صفحه 102 از 117 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah84ir نمایش پست ها
    توی I20 دقیقا مشخص میشه که شما چقدر BS میخواین
    مقدارش هم برابر با همون BS ای هست که به دانشگاه برای صدور I20 دادین

40-50 هزار دلار برای شما زیاده و به صلاح نیست
    اگه سابقه کار و GAP تحصیلی دارین و باید همون 10-12 هزار تا بدین میتونه به اسم خودتون باشه
    ولی اگه دانشجو بودین تا الان بهتره به اسم پدر یا مادر باشه و همون 22-23 هزار تا خوبه
    ممنون از راهنماییتون. دانشگاه در حال حاضر به من گفته BS فقط برای سال اول باشه کافیه (یعنی در مورد اینکه BS مورد نیاز دانشگاه 10000 دلاره مطمئن هستم). با در نظر گرفتن این موضوع و اینکه gap تحصیلی ندارم باز هم به نظرتون بهتره یه مبلغی بیشتر از مبلغ مورد نیاز برای هر دو سال (مثلا همون 22-23 هزار دلار) رو نشون بدم؟ ممنون می شم در مورد بانک هم اگر اطلاعاتی دارین منو راهنمایی بفرمایین.

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط aminghafourian نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. دانشگاه در حال حاضر به من گفته BS فقط برای سال اول باشه کافیه (یعنی در مورد اینکه BS مورد نیاز دانشگاه 10000 دلاره مطمئن هستم). با در نظر گرفتن این موضوع و اینکه gap تحصیلی ندارم باز هم به نظرتون بهتره یه مبلغی بیشتر از مبلغ مورد نیاز برای هر دو سال (مثلا همون 22-23 هزار دلار) رو نشون بدم؟ ممنون می شم در مورد بانک هم اگر اطلاعاتی دارین منو راهنمایی بفرمایین.
    10000 تا اونقدری نیست که روش حساس بشن
    اگه براتون مشکلی نیست 23 هزار تا رو نشون بدین ترجیحا به اسم پدر مادر
    حتی اگه مثلا حساب پدر مادرتون بیشتره لزومی نداره کم کنین!
    یا میتونین 15-16 تا به اسم خودتون نشون بدین
    کلا چون فاند دارین حساس نمیشن اصلا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شربف

دوستان من 5 سال پیش فارغ التحصیل شدم. بانک استیتمنت یک سالم باید 23000دلار باشه. حسابم به اسم خواهرمه. مشکلی پیش میاد ؟ انگار خودم پوول ندارم و خواهرم اسپانسرم میشه. سوال دومم اینه که باید BS با نرخ دلار آزاد حساب شه یا دولتی. آزاد 3400 و دولتی 2800. خب خیلی فرق دارند.

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط starkh2012 نمایش پست ها
    دوستان من 5 سال پیش فارغ التحصیل شدم. بانک استیتمنت یک سالم باید 23000دلار باشه. حسابم به اسم خواهرمه. مشکلی پیش میاد ؟ انگار خودم پوول ندارم و خواهرم اسپانسرم میشه. سوال دومم اینه که باید BS با نرخ دلار آزاد حساب شه یا دولتی. آزاد 3400 و دولتی 2800. خب خیلی فرق دارند.
    درصورتی که به نام پدر یا مادر (ترجیحا پدر) نباشه احتما ریجکت بالا میره
    نرخ آزاد رو بریز تو حساب BS بگیر و کاری نداشته باش به اینکه بانک زیرش مبلغ نرخ دولتی رو می نویسه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شربف

مرسی emeliano . اگه پولو بریزم به حساب پدرم خب history نداره آیا تو سفارت history میخوان؟ یا فقط BS کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    درصورتی که به نام پدر یا مادر (ترجیحا پدر) نباشه احتما ریجکت بالا میره
    نرخ آزاد رو بریز تو حساب BS بگیر و کاری نداشته باش به اینکه بانک زیرش مبلغ نرخ دولتی رو می نویسه.

