گرفتم که برای دو سال اول بهم فلوشیپ داده، منتها به این شکله که سال اول 10000 دلار و سال دوم 8000 دلار رو خودم باید تامین کنم (البته ذکر شده که در زمان پیدا کردن استاد، partial fund به فاند کامل تبدیل می شه.) برای دانشگاه یه BS 10000 دلاری کافیه.

1. طبق بررسی ای که تو فروم کردم ظاهرا بهتره پرینت حساب پدرم رو بگیرم و نه خودم، درسته؟

2. به نظر شما با چه مقدار پول BS بگیرم که خیالم از سفارت راحت تر باشه؟ حدود 12-13 هزار دلار؟ 17-18 هزار دلار؟ 22-23 هزار دلار؟ یا یه عدد بزرگتر حول و حوش 40-50 هزار دلار؟

3. بانک ملت مشکل و محدودیت خاصی نسبت به بقیه بانکها (چه برای گرفتن BS و چه برای سفارت) نداره؟ بانک قوامین چطور؟

ممنون می شم راهنمایی بفرمایین.
    توی I20 دقیقا مشخص میشه که شما چقدر BS میخواین
    مقدارش هم برابر با همون BS ای هست که به دانشگاه برای صدور I20 دادین

40-50 هزار دلار برای شما زیاده و به صلاح نیست
    اگه سابقه کار و GAP تحصیلی دارین و باید همون 10-12 هزار تا بدین میتونه به اسم خودتون باشه
    ولی اگه دانشجو بودین تا الان بهتره به اسم پدر یا مادر باشه و همون 22-23 هزار تا خوبه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)