Banned

دوستان,2 سوال
    -آیا دانشگاه ها معمولا اگه مبلغ توی bs قدری کمتر از مقدار در خواست شده باشه قبول می کنند؟ بقیه مبلغ را می توانم جور کنم ولی سه ماهی طول می کشه.
    -برای ارسال bank statement به دانشگاه چکار باید کرد؟ جایی خوندم که پست قبول نمی کنه تا ارسالش کنه چون یه جور سند مالیه... راه حلی داره؟
    متشکرم

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

سلام دوستان

دانشگاه از من بی اس به مبلغ 45 هزارتا خواسته. حال اگر من بخوام یک بی اسی با این شرایط بفرستم :
    با نرخ ارز دولتی : میشه حدودا 61 هزار دلار
    بانرخ ارز آزاد: میشه 51 هزار دلار

سوالم اینه:
    دانشگاه که واسش مشکلی نیست که اگر بی اس مبلغش بیشتر باشه، ولی آیا این مقدار بی اس ممکنه برای سفارت ایجاد مشکل کنه؟ (منظورم حدود 16 هزار تا بیشتر به نرخ دولتی و یا 6 هزار تا با نرخ آزاد هستش. کلا معمولا تا جقدر بیشتر مشکلی واسه سفارت ایجاد نمیشه؟ الان من بین در نظر گرفتن نرخ آزاد یا دولتی مردد هستم! نمی دونم که بالاخره سفارت کدوم یکی واسش مهمه!)

ممنون میشم اگر راهمنایی کنید
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    سلام دوستان

دانشگاه از من بی اس به مبلغ 45 هزارتا خواسته. حال اگر من بخوام یک بی اسی با این شرایط بفرستم :
    با نرخ ارز دولتی : میشه حدودا 61 هزار دلار
    بانرخ ارز آزاد: میشه 51 هزار دلار

سوالم اینه:
    دانشگاه که واسش مشکلی نیست که اگر بی اس مبلغش بیشتر باشه، ولی آیا این مقدار بی اس ممکنه برای سفارت ایجاد مشکل کنه؟ (منظورم حدود 16 هزار تا بیشتر به نرخ دولتی و یا 6 هزار تا با نرخ آزاد هستش. کلا معمولا تا جقدر بیشتر مشکلی واسه سفارت ایجاد نمیشه؟ الان من بین در نظر گرفتن نرخ آزاد یا دولتی مردد هستم! نمی دونم که بالاخره سفارت کدوم یکی واسش مهمه!)

ممنون میشم اگر راهمنایی کنید
    من جای شما بودم به نرخ آزاد میگرفتم و بعد از اینکه آفیسر BS رو ازم طلب کرد همینکه دادم دستش میگفتم که باید به نرخ آزاد باشه چون دلار آزاد باید تهیه کنم.
    ویرایش توسط emeliano : April 25th, 2015 در ساعت 07:07 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط starkh2012 نمایش پست ها
    مرسی emeliano . اگه پولو بریزم به حساب پدرم خب history نداره آیا تو سفارت history میخوان؟ یا فقط BS کافیه؟
    به نظر من: History یا گردش مالی برای ویزای دانشجویی اهمیتی نداره چونکه میتونی بگی وام گرفتم یا بگی حساب هایی که در چند بانک مختلف بود رو در یک بانک قرار دادم. این نظر شخصی منه که برای ویزای دانشجویی گیر نمیدن رو گردش مالی اما رو ویزای توریستی گیر میدن (البته سفارت انگلیس شنیدم که واسه ویزای دانشجویی هم گیر میده به گردش مالی. اما خب اینجا بحثه امریکاست نه انگلیس!)

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    من جای شما بودم به نرخ آزاد کیگرفتم و بعد از اینکه آفیسر BS رو ازم طلب کرد همینکه دادم دستش میگفتم که باید به نرخ آزاد باشه چون دلار آزاد باید تهیه کنم.
    سلام. خیلی متشکرم

پس به نظر شما الان این اضافه مبلغ (در حدود 16 هزارتا با نرخ دولتی، و 6 هزار تا با نرخ آزاد ) مشکلی ایجاد نمیکنه دیگه؟
    و یک سوال دیگه: آبا بانک همون نرخ دولتی رو زیر bs میزنه یا میشه که در صورت درخواست نرخ آزاد رو به جاش بزنه؟

سپاس فراوان از وقتی که میزارید
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